Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

Mądry

Uciekajcie jak najdalej z tej firmy. Jak ktoś chce spędzić pół dnia nic nie robiąc to polecam. Firma bez przyszłości

Alicja
@Mądry

Na jakim stanowisku w Light Prestige przez pół dnia nic nie musisz robić? I jak za to jesteś wynagradzany? Można dobrze zarobić?

Dominik

Pracowałem tam 4 dni, magazyn jest mały, ale panuje tam straszny bałagan. Na jednej palecie kilka różnych produktów. Lokalizacje nie podpisane. Doświadczenia pracownicy wiedzą, gdzie co leży, ale jak jesteś nowy to możesz w nieskończoność szukać jednej lampy. Pracuje tam około 6, 7 ludzi, a pracy jest co najwyżej dla 3 doświadczonych pod warunkiem, że magazyn byłby w miarę ogarnięty. Praca mimo, że na 7 to pracownicy zaczynają o 7:40. Bardzo chcą zatrudniać nowych ludzi, a nie zdają sobie sprawy, że wszystko mogłoby działać 2 razy szybciej. Codziennie trzeba wchodzić 5 metrów po drabinie, żeby ściągnąć lampy, a na badaniu lekarskim napisali "praca powyżej 1 metra". Nie dostałem wypłaty za 32 przepracowane godziny. Dostałem odpowiedź "musieliśmy ponieść koszty szkolenia". Jakiego szkolenia?? Od pierwszego dnia pracowałem. Sz. P. Jolanta powiedziała "Idź, chłopaki pokażą Ci co masz robić" i to było całe szkolenie :)

Był SUPER człowiek na stanowisku dyrektora; od razu inna atmosfera, fajne pomysły,... Właścicielka uznała zapewne, że za mądry... Cytuje: "Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur..."

Basia
@Gość

Witam Dziwna opinia biorąc pod uwagę brak zaangażowania ,,SUPER człowieka,, w rozwój firmy , ciepłą atmosferę i zero kreatywności . Dyrygowanie palcem i rozwalanie zespołu tym się zajmował . Ps. Cały zespół odetchnął z ulga ze ,, za mądry ,, odszedł .

Niepozorny pracownik
@Basia

Nie ma to jak siedzieć we własnym bagienku. Zero rozwoju i prowincjonalne myślenie. Idąc ta droga nigdy nie osiągniemy sukcesu a wciąż będziemy średniakami; widać Tobie to pasuje, bo i po co coś zmieniać?

Alicja
@Niepozorny pracownik

Atakowanie siebie nawzajem na tym forum w żaden sposób nie pomaga osobom, które odwiedzają ten wątek w celu zapoznawania się z rzetelnymi opiniami o Light Prestige jako pracodawcy. Proszę więc o przestrzeganie zasad, w oparciu o które to forum funkcjonuje. W razie wątpliwości podaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam do ponownej jego lektury, aby na przyszłość uniknąć podobnych sytuacji. Każda merytoryczna i kulturalna wypowiedź będzie cenna dla tych osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w tej firmie. Może w takim razie zechcecie powiedzieć, jak wygląda kwestia szkoleń w tym miejscu? Czy pracodawca organizuje je cyklicznie w celu podnoszenia umiejętności swoich pracowników?

Duch

Takie Życie

@Alicja

Czyli należy kłamać żeby opinie były super.

Miko
@Gość

Taka jest cwana szefowa ((usunięte przez administratora)a )? Pracowałem u tej pani, spoko babka tylko że jej od kasy w głowie się przewraca, śmieszne jest to że wielce ona produkuje lampy a tak naprawdę to z Chin ściąga :)

@Miko

Święte słowa a co do lamp to złom chiński.

@Basia

Cały zespół to te panie zadufane w sobie , noszące głowy tak wysoko że prawie sięgają chmur.

Bb

W firmie Light Prestige pracownik się nie liczy, liczą się tylko i wyłącznie zyski. Temperatura zimą na magazynie to 3-8 stopni Celsjusza. Przytoczone tu może słowa pani dyrektor " MACIE TU JAK NA K-2" i wtedy człowiek zaczyna się zastanowić czy należy już płakać czy też się śmiać. Można by dużo pisać ale mam nadzieje to już kogoś wystarczająco zniechęci by podjąć pracę w takiej firmie . Ja nie polecam bo i tak Cię zwolnią bez uprzedzenia. Moje sugestie dla Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.: To sprawa pracodawcy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To sprawa pracodawcy.

@Bb

We wszystkich firmach dla pracodawcy liczą się zyski. Oczywiście pracownik powinien być tez bardzo ważny, bo to on te zyski generuje. Czy zgłaszałeś do działu BHP niedogodności związane ze zbyt niską temperaturą? Masz jakieś informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Light Prestige? Jeśli tak, napisz o tym kilka słów.

@Zuzanna

Co to jest dział BHP w light prestige.

Firma Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kacy

Czy auta służbowe posiadają GPS - y?

Mogą wszystko...
@Kacy

Taa...i mają też tempomaty i audiofulll i produkują rośliny (są eco) i w sumie same sprzedają lampy(za pracowników) mówią też i potrafią słuchać, są spoko, można na nich polegać, potrafią coś ugotować, i jest to całkiem smaczne, mają tak właściwie wszystko co najlepsze i mają też gps ????

Kacy
@Mogą wszystko...

A Ty mądry człowieku bez mózgu masz problemy z Własnym Ego i za pewne dodatkowo z piękną mądra głową... Twój poziom reprezentuje niszę społeczną... Aaa... Jakbyś nie wiedział to się leczy w zamkniętych zakładach opieki psychiatrycznej.

Do zobaczenia...
@Kacy

Wooo widze sie pan upodlił troszku...powiem ci dziewczynko ze w wiekszości firm są wsumie gpsy...wiec jakie to ma znaczenie i poprosił bym cie lasko o to byś sie przedstawił ...porozmawiajmy w cztery oczy...zobaczymy czy bedzies taki śmiały ...

Sprzedam rozum...
@Kacy

Po tej kontreakcji to wygląda to tak jak byś to ty miał problem z tym co pod czaszką albo problem taki ze pod czaszka luźno. Tak czy tak widać wąski między uszami żeeś panie .

Huhuhu

Polecam apap na kacy

m
@Kacy

Jeśli pytasz czy jest GPS to od razu widać że masz nieuczciwe zamiary i zamierzasz oszukiwać firmę na paliwie czy czasie pracy. Jak uczciwie pracujesz to co ci przeszkadza że szef patrzy?

Gutek

Jak się idzie do pracy to widać gdzie i jak będziemy pracowali. Dlaczego narzekacie jak już zostaliście pracownikami?

Obserwator
@Gutek

Jak jesteś takim jasnowidzem co do przyszłej pracy i wiesz co cię czeka, to tylko pozazdrościć takich umiejętności

AK

Pracowałam w tej firmie jako PH przez 11 miesiecy ale ze wzgledów osobistych musiałam się wyprowadzić do innego miasta i zmienić pracę. Bardzo fajna firma, przedstawiciel dostaje samochód służbowy, są wyjazdy integracyjne, płatność na czas, dobra pensja, wszystko ok. Możan dodatkow dużo kasy wyciągnąć na premiach od obrotu. To co fajne, że firma ma fajne lampy w bardzo dobrych cenach więc nie ma problemów z zamówieniami.

Jacek
@AK

Dzięki za podpowiedź. Zdradzisz informacje o średnich możliwych zarobkach? Dodatkowo kolega pytał o GPS w aucie? Jest czy nie? Samochody 2os? Myślą o zmianie na jakieś osobowe np kombi? Dziękuję za odpowiedź

@AK

Nie nie maja a samochody są sprawne i dobre, nie miałam żadnego kłopotu z samochodem

Xxx
@AK

A plany realne do wyrobienia? Szczerze tylko proszę napisz... No i co ważne czy to firma stabilna i na stałe jak ktoś uczciwie pracuje?

Mała firma z cudowną atmosferą i ludźmi. Praca dla ambitnych, ale dająca mnóstwo satysfakcji. Świetni ludzie - pracujący razem, wspierający się na każdym kroku.

Zander
@Anna

Hahahahahaha co bierzesz? :)

Zuzanna

@Wader 999piszesz o tym, że w firmie jest możliwy awans. Kogo to dotyczy? Możesz powiedzieć w jakim dziale firmy Ty pracujesz? A jak wyglądają możliwości rozwoju? Czy pracodawca oferuje dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Wader 999

Fajna firma, w porównaniu z innymi dobre zarobki, miłe warunki pracy i możliwość awansu. Wiadomo trzeba pracować, nie ma obijania się ale jak ktoś jest dobry może bardzo dobrze zarobić. Ogólnie polecam.

rap

Stabilna firma, płatności zawsze na czas, nieocenioną wartością jest wręcz rodzinna atmosfera i świetni ludzie.

mój głos

Wiele emocji w postach. Prawdą jest, że właściciel jest zaangażowany w rozwój firmy. Prawdą jest że ma duże wymagania i ma swoje zdanie. Prawdą jest ze płaci na czas umówione stawki. Jeśli komuś nie odpowiada osobowość właściciela, zawsze może odejść - przeciez jest wolny rynek. Zawsze można odejść. Prawdą jest, że jak jesteś zaangażowany, chcesz pracować, masz pomysł, jesteś kreatywny i wiesz czego chcesz, to możesz to zrobić. A pracuje się za tyle, za ile się umówisz. Ja jestem zadowolony, bo robię to, co lubię. Mogę liczyć na wsparcie właścicieli. Praca to praca. Mimo różnic staramy się rozwiązywać rozbieżności w rozmowie. Generalnie jest to prywatna firma, która, wg mnie, zaczyna się rozwijać i otwierać na nowe wyzwania. Warto spróbować.

Zadowolony

A ja pracowałem w firmie kilka lat i bardzo dobrze wspominam tam moją pracę. Przede wszystkim płacą na czas i ja byłem zadowolony ze swojego wynagrodzenia. Miałem bardzo fajne auto firmowe. Dobry zespół ludzi fajna atmosfera. Zupełnie nie rozumiem niektórych negatywnych opinii. Generalnie jak ktos był zwalniany to za słabe wyniki. Obecnie mam swoją działalności i zajmuje sie ubezpieczeniami ale polecam ta firmę.

WIF
@Zadowolony

Cieszymy się twoim szczęściem- ale do rzeczy. "Płacą na czas"- w jakich konkretnie latach?? "Fajne autko służbowe"- doprecyzuj proszę co to jest fajne autko służbowe. Te informacje napewno pomogą zainteresowanym pracą na podjęcie dobrej decyzji.

Zuzanna

@Anna bardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze komentarze. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź mówiąc coś więcej na temat tego co podobało Ci się w pracy w firmie. Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko w Light Prestige Sp. z o.o. zajmowałaś. Warunki pracy mogą się w ramach jednej firmy diametralnie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy też działu w jakim się pracuje.

Justa

Pracowałam rok w tej firmie i było ok. Jak chciałam odejść to firma zaproponowała mi lepsze warunki i bym pewnie została gdyby nie to, ze miałam kawał drogi do domu a te korki na obwodnicy mnie dobijały. Jak czytam co niektórzy piszą to mam wrażenie, ze nigdy w tej firmie nie pracowali.

Pracowałam w firmie 6 lat jeśli ktoś pisze ze nie nie znał to znaczy, że albo pracował krótko albo wcale nie w tej firmie. Ja byłam zadowolona z pracy do tej pory mam kontakt z 1 osobą z firmy prywatnie i ona tez sobie chwali.

Manager

Ostatnio firma rozwiązała umowę z trzema handlowcami i widać po wpisach jak bardzo chcieli jednak zostać skoro tyle emocji wkładają w oczernianie firmy z która byli związani przez kilka lat. Słabe

Zuzanna

@Mamjuzdoscco uważasz, że warto by zmienić w firmie, by lepiej się pracowało?

Zuzanna

@Uzytkowniczkadalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy jakie warunki pracy są oferowane przez Light Prestige? A jakie są plusy pracy właśnie w tej firmie?

werf

mam tylko nadzieje ze tak dobra atmosfera o ktorej piszecie nie ulega zmianie :) szukali niedanwo przedstawieicli handlowcyh wiaodmo ze tu glownie premie sie licza

Zostaw merytoryczną opinię o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. - Skawina

• Jak się pracuje w Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.