Opinie o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. w Chorzów

zły

Poza tym chamskie odzywki ze strony pożal siuę boże kierowników (usunięte przez administratora) w dostawach , biuro nie radzi sobie z niczym a od ludzi wymagają cudów

zły

piotrek gadasz bzdury pracownicy są zmuszani do pracy w sobotę,czasem w niedziele , ubrania kiepskiej jakości , buty się rozwalają po paru miesiącach w lato w upały nie skracają czasu pracy w zimę zimno , żeby zapalić to trzeba wyjść za bramę co rónież jest niezgodne z przepisami ... ogólnie dno i jeszcze raz dno

Piotrek

nowemu pracownikowi na pełnym etacie na produkcji w tej firemce proponują umowę zlecenie:D, ubranie robocze to masz sobie sam skombinować na pierwszy miesiąc i wozić je ze sobą do domu, bo w szatni kradną:D, wymagają pracy 6 do 7 dni w tygodniu. Ostatnio pracowali przymusowo w Boże Ciało i cały następny weekend. Opcjonalnie brygada, która pracuje 10 do 12 godzin dziennie i stawka godzinowa 10 zł brutto. Czyli człowieku szanujesz się i szukasz pracy dalej:-D

Rudy78
@Piotrek

Ciekawy jestem, kto pracował w tej firemce przymusowo w Boże Ciało?, jak piszesz, bo z tą "firemką" jestem związany już od pond 8 lat, i nie przypominam sobie, żeby ktoś mnie zmuszał do pracy w godzinach nadliczbowych, a także do pracy w Boże Ciało. Tak dla Twojej wiedzy, bo masz w niej braki, to w Boże Ciało anno domini 2015, nie pracowaliśmy. A co do weekendów, to jak jest dużo zleceń, to dostajesz zapytanie od kierownika czy możesz przyjść do pracy, w sobotę albo w niedzielę, i zawsze fajnie mi za to płacą! P.S. a z szafki, jeszcze nikt nic mi nie ukradł!!!!!

admin

Znasz pracodawcę, produkty firmy ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją ocenę! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik R&D wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.
  • Kluczborska 29
    41-508 Chorzów

ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.