Opinie o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BKT Elektronik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

0na

Zgadzam się z powyższymi opiniami.

Jako handlowiec na pewno nie będziesz miał /ła źle...będziesz należeć do tych"lepszych" więc warto spróbować.

Chetny do pracy

Mam pytanie do osób już związanych z tą firma. Dostałem propozycje pracy tam na stanowisku handlowiec. Chce wiedzieć jak w rzeczywistości będzie wyglądała i na czym polegała moja praca, no i realne zarobki. Proszę o szczegóły!!

ktosik

Ja po wypowiedzi PRACOWNIK wnioskuję niedorozwój umysłowy i totalne poddaństwo.Kiedyś książkę napisze o BKT to dopiero będzie bestseller.Tymczasem pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,życząc wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2010.

Aplikowałeś do BKT Elektronik Sp. z o.o. na stanowisko Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych i niskoprądowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Po poziomie wypowiedzie wnioskuje depresyjny poziom umysłowy. Jestem pracownikiem dłuższy czas i z niektórymi faktami moge sie zgodzić, inne to brednie- Ludzie jak wam tu tak źle to co tu robicie- zawsze można się zwolnić, chyba że na nic innego was nie stać jak marudzenie i biedowanie. Zapraszam do przemyśleń

wszedzie jest tak samo

ktosik

To prawda,że dobrze jest tylko tym którzy nie walczą o swoje prawa,nie wyrażają złych opinii nawet jeśli są prawdziwe i robią to co się im każe choć ochoty nie mają na to wale.I siedzą cicho jak mysz pod miotłą.(usunięte przez administratora)

Przestańcie już się wykłócac bo ta strona jest do wyrażenia swojej opiniia teraz to jest juz pole bitwy pomiedzy pracownikami fizycznymi a biurowymi. Ja tez tam pracuje i dobrze mi tam

BigBROTHER

Kiedyś pracowałem w tym zakładzie i stwierdziłem fakt ze--->GŁÓWNIE to zakłaad bardzo powalony (usunięte przez administratora)

xyz

bmw- a ty chyba jesteś jedną z tych osób(usunięte przez administratora) w stołek w bkt oburzyło cię coś? prawda w oczy kole? ale racja po co siedzieć w tej firmie i żalić się na forum?? ale wiesz...nie każdy ma taką (usunięte przez administratora)żeby (usunięte przez administratora) całe życie w stołek...jedni to lubią...a inni wolą pracować uczciwie...picie kawy i palenie fajek co chwilkę nie można nazwać pracą? Szkoda tylko że za Waszą "pracę" płacą więcej -prawo dżungli jakby ktoś powiedział.

bmw

Kolorowo nie jest, ale (usunięte przez administratora) po co tak od kilku lat męczysz się w tej firmie. Składaj wypowiedzenie..... myślę, że wszyscy będą szczęśliwi.... Szczególnie ty. Może uda ci się znaleźć pracę w innej firmie, gdzie będziesz mógł (usunięte przez administratora) w stołek.

ktos z firmy

Ta firma to bzdura.. Wszytsko co bylo opisane powyzej to prawda.. Pracuje w tej firmie kilka lat i wiem wszystko co sie tam dzieje. Ludzi traktuja jak smieci.. Trzeba zrobic jak najwiecej (usunięte przez administratora). W tej firmie pracuja kobiety, wiekszosc z nich ma rodzine na utrzymaniu a wyplata nie przekracza 1200zl. Wiekszosc z nich pracuje przez 2 lub 3lata za stawke 8zl.. Łatwo obliczyc ile mozna zarobic. Liderzy maja lepiej. Stawki po 12.50 i premia dwa razy wieksza. Produkcje pilnuja ze wszystkim, tylko siedziec i robic a ludzie z biura co chwile fajeczka albo kawusia i nikt im nic nie powie. Nikomu nie polecam przychodzic do tej firmy, mam tylko nadzieje ze przeczyta to ktos z dyrekcji tej firmy i zmienia cos chodz watpie w to.

