Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

daria

Kobiety na sadzonkach to tragedia... Obgadują wszystkie wszystkich.. A są i takie które zamiast do pracy to przyjechały chyba ładnie wyglądać i puszczać się. Małe, czarne, machają rzęsami, nie chce im się pracować, nie znają języka. a jak już muszą coś robić to pretensje do całego świata. Jak się kariera na szklarni nie podoba to do Top Model proszę się zgłosić. A czasami to nawet dadzą się wyr***** i myślą że nikt nie wie :P Pozdrawiam taką jedną małą dzi*** Wstydziłaby się robić to co robi w pracy.. Jeśli to czytasz to wiedz że wszyscy już wiedzą a jeśli nie to się dowiedzą.

Nikifor
@daria

Po co ten trujący jad? ? Zazdrościsz jej ze trochę przyjemności ktoś jej da? A może jest ładna i podoba się facetom w przeciwieństwie do Ciebie??

Były pracownik tradiro

Powiem tak pracowałem w tym Tradiro. I moja opinia to wszystko na nie. Robiłem tylko 1 miesiąc. Mieszkałem na takiej Melanie 8 osób na mieszkaniu, co powinno miesiąc maks 4 a tu zonk. Te paniusie z biuro to takie pewne, że one chyba myślą że to jest ich tak cała firma tradiro. Ciekawe gdzie one mieszkają w Polsce tyle nie nawisci do Polaków, a one też są Polakami. Władza odbija do głowy. Ale wieczne nic nie trwa, kiedyś zjedzenie do Polski, panie z biura. A przy okazji to nie złe pasztety są z was, kijem bym tego nie dotknął.

ewa

Biuro nie ma takiego obowiazku. Ubezpieczenie jest i owszem obowiazkowe, ale mozesz ubezpieczyć się sam. Ja pracuję w tradiro, a ubezpieczenie mam swoje.

Ktoś

Do obserwatora biuro ma obowiązek Cie ubezpieczyć, i nie gadaj głupot. Obowiązek jest w Holandii żeby się ubezpieczyć, ale te ubezpieczenia co biuro ma to masakra naj tańsze jakie jest. Masz pracować a nie na chorobowym. Proste. Tradiro masakra. Pracowałam.

Zośka
@Ktoś

Hmm chyba czegoś nie rozumiem w poprzednim poście piszesz jako On teraz jako ONA bardzo ciekawe, więc tak nie pracuję dla Tradiro pracuję juz bezpośrednio u Holendra. pewnej Pewna gazeta z PL prosiła mnie o napisanie artykułu i właśnie piszę o Polakach piszących opinie o biurach więc od tygodni śledzę opinie na gowork. Jakaś MASAKRA.Od 15 lat jestem w Holandii dlatego też zgodziłam się napisac dla gazety. Zaczynałam przez biura jak każdy i wybacz pogłęb swoją wiedzę na temat ubezpieczeń w Holandii. Każda osoba przebywająca/mieszkająca na terenie Holandii ma obowiązek płacić ubezpieczenie i tu masz racje. Ale biura nie mają takiego obowiązku.To jest ubezpieczenie zdrowotne ( w PL składki ZUS-zdrowotne)Jakbyś była bardziej ogarnięta ogarnęła byś sobie swoje ubezpieczenie i zawsze byś mogła płacić pakiet TOP w tej opcji jest też opieka psychologa i psychiatry mogłabyś/ mógłbyś( już nie wiem jak napisać)skorzystać z ich Pomocy skoro Ci tak źle w Holandii, ALBO PAKUJ SIĘ I WRACAJ DO PL. Wejdź na strony innych biur tam jest podobnie i co wszystkie biura są złe. Zajrzyj na NL Jobs, Duindam, Covebo i zobacz opinie. Podchodząc w taki sposób bazgrać na forach to jedyne wyjście dla Ciebie? Holandia nie dla wszystkich, niestety. MOJA RADA DLA WSZYSTKICH: BIURA MOŻE NIE SĄ SPEŁNIENIEM MARZEŃ ALE OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ, UCZCIE SIĘ JĘZYKA, BĄDŹCIE OGARNIĘCI i naprawdę nie będzie źle.Pozdrawiam

SJONAX64
@Zośka

jaka zośka podpisz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem a ja przypuszczam kim jesteś i na własne oczy widziałam jak robią kariery takie i tobie podobne,językoznawca się znalazł!!!!

oberwator

Małe sprostowanie do wypowiedzi kolegi.W Nl skladki kazdy powinien odprowadzac sam nie jest to obowiazek biura.Jednakże dla osob ktore nie wiedza co z czym sie je w Nl. Ubezpieczenie w biurze jak najbardziej.Owszem pilnujcie tego ale pamietaje ze biura nie maja obowiazku ubezpieczac.Mozna by powiedziec ze wyswiadczaja Wam przysluge.Ubezpieczalnia Holland Zorg jest podgrupa Salland Verzekering. Jestescie ogarnieci mozecie ubezpieczyc sie sami w dowolnej ubezp.zmiany tylko z koncem roku.

ktoś tam

UWAGA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACĄ W TRADIRO : czytając te wszystkie komentarze jest wiele prawdy ,ale o co chodzi ja jestem w Holandii 7rok pracowałem przez parę agencji i napiszę tak że z roku na rok jest coraz gorzej bo nie spotkałem tu naprawdę fajnego NORMALNEGO BIURA wszystko na jedno kopyto oszukują jak mogą mało tego że ludzie którzy tu przyjadą nