Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

kalafior

kłamcy kłamcy kłamcy...bałagan obiecuja robote non stop a jest jej tylko 2 dni w tygodniu,jesli mieszkasz na prywatnym lokum to zapomnij o 40 godzinach do pracy chodza tylko ci ktorzy mieszkaja u nich i muszą zarobic na ich domek,umowa na zero godzin przedłuzana co tydzien,nie polecam

nigel

Pracowałem na LANS TOMATEN w s-Gravezande Groeneweg 25. Co do pracy i atmosfery jest nie najgorzej a nawet spoko, trzeba tam znać angielski lub holenderski co najmniej komunikatywnie, ponieważ betonowym jest SANDER Holender. Pracowałem przy cięciu liści nożykiem, ogólnie spoko, pracowałem już wcześniej na szklarni ponad rok także miałem doświadczenie.Zrezygnowałem po 4 miesiącach z powodu małej ilosci godzin, w sezonie tzn. pomiędzy czerwcem a sierpniem max. 38-40 h. TRADIRO jako agencja nie jest zła ale bardzo niezorganizowana, polecam NL JOBS, DUIJNDAM, E@A

aaa

Wybiera się ktoś teraz w styczniu na sadzonki?A może wypowie się ktoś kto juz tam pracuje.Chętnie poznam opinie.Pozdrawiam.

Dalton

A o normach nie wspomne kosmos dzis zrobisz tyle normy jutro podniosa i tak wkoło im mało kierownik kuca pod krzakami i obserwóje czy sie chodzi (usunięte przez administratora) Byłem kiedys na innych szklarniach praca zupełnie inaczej wygladała nie trzeba było płacic za rękawiczki a tu trzeba płacic jak by mało mieli siana.

Dalton

Jak sie obużyłem ze musze czekać 2 godziny na samochód to chcieli mi dac rower na dojazdy 15 km w 1 strone i pare euro trzeba było by zapłcic za wypozyczenie a wiadomo jak w holandi deszcze itd masakra i kpina.

Dalton

Dodam jeszcze za klucze skasowali mnie 30 euro a klucze dostałem po tygodniu a kasy na koniec i tak nie dostałem.

Dalton

Tradiro masakra jak przyjechałem wogóle nie wspomnieli o podpisaniu umowy tydzien pracowałem bez umowy potem musiałem sobie transport sam załatwic zeby dojechac do Biura i sam wszystko ogarnąc tak bym czekał i czekał na umowe solarisów brak na autko co dowoził koordynatar godzine czekania rano i godzine po pracy niektórzy co mniej ogarnieci po 3 tyg podpisali umowy i przez 3 tyg bez kasy mieszkania zbieranina litwincy i inni.

kasia15
@Dalton

Dalton chłopaku ty przestań tyle ćpać!! Z twoich wypowiedzi wnioskuje ze sam nie masz pojęcia o czym ty piszesz.

ele

Oszuści, nie oszuści.... ile ludzi tyle opinii. Jak wszędzie. Ale jak już piszesz "anal" to rozwiń. nie sztuką jest napisać cokolwiek. ja jestem zadowolony.

dwa

Dlaczego oszuści? Możesz to rozwinąć? Gdzie pracujesz?

anal

nie polecam !!!!!!!!!!!!!! oszusci !!!!!!!!!!!!!

asia

W Tradiro szanuje sie dobrych pracownikow. Pracowalam tam rok. Pieniadze zawsze wplywaly na konto. Ladne mieszkanie. Zapewnione ubezpieczenie i dojazd do pracy. Mile wspominam ten czas

Diana

Jak na to wpadłaś Sandro oskara Ci wręcze za wypowiedź,od roku walcze o umowę z Tradiro,bez odzewu nie otrzymałam rozliczeń za 2 tygodnie pracy ,to żenująca agencja,wszędzie na forach piszą o kombinacjach wielu agencji ale jak do tej pory nic w tym temacie konkretnego się nie wydarzyło,ciągłe odbijanie piłeczki ,tak wielu oszukanych i co dalej?

Diana

Piszesz bzdury tak się składa że nie nosze tipsów i nigdy nie nosiłam,oraz świadoma jestem że praca jest często bardzo ciężka tylko zasadnicza róznica jest pracowanie ponad normę i byc traktowanym z szacunkiem a co innego znosić chamstwo osób które przez fakt dłuższego stażu pracy w Holandii znajomości języka uważaja że sa pępkiem świata!jednym słowem chamstwo złodziejstwo oszustwo obłuda zawiść to jedyne co kojarzy mi się z pracą w Holandii a Polacy wstyd jeden drugiemu nóż wbije w plecy.

Diana

Zgadzam się z wypowiedzią,moge dopisać że tak naprawdę nie ma dobrych agencji wszystkie działają w podobny sposób ,ile mogą tyle z Ciebie wyciągną.

Mauson

Firma jest okej. To od ludzi zależy jak się pracuje. Najwięcej negatywnych komentarzy dają osoby, które chcą zarabiać krocie nie robiąc nic. To praca fizyczna. Trzeba zakasać rękawy, ściągnąć tipsy i nauczyć się zaradności życiowej.

gggg76
@Mauson

mam pytanie czy 3 i 1/3 paloxa 120cm na 120cm jablek przez 8 godzin to duzo czy malo mam oferte akurat do francji a nie jestem w temacie,z gory dzieki za odpowiedz szybka bo mam jechac kolo 13.09

Na pakownię owszem teraz ciężko. Ale zaczną się sadzonki dla kobiet, likwidacje szklarni i nowy sezon.

lala

odradzam pakownie prominent tam liniowi beszczelni i ci na gorze bez szczacunku a co do tego przychodzisz do pracy to pierwszy okres jestes na probie zalezy jaki czepek ci dadza i ile punktow zdobedziesz szkoda tylko ze nie ma testow na inteligencje bo tam ci nie ktorzy liniowi to pustke w glowie maja . stawka 8,67 i pracujesz od 6 do nie wiadomo ktorej

sandra

Witam was. Mam pytanie gdzie skladacie formularz rekrutacyjny na stronie rpp polska czy na tradiro ?

WoY
@sandra

JAK TO SIE NIE PRACUJE NA CZARNO-CELOWO PRZECIAGAJĄ OKRES ZAŁATWIENIA SOFI I OTRZYMANIE UMOWY NA RĘKĘ, TYDZIEŃ CZEKASZ NA PRACE-ZAMIAST ZAOFEROWAĆ WYROBIENIE SOFI I ZAŁATWIENIE WSZELKICH FORMALNOŚCI TO ZWLEKAJA PO TO BY CZERPAŃ ZYSKI Z TWOJEJ PRACY(jak juz ja dostaniesz) NA CZARNO DO CZASU ZAŁATWIENIA FORMALNOŚCI!!

ela

Każda osoba pracująca na szklarni ma ubezpieczenie. Nikt nie wystawi solarisu jeżeli pracujesz na czarno a w Tradiro nie pracuje sie na czarno. Poza tym widać nie zagłębiłeś sie w temacie - sofi numeru nie wystawia agencja zatrudnienia i to nie od agencji zależy czas oczekiwania na sofi. Więc po co te komentarze. Nie ma to jak napisać co sie chce. Wystarczy pomyśleć i poprosić o zaświadczenie o zatrudnieniu za czas jaki się przepracowało "świadectwo pracy".

amol

szkoda gadać. pracowaliśmy z dziewczyną na czarno. mieli ogarnąć sofi nie ogarnęli przez miesiąc. solarisy wystawiali ale bez nr sofi. porażka, dodatkowo nie mieliśmy ubezpieczenia bo bez sofi ubezpieczenia nie mogli dać. nic tylko uciekać z tamtąd...

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro