Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

Prawda najprawdziwsza

Jak w kazdej firmie: trzeba pracowac i tyle a nie zajmowac sie narzekaniem.

Ciekawa

Widziałam, że szukają na stanowiska w biurach, na jakie zarobki można liczyć?

Ona

@jolek jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj!!!!!

operatywny

Dobrych operatorów to ta firma miała i to takich, którym zależało!Jak myślicie dlaczego ich tam teraz nie ma?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Taka prawda

Sama sobie na ta swoją "madra" wypowiedz odpowiedz! Gdzie nasz dobrego operatora od kapsułek? Śmiech hehe gdyby byli tak dobrZy (jest kilka wyjątków choć niektórzy juz odesZli) to by nadal takiego syfu nie było! AMEN!!!!!!!!!!!!!!!!

Taka prawda

Jeżeli jesteś od kogoś z góry to zarobisz jeżeli nie to nie masz na co liczyć! Na początek do ręki ok 2 tys bez premii bo przecież na okresie próbnym jej nie ma. Firmę nie obchodzi jakie masz doświadczenie tylko od kogo jesteś. Były podwyżki dostałem śmieszne 100zl posiadając wiedzę większa niż mistrz a ci co maja wtyki dostali po 300zl jednym słowem lepiej ściemniać=lepsze pieniążki taka prawda niestety....a co do zatrudniania to narazie agencja pracy!

Co tak dziwisz

Bezmozgiem to pewnie Ty nim juz jesteś sam. I co z tego? Juz nie jestem pracownikiem firmy ale lubię poczytać te wszystkie "pozytywne" opinie. W odpowiednim momencie wiedziałem kiedy odejść chociaż sporo czasu minęło nic nadal sie nie zmieniło. Papierosy palone w śluzach i gdzie tu jest mistrz i śmieszne zasady gdzie????? Pozdrawiam wszystkich dobrych znajomych którzy nie maja wyboru i musza sie dusić w tym brudzie.

zdziwiony

Ludzie,co wy piszecie! Mam wrażenie że tam sam ciemnogród pracuje,czyżby ci umiejący myśleć już odeszli,a zostały bezmózgowce?

oburzona zniesmaczona

A do tego za reklamacje które są i były, pracownicy są zmuszani w subtelny sposób(pamiętaj że jak nie przyjdziesz to będzie warzylo z twoją dalszą umowa) aby pracować za darmo

Operator techniczny

Nie dawno z mojej zmiany zwolnił się operator wiodący, chciałem wskoczyć na jego miejsce w celu rozwoju byłem na rozmowie u dyrektora i powiedział mi, że jestem jego faworytem i sam się nad tym zastanawiał Ale niestety słowa nie dotrzymał

Analityk

Dzięki ogromne za Wasze opinie. Chyba się jednak powstrzymam i papierzysk nie złoże. Poczekam na coś lepszego. Chociaż generalnie wszędzie nie jest dobrze.

Analityk

Witam serdecznie, chciałem aplikować na stanowisko analityka do laboratorium CHC. Może Państwo macie jakieś opinie na ten temat? Czy jest tak źle, jak na innych stanowiskach?Co z aparaturą: stara czy nowoczesna? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

ch
@Analityk

sugestia jest taka że lepiej skoczyc z wieżowca niż tam pracować...

@ch

O kurcze, aż tak kiepsko? A myślałem, że to super firma. Strone www ma prawie jak Glaxo ;)

ch
@Analityk

każda firma wygląda ładnie na stronie, ta firma też wygląda ładnie od zewnątrz ale w środku to jest horror!

Obserwator

ZAŁOŻYĆ ZWIĄZKI ZAWODOWE WTEDY MOŻE SIĘ OBUDZĄ PRZECIEŻ TERAZ MOŻNA LEGALNIE ZAŁOŻYĆ TYLKO ŻE PRZYDUPASY DO NICH NIE PRZYSTĄPIĄ BO BOJĄ SIĘ ŻE STRACĄ PRZYWILEJE A JEST ICH TROCHĘ I TU WIDAĆ NA KAŻDYM KROKU ŚWICIBAKI PODPIERDALACZE.

Smutny

Będą,ale nie dla tych co zostają,bo skoro nie odeszli to już nie odejdą.Taka jest polityka firmy.Więc teknikal operejtor - błędne myślenie,nie masz na co liczyć ha ha ha.

teknikal operejtor

sprawa ma sie dobrze. coraz wiecej ludzi odchodzi, wiec moze nareszcie beda podwyzki!

SWÓJ

Nie jesteś pierwszą osobą której, pokryli nadgodziny zwolnieniem.

alena

juz jestem jedna noga gdzie indziej jednak wiedzac ze juz tu nie wroce sprawa tego zakladu sie juz zajela odpowiednia instytuacja moze inni beda miec lepiej nawet bedac na zwolnieniu lekarskim pokryli mi nadgodziny zwolnieniem twierdzac ze maja do tego prawo uwaga na nich zaklad wyzysku

Smutny

I nie będzie.Przynajmniej w najbliższym czasie.

Potencjalna kandydatka

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko mikrobiologa, ale przeraziły mnie powyższe opinie...tym bardziej, że wśród nich nie ma żadnej pozytywnej...

x....

bhp ktorego nie ma:-)Farmacja ktora nie jest farmacja:-)Idz jutro na nadgodziny a kasa w grudniu po poludniu patologia goni patologie:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare