Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

Derek

Pracowałem w tej firmie nie cały rok ale mam miłe doświadczenia Gdyby nie kilku godzinna odległość od rodziny to zostałbym tam na dłużej. Poleciłem zreszta ta firmę znajomym którzy współpracują z nia przeszło dwa lata i sa bardzo zadowoleni. Firma płaci zawsze o czasie, co teraz nie częste na rynku. Firma otwarta na nowe pomysły i projekty mozna sie dogadać.

Justyna

Pracowałam rok w Light Prestige. Jest to dobra stabilna firma. Zarobki w porządku. Atmosfera miła, a wręcz rodzinna. Fajny zespół ludzi w którym każdy pomoże jak poprosisz a nie odwróci się plecami i powie że nie ma czasu. Ilość obowiązków pozwala na kończenie pracy zawsze o 16:00, bez konieczności nadrabiania po godzinach. Tak że polecam, jeżeli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia w Skawinie.

adam

a to ciekawe jakie trzeba spełniać kryteria i wymagania żeby dostać się u nich na takie stanowisko jak właśnie obsługa sklepu internetowego, co prawda takich rzeczy jeśli nie robiłem ale myslę że dam radę , tylko kwestia tez na jakich warunkach i za ile pieniążków miałbym dać radę bo zmienia całkiem motywację

adam

Firma Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

rurek

Czy to prawda, że firma Light Prestige Sp. z o.o. poszukuje kogoś do obsługi sklepu internetowego? informacja nie jest potwierdzona - nigdzie nie mogę doszukać się ogłoszenia a znajomy mówił mi, że obiło mu się coś takiego o uszy ale mógł pokręcić nazwę firmy. Czy ktoś z pracujących wie coś w tym temacie?

marzena

no to jest dobra firma zjmujaca ise generalnie oświetleniem i innymi lampmi, żyrandolami i jakiiś innymi rzeczami zwiaznymi z własnie oświetleniem domu. Mam nadzieje, ze teraz będzie wszytko w porządku, bo chyba firma miałą jakiś kryzys z tego co pamiętam? coś pisaliście takiego o ile mnie pamięc nie myli.

Cedric

Widze, że lekko zboczyliście z tematu, zamiast pisac jak się pracuje, jakie sa zarobki, jakie kontakty z szefostwem, jak atmosfera i szanse na rozwój, to opisujecie jakość produktu. to forum pracy, ja tam moge robić nawet druty, ważne żeby płacili. Zapytam w takim razie, czy Light Prestige to dobry pracodawca?

konkurencja na śpi;)

Light Prestige ma przedstawiciela na mazowieckie? Pytam bo też odwiedzam Leroy Merlin ale z Firmy konkurencyjnej i w sklepach nie był nikt widziany od kilku miesięcy. Skarżą się na Was, że ich olaliście.

kajtek

@junior, tego akurat nie wiadomo, akurat im wyższe stanowisko, tym trudniej pracę stracić, ale właściwie to uważam podobnie.

Obserwator

Ktoś z Was brał udział w rekrutacji na dyr handlowego ?

malgosia

Pracowałam dwa lata w firmie i byłam zadowolona. Była fajna atmosfera, nie było zostawania w pracy, przymusowych szkoleń w weekendy. Kończyłam pracę o 16-tej i luz. Gdyby nie to, że dostałam pracę w moim rodzinnym mieście na pewno bym sama z niej nie zrezygnowałam. Do tej pory mam koleżanki z tej firmy i czasem się widujemy. Mam jak najlepsze wspomnienia.

Całkiem fajna firma. Bywają potknięcia jak w każdej dynamicznej firmie w zmieniającym się środowisku rynkowym. Czasem bywa nerwowo a czasem sympatycznie. Firma stawia wymagania pracownikom i byle lewus się tam nie uchowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. - Skawina

• Jak się pracuje w Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.