Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Light Prestige

Pracownik firmy - Prezes Zarządu i Dyrektor ds. zakupów i logistyki

13.10.2023 12:10

Dzisiejszy wywiad jest nietypowy, ponieważ gościmy dwie osoby. Jest z nami Pani Daria Kubat-Sowa, prezes firmy oraz pani Agnieszka Dukała-Hyla, Dyrektor ds. zakupów i logistyki. Pani Dario, czym zajmuje się Państwa firma?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Light Prestige to od 2005 roku znana polska marka produkująca oświetlenie. Nasze kolekcje oświetleniowe charakteryzują się nowoczesnym designem i ładnym wzornictwem.

W jakich miastach Państwo działacie?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Nasze lampy sprzedajemy na rynkach całej Europy.

Jak duża jest Państwa firma?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Jesteśmy kameralną firmą. Nasza struktura jest płaska i na ten moment tak pozostanie. Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu sprawnie komunikujemy się między działami, jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły naszych pracowników.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Firma już w pierwszym roku działalności podpisała kilkuletnie umowy z takimi firmami partnerskimi jak Castorama, Obi, Leroy Merlin i bardzo szybko wprowadziła nowe wzornictwo na polskim rynku. Pomysł powstał jak to często bywa przez przypadek, w czasie studiów MBA miałam praktyki studenckie w RPA w Kapsztadzie i dostałam pracę w firmie oświetleniowej. To doświadczenie sprawiło, że powrocie do kraju zaczerpniętą wiedzę wykorzystałam w budowaniu własnej firmy oświetleniowej.

Proszę powiedzieć nam, jaką rolę pełni Pani w firmie?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Jestem założycielem i prezesem firmy Light Prestige. Na co dzień, poza zarządzaniem, zajmuję się projektowaniem lamp oraz przygotowuję nowe kolekcje trendowe. Tworzenie nowych kolekcji lamp sprawia mi dużą radość, a praca z różnymi materiałami, fakturami i kolorami dodaje mi skrzydeł.

Co według Pani będzie modne w przyszłym roku w branży oświetleniowej?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Ostatnimi czasy wiele się dzieje na rynku designu. Mamy powrót stylu retro, jednocześnie nadal popularny jest styl skandynawski. Nowością jest przeplatanie się tych dwóch stylów.

Jakie produkty z oferty Light Prestige lubi Pani najbardziej i dlaczego?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Bardzo lubię lampę Glamour, bo jest cream ala cream tego stylu w naszej ofercie. Podobają mi się lampy Tamiza i Amur, czyli lampy biurkowe z pięknego niebieskiego szkła. W dekoracji wnętrz szczególnie dedykowanej męskiej części klientów wprowadzam bardziej techniczne oświetlenie, króluje tu zestaw szyn magnetycznych – Magnetic – z różnymi możliwościami adaptacji funkcji we wnętrzu.

Przejdźmy teraz do kilku pytań dla Pani Agnieszki. Jak wspomina Pani swoje początki w firmie Light Prestige, a jak to wygląda w obecnie?

Light Prestigeikona wywiad

Agnieszka Dukała-Hyla: Swoją karierę w firmie Light Prestige zaczynałam w 2010 roku na stanowisku specjalisty ds. Importu i -logistyki. Wówczas odpowiedzialna byłam przede wszystkim za kontakty handlowe z naszym dostawcami, wybór nowych kolekcji oraz za kwestie logistyczne. Z czasem moje umiejętności mogłam wykorzystać w kontakcie z naszymi klientami na terenie kraju, jak i za granicą. Z każdym rokiem zdobywałam nowe doświadczenia w dziale zakupów i sprzedaży, przez co w 2015 roku objęłam stanowisko dyrektora handlowego. Zdobyte umiejętności i wiedza spowodowały, że wszelkie zmiany i optymalizacje procesów wprowadzane są z pełnym zrozumieniem dla funkcjonowania działu Sprzedaży i zakupów oraz działu Importu i logistyki. Dla mnie kluczem do sukcesu jest sprzężenie tych dwóch obszarów w firmie. Obecnie mam za sobą trzynaście lat stażu pracy w Light Prestige. Każdy dzień jest inny i niepowtarzalny, przynosi nowe możliwości i wyzwania, a to pozwala mi nieustannie rozwijać własne kompetencje.

Jakie były największe wyzwania, z jakimi się spotkała Pani podczas tego długiego stażu pracy w firmie Light Prestige?