bimsiak

Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami, mimo,ze znam opowiesci o tej firmie glownie z mzk. Ogolnie funkconowanie polega na tym ze dyrektor [usunięte przez moderatora] lata i wszystkiego sie czepia a jak ma zly dzien co sie zdaza bardzo czesto wyrzuca wszystko w sposob bardzo wulgarny(w tej firmie pracuja glownie kobiety), panie dyrektorze troche oglady kobiety sie traktuje z szacunkiem. Nastepnym problemem sa liderze grup z tego co slysze to sa tacy ktorzy sa rodzina pana dyrektora i traktuja pracownikow tak jak on, [usunięte przez moderatora] . Co do wynagrodzenia nie wypowiem sie bo nie znam realiow ale 1200 moze byc prawda. Na koniec dodam najbardziej smieszna i absurdalna rzecz jaka slyszalem na temat funduszu socialnego jaka wyglosil pan dyrektor podczas spotkania wigilijnego, mianowicie , ze ow fundusz ze dla pracodawcy i za to mozna kupic nowe maszyny do pracy :). Pracodowcy ogolnie zawsze ukrywaja fundusze socjalne ale ten pan przeszedl sam siebie leczenie zalecane ale na nogi bo na glowe jest juz za pozno.

ABCD

zgadzam się z poniższymi opiniami na temat bkt.Również pracowałam w tej firmie i powiedziałam sobie ze nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłabym pracy w tym zakładzie:( a to miedzy innymi dlatego, iż tutaj traktują uczciwych pracowników jak "roboli", dyrektor mówi co innego robi co innego np. kiedyś powiedział pracownikom,iż nie będzie zwalniać ludzi bo zostali najlepsi pracownicy ale musimy wybrać bezpłatne urlopy po czym za dwa tygodnie zwalnia następne osoby:( praca sama w sobie nie jest zła tylko niestety nie są doceniani pracownicy którzy potrafią dużo niestety tu jeśli przysłowiowo "nie podliżesz tyłka swojemu szefowi"to nie masz co liczyć na premie niestety takie sa reali w tym zakładzie:(

xxx

Ta firma to po prostu masakra!!!! Praca sama w sobie nawet fajna i przyjemna,ale sama "góra" (dyrekcja itp) to jeden wielki koszmar!!! Ludzi traktuje się tu jak robale które trzeba wykorzystać i zgnoić jak najlepiej się tylko da. Weźmy ten rok. [usunięte przez moderatora] Szef produkcji tylko goni do pracy a nawet nie próbuj zapytać kiedy pensje itp bo potrafi zgnoić człowieka słowami. Nie wspominając szefa kontroli jakości który tylko czeka kiedy można coś "zabrać" z pensji pracownikowi ...jemu to sprawia przyjemność potrafi przez kilka miesięcy wyżywać się za popełniony błąd...a poza tym ma się za samego dyrektora!!! O świadczeniach socjalnych lepiej wogóle nie mówić...żadnych pieniążków na święta paczek itp można zapomnieć...fundusz socjalny który kiedyś był przepadł jak kamień w wodę ( a przecież wiadomo że jeśli pracodawca raz otworzył fundusz musi to ciągnąć) gdzie są pieniądze z tego funduszu?? nie wiadomo! Może tracą je na imprezy wigilijne w swoim gronie bo zaproszenia dostają tylko pracownicy biurowi i sami na wyższych stanowiskach..(kolejny znak że zwykły "robol" jest nic nie warty)!! Ta firma jest żałosna nie można tu godnie zarobić... [usunięte przez moderatora] Na rozmowach wstępnych mówią ludziom że u Nich można zarobić kupę kasy...ja pracowałam tam kilka lat..i wierzcie mi najwyższą pensją jaką odebrałam w tej firmie było niecałe 1200zł z premią i nadgodzinami.Tak się zarabia w BKT Bydgoszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W sumie to praca OK ale stawka ponad 7 zl brutto to masakra ludzie pracują po 10 godzin aby wyjsc moze 1200 na reke, szef zaleca i narzuca aby przychodzic jak tylko mozna do pracy wczesniej, powtarza to do znudzenia aby wywolac presje otoczenia i aby kazdy na to poszedl. Gdyby nie nadgodziny (bo akurat nie mam potrzeby pracowac po 10 godzin i moze jeszcze w soboty) to moze byloby fajnie. I jeszcze jedno zatrudnione osoby w ten sam dzien na rozne dzialy jedna dostaje skierowanie na badania inni nie, czy to znaczy ze po skonczonej robocie wynocha?? Dziwne, ja podziekowalam.

Zostaw merytoryczną opinię o BKT Elektronik Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

BKT Elektronik Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 98 ocen.

BKT Elektronik Sp. z o.o.