Light Prestigeikona wywiad

Agnieszka Dukała-Hyla: Najtrudniejszymi, ale jednocześnie najciekawszymi wyzwaniami dla mnie jest pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą. To długotrwały proces, który wymaga ode mnie wytrwałości, systematyczności oraz ciężkiej pracy. Największą nagrodą jest satysfakcja i zadowolenie nowego klienta.

Jakie są Pani strategie w zakresie zarządzania relacjami z partnerami i dostawcami?

Light Prestigeikona wywiad

Agnieszka Dukała-Hyla: Według mnie najważniejsze we współpracy z klientami to budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych. Pozwalają one na osiągniecie lepszych wyników sprzedażowych, a także wpływają na większą satysfakcję klienta. Budowa pozytywnych relacji z kontrahentami wymaga przede wszystkim wysiłku i zaangażowania. Myślę, że kluczowe elementy to: umiejętność odkrywania potrzeb klienta, indywidualne i partnerskie podejście, otwartość, aktywne słuchanie, zaufanie. Za każdym sukcesem stoją ludzie, nic nie dzieje się samo.

Jakie obserwuje Pani trendy w branży oświetleniowej i jak wpływają one na Państwa codzienną pracę?

Light Prestigeikona wywiad

Agnieszka Dukała-Hyla: Niezależnie od panujących trendów, żadne wnętrze bez odpowiedniego oświetlenia, nie będzie się dobrze prezentowało. Lampy pełnią nie tylko praktyczną funkcję, ale także dekoracyjną. Odpowiedni dobór oświetlenia przyczyni się do wyeksponowania atutów każdego pomieszczenia. Obserwowanie zmieniających się trendów w oświetleniu, pozwala nam na dostosowanie naszej oferty do zachodzących zmian na rynku. Przykładowo w nadchodzącym roku będą modne dodatki w pastelowych kolorach, w beżu oraz bieli. Ta paleta kolorów idealnie współgra z naturalnymi materiałami jak drewno, rattan oraz marmur. Inspiracje tymi trendami znajdą Państwo w naszej ofercie.

Jakie produkty z oferty Light Prestige lubi Pani najbardziej i dlaczego?

Light Prestigeikona wywiad

Agnieszka Dukała-Hyla: Lubię minimalizm, ponieważ wnętrze urządzone w tym stylu i oświetlenie, wytrzymują próbę czasu. Niewielka ilość kolorów, stonowane barwy, prosta forma bez zbędnych ozdobników sprawia, że przestrzeń, w której żyjemy jest uporządkowana. Istotna jest funkcjonalność. W takich aranżacjach idealnie sprawdzają się plafony, systemy szynowe oraz oczka wpustowe.

Mam jeszcze kilka pytań dla pani Darii. Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Nasz proces rekrutacyjny nie jest tak rozbudowany jak w korporacjach, zależało nam na uproszczeniu go. Pierwszy krok to weryfikacja nadesłanych ofert. Następnie nasz specjalista HR przeprowadza wstępną rozmowę telefoniczną. Ostatni etap to spotkanie na żywo w naszej siedzibie. Tę część procesu przeprowadzam osobiście, czasem w towarzystwie managera z działu, do którego dołączać będzie potencjalny kandydat. Na koniec niezależnie od wyniku rekrutacji przekazujemy każdemu informację zwrotną.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: Z powodu dynamicznego rozwoju firmy, mamy obecnie kilka otwartych rekrutacji na takie stanowiska jak: Dyrektor Operacyjny, Specjalista ds. jakości, Pracownik ds. reklamacji, Magazynier i Konserwator.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Light Prestigeikona wywiad

Daria Kubat-Sowa: W obliczu dynamicznie rosnącego zainteresowania produktami SMART, dostrzegamy potrzebę ich wprowadzenia do naszej oferty. To właśnie one stanowią jeden z kierunków naszych obecnych planów rozwojowych. Nowe stanowiska, które stworzyliśmy, pozwolą nam na dalsze usprawnianie kluczowych procesów w firmie, takich jak logistyka czy gospodarka magazynowa. Ponadto, widzimy ogromny potencjał w rozwoju działu e-commerce. Chcemy zainwestować w polepszanie prezentacji naszych produktów, co z pewnością przyczyni się do lepszego doświadczenia klientów i umocnienia naszej pozycji na rynku.

A

Pracuję w firmie 5 lat, przez ten czas udało mi się awansować dwa razy. Zespół jest niewielki i bardzo zgrany. Każdy jest wyrozumiały, jeżeli jest potrzeba pomagamy sobie nawzajem. Jeżeli momentami, ktoś ma więcej pracy rozdzielamy obowiązki - dzięki temu unikamy nadgodzin. Świętujemy urodziny każdego pracownika. Mamy również najlepszych przedstawicieli handlowych, którzy dzielnie pracują na terenie całej Polski.

JobBlissChaser

Choć do firmy dołączyłem nie tak dawno jestem całkiem zadowolony. Proces rekrutacyjny nie trwał zbyt długo, co było miłym zaskoczeniem, a ustalone warunki w pełni mnie satysfakcjonują. Nie jest to wielka firma, więc nie ma miliona procedur czy długich ścieżek decyzyjnych. Jest spore pole do samodzielności czy kreatywności - o ile ktoś preferuje taki charakter pracy, a nie chce tylko odbębnić dzień pracy. Pojawiają się nowe obszary działań i zmiany co jest dla mnie pozytywnym sygnałem.

amsa

Zero oddzewu po rozmowie kwalifikacyjnej z P.Dyrektorem. Bardzo nieprofesjonalne podejście.

@Pracodawca Nowy wpis
@amsa

Dzień dobry, bardzo prosimy o cierpliwość. Procesy rekrutacyjne są nadal w toku i nie zpadły jeszcze decyzje co do wyboru kandydatów. Pozdrawiamy serdecznie.

GC Nowy wpis
@amsa

Czyli raczej się nie udało, ile czasu już minęło od rozmowy? Sama myślę o aplikacji jako Specjalista ds. obsługi sieci DYI. Podpowiedź w jakiej atmosferze przebiega taka rozmowa i ile ma etapów bo rozumiem, że negatyw z twojej strony wyłącznie za brak odpowiedzi. Napewno masz świeże informacje na ten temat.

@Pracodawca Nowy wpis
@GC

Dzień dobry, proces rekrutacyjny w naszej firmie jest zazwyczaj jednoetapowy i polega na odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej. Po przeprowadzeniu wszystkich zaplanowanych rozmów wyłaniamy kandydata.

Kornelia Nowy wpis
@@Pracodawca

A odbywały się już może rozmowy na stanowisko menadżera rozwoju rynku niemieckiego? Niby 11 dni temu upłynęła ważność, ale może mam jeszcze szansę. Widzę, że etat był możliwy na hybrydzie, tylko czy poniedziałki i piątki można dogadać się na pracę zdalną? Dajcie też znać czy ta znajomość niemieckiego musi być potwierdzona papierem czy jak jestem samoukiem to też będzie dobrze.

B2B

Współpracuje z firmą @Pracodawca w ramach współpracy zewnętrznej od ponad 4 lat. Atmosfera w firmie bardzo dobra, panie w biurze bardzo chętnie pomagają gdy jest taka potrzeba ????

Madzia
@B2B

A jakie masz ustalone wynagrodzenie za miesiąc współpracy? Odnośnie czego najczęściej potrzeba pomocy tych Pań? Na początek zatrudnienia jest jakaś osoba, która typowo wprowadza w obowiązki? Czy właśnie tym zajmują się te Panie w biurze?

Q

Praca w tej firmie jest naprawdę fajna, super zespół, fantastyczni ludzie, bardzo pomocni. Minusem jest 8h pracy + 30 min bezpłatnej przerwy i wynagrodzenia, które nie zawsze są na czas.

XB
@Q

Duże zespoły są tutaj tworzone? Ta przerwa jest wyznaczona o konkretnej godzinie czy każdy może wybrać sobie ten czas dowolnie? Pytam czy na przykład osoby palące mogą robić sobie przerwy 5 minutowe. Długo spóźniają się z wypłatami, sytuacja powtarza się co miesiąc?

PN

Znalazłam ogłoszenie o pracę dla Specjalistki ds. Obsługi Klienta. Podoba mi się, że ekipa pracowników jest nieduża, lubię kameralne grono w pracy, atmosferę też z tego co czytam oceniacie jako całkiem ok. Finanse zapewne zależne są od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji, nie ma nic nawet na ten temat w ogłoszeniu. Co do pracy hybrydowej, pracownicy wyposażani są w niezbędny sprzęt do pracy, laptop, komórka? Jak to wygląda?

Firma Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
@Gosia

Pracuje w biurze od prawie roku. Atmosfera oraz współpracownicy na bardzo duży plus.Ambitny i dobrze zorganizowany zespół dba o każdy szczegół. Pracy jest dużo ale zawsze można liczyć na pomoc ze strony innych. Firma zatrudnia nie dużo pracowników dzięki temu wszyscy się tu znają. Kadra zarządzająca również na duży plus, zawsze pomocna dzięki temu nie ma problemów nie do rozwiązania. Na minus - 30 minutowa przerwa obowiązującą każdego.

@@Gosia

Cześć, a do tej niepłatne przerwy 30 minutowej doliczana jest 15 minutowa przerwa wynikająca z kodeksu pracy? Macie łącznie 45 minut przerwy? Czy w czasie tych 30 minut możecie wyjść poza budynek? Bo zgodnie z prawem pracy w czasie niepłatnej przerwy pracownik nie pozostaje do dyspozycji pracodawcy? No i trzecie, ostatnie pytanie. Czy przysługuje 5 minut na każdą godzinę pracy odejścia od biurka? Będę wdzięczny za odpowiedź. Zastanawiam się czy aplikować, bo widziałem ogłoszenie. Ale zdziwiło mnie to, że firma dolicza bezpłatną przerwę skoro z kodeksu pracy przysługuje Ci płatna. No i aktualnie na rynku pracy raczej jest tendencja do benefitów typu krótsze piątki, czy dodatkowe wolne w urodziny. Z góry dzięki za info.

Helena
@@Gosia

Z racji tego, że jest dużo pracy, a nie wielu pracowników, to zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak, to czy są jakoś ekstra płatne? I jak często można spodziewać się rekrutacji na stanowisko biurowe, skoro jest stała, niewielka ekipa?

@Tomek

Cześć Tomku. Odpowiadając na Twoje pytania: 1. 15 minut zazwyczaj jest wykorzystywane przez pracowników na przerwę śniadaniową. 2. 30 minut natomiast to przerwa obiadowa, można podjechać do sklepu, po jedzenie - w zależności od swoich potrzeb. 3. Jeśli potrzebujesz odejść od komputera to nic nie stoi na przeszkodzie. Oczywiście dużo zależy od rodzaju i charakteru wykonywanej pracy (np. magazyn nie pracuje przy komputerach tak jak pracownicy w biurze). Poza tym w przypadku takich możliwości jest przewidziana także praca hybrydowa. A urodziny świętujemy na swój sposób :)

PR
@Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.

Mam pytanie uzupełniające. Na czym polega opcja pracy hybrydowej?

Uprzejmy
@PR

Praca hybrydowa to połączenie pracy stacjonarnej (w biurze) oraz pracy zdalnej (np. z domu). Oczywiście wszystko zależy od stanowiska i charakteru pracy. Na magazynie zdalnie byłoby ciężko :)

A

Dariusz

Mam jeszcze niespełna dwa tygodnie by podesłać swoje cv, w odpowiedzi na pracę dla specjalisty ds. e-commerce. Czy tekst o perspektywie długotrwałego zatrudnienia oznacza po prostu umowę o pracę na czas nieokreślony? I czy zarobki sprzyjają temu długotrwałemu zatrudnieniu, a jeśli tak, to jaka to może być kwota?

Gut
@Dariusz

W firmie rekrutuje się pracowników na umowę o pracę jak i na B2B w zależności od stanowiska. Są zatrudnieni pracownicy z rejonu całej Polski. Pracownicy niektórzy pracują bardzo od lat.

D
@Gut

A umowa temu sprzyja, takiej długiej współpracy? Ja się przymierzam do odpowiedzenia na to ich ogłoszenie na specjalistę ds. reklamacji do pracy. Tam jest tylko napisane, że umowa o pracę jest. A wiadomo, czy to na dłużej?

Gocha

Co prawda nie jestem i nie byłam pracownikiem tej firmy, ale realizowałam kilka zleceń z zakresu fotografii dla nich. Zawsze miło przyjęta, kasa na czas - wymagania estetyczne dosyć spore, ale dla mnie zrozumiałe :P mogę polecić do współpracy. Przechadzając się po firmie widać było że atmosfera jest ok i sporo fajnych ludzi

JobBlissChaser

Someone

Pracowałem w firmie prawie 2 lata. Przyszedłem do działu ecommerce jak ten się dopiero tworzył. Szybko się rozrósł na 2 sekcje detal i ecommerce. Struktura jest nietypowa ale się sprawdza. W dziale pracują młodzi fajni ludzie maja dużo pomysłów. Z tego co wiem dział ma teraz dodatkowo handlowców.

Henia
@Someone

A czemu już nie jesteś tu pracownikiem? Mają tu szansę na zatrudnienie osoby około 50 lat, bo napisałeś o młodych ludziach i to mnie trochę zmyliło? Ile zarabiałeś na tamten czas?

Ciekawski

Jak na chwilę obecną wygląda sytuacja w firmie? Ilu jest handlowców ? Czy firma sprzedaje coś na eksport ?

Agata

Ktoś wspomniał o nierównym traktowaniu w komentarzu. A czy jeśli się zatrudnię jako kobieta w tej pracy, to czy płacą na równi z mężczyznami? Proszę o informację na temat równości zarobków, to dla mnie bardzo ważne.

Anako78

Witam Jest oferta pracy na kierownika biura. Co się stało z poprzednim?

Dominik

Czyżby konkurencja zainspirowała do złośliwych i pozbawionych obiektywizmu opinii?

x

Nie polecam pracy w tej firmie. Osoby zasiadające na wysokich stanowiskach kompletnie nie potrafią zarządzać zespołem. Zero organizacji, a co za tym idzie dezorganizacja pracy całego zespołu. W firmie nie liczy się pracownik, liczą się tylko i wyłącznie zyski. Pracownicy notorycznie są zmuszani do wykonywania nie swoich obowiązków, bardzo często zdarzało się, że dziewczyny z biura podczas dużych wysyłek były wysyłane na magazyn do pakowania paczek i palet. Bardzo nierówne traktowanie, okazywane na każdym kroku. Można było to w szczególności zaobserwować podczas inwentaryzacji, zarówno pracownicy biura, jak i magazynierzy spędzili wtedy w pracy kilkanaście godzin. Niestety zostali docenieni tylko i wyłącznie pracownicy magazynu, którzy otrzymali koperty, ostentacyjne wręczone na oczach pracowników biura.

Mądry

Uciekajcie jak najdalej z tej firmy. Jak ktoś chce spędzić pół dnia nic nie robiąc to polecam. Firma bez przyszłości

Alicja
@Mądry

Na jakim stanowisku w Light Prestige przez pół dnia nic nie musisz robić? I jak za to jesteś wynagradzany? Można dobrze zarobić?

Dominik

Pracowałem tam 4 dni, magazyn jest mały, ale panuje tam straszny bałagan. Na jednej palecie kilka różnych produktów. Lokalizacje nie podpisane. Doświadczenia pracownicy wiedzą, gdzie co leży, ale jak jesteś nowy to możesz w nieskończoność szukać jednej lampy. Pracuje tam około 6, 7 ludzi, a pracy jest co najwyżej dla 3 doświadczonych pod warunkiem, że magazyn byłby w miarę ogarnięty. Praca mimo, że na 7 to pracownicy zaczynają o 7:40. Bardzo chcą zatrudniać nowych ludzi, a nie zdają sobie sprawy, że wszystko mogłoby działać 2 razy szybciej. Codziennie trzeba wchodzić 5 metrów po drabinie, żeby ściągnąć lampy, a na badaniu lekarskim napisali "praca powyżej 1 metra". Nie dostałem wypłaty za 32 przepracowane godziny. Dostałem odpowiedź "musieliśmy ponieść koszty szkolenia". Jakiego szkolenia?? Od pierwszego dnia pracowałem. Sz. P. Jolanta powiedziała "Idź, chłopaki pokażą Ci co masz robić" i to było całe szkolenie :)

Był SUPER człowiek na stanowisku dyrektora; od razu inna atmosfera, fajne pomysły,... Właścicielka uznała zapewne, że za mądry... Cytuje: "Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur..."

Basia
@Gość

Witam Dziwna opinia biorąc pod uwagę brak zaangażowania ,,SUPER człowieka,, w rozwój firmy , ciepłą atmosferę i zero kreatywności . Dyrygowanie palcem i rozwalanie zespołu tym się zajmował . Ps. Cały zespół odetchnął z ulga ze ,, za mądry ,, odszedł .

Niepozorny pracownik
@Basia

Nie ma to jak siedzieć we własnym bagienku. Zero rozwoju i prowincjonalne myślenie. Idąc ta droga nigdy nie osiągniemy sukcesu a wciąż będziemy średniakami; widać Tobie to pasuje, bo i po co coś zmieniać?

Alicja
@Niepozorny pracownik

Atakowanie siebie nawzajem na tym forum w żaden sposób nie pomaga osobom, które odwiedzają ten wątek w celu zapoznawania się z rzetelnymi opiniami o Light Prestige jako pracodawcy. Proszę więc o przestrzeganie zasad, w oparciu o które to forum funkcjonuje. W razie wątpliwości podaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam do ponownej jego lektury, aby na przyszłość uniknąć podobnych sytuacji. Każda merytoryczna i kulturalna wypowiedź będzie cenna dla tych osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w tej firmie. Może w takim razie zechcecie powiedzieć, jak wygląda kwestia szkoleń w tym miejscu? Czy pracodawca organizuje je cyklicznie w celu podnoszenia umiejętności swoich pracowników?

Duch

Takie Życie

@Alicja

Czyli należy kłamać żeby opinie były super.

Miko
@Gość

Taka jest cwana szefowa ((usunięte przez administratora)a )? Pracowałem u tej pani, spoko babka tylko że jej od kasy w głowie się przewraca, śmieszne jest to że wielce ona produkuje lampy a tak naprawdę to z Chin ściąga :)

@Miko

Święte słowa a co do lamp to złom chiński.

@Basia

Cały zespół to te panie zadufane w sobie , noszące głowy tak wysoko że prawie sięgają chmur.

Bb

W firmie Light Prestige pracownik się nie liczy, liczą się tylko i wyłącznie zyski. Temperatura zimą na magazynie to 3-8 stopni Celsjusza. Przytoczone tu może słowa pani dyrektor " MACIE TU JAK NA K-2" i wtedy człowiek zaczyna się zastanowić czy należy już płakać czy też się śmiać. Można by dużo pisać ale mam nadzieje to już kogoś wystarczająco zniechęci by podjąć pracę w takiej firmie . Ja nie polecam bo i tak Cię zwolnią bez uprzedzenia. Moje sugestie dla Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.: To sprawa pracodawcy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To sprawa pracodawcy.

Zuzanna
@Bb

We wszystkich firmach dla pracodawcy liczą się zyski. Oczywiście pracownik powinien być tez bardzo ważny, bo to on te zyski generuje. Czy zgłaszałeś do działu BHP niedogodności związane ze zbyt niską temperaturą? Masz jakieś informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Light Prestige? Jeśli tak, napisz o tym kilka słów.

@Zuzanna

Co to jest dział BHP w light prestige.

Kacy

Czy auta służbowe posiadają GPS - y?

Mogą wszystko...
@Kacy

Taa...i mają też tempomaty i audiofulll i produkują rośliny (są eco) i w sumie same sprzedają lampy(za pracowników) mówią też i potrafią słuchać, są spoko, można na nich polegać, potrafią coś ugotować, i jest to całkiem smaczne, mają tak właściwie wszystko co najlepsze i mają też gps ????

Kacy
@Mogą wszystko...

A Ty mądry człowieku bez mózgu masz problemy z Własnym Ego i za pewne dodatkowo z piękną mądra głową... Twój poziom reprezentuje niszę społeczną... Aaa... Jakbyś nie wiedział to się leczy w zamkniętych zakładach opieki psychiatrycznej.

Do zobaczenia...
@Kacy

Wooo widze sie pan upodlił troszku...powiem ci dziewczynko ze w wiekszości firm są wsumie gpsy...wiec jakie to ma znaczenie i poprosił bym cie lasko o to byś sie przedstawił ...porozmawiajmy w cztery oczy...zobaczymy czy bedzies taki śmiały ...

Sprzedam rozum...
@Kacy

Po tej kontreakcji to wygląda to tak jak byś to ty miał problem z tym co pod czaszką albo problem taki ze pod czaszka luźno. Tak czy tak widać wąski między uszami żeeś panie .

Huhuhu

Polecam apap na kacy

m
@Kacy

Jeśli pytasz czy jest GPS to od razu widać że masz nieuczciwe zamiary i zamierzasz oszukiwać firmę na paliwie czy czasie pracy. Jak uczciwie pracujesz to co ci przeszkadza że szef patrzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. - Skawina

• Jak się pracuje w Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Light Prestige Sp. z o.o. Sp. K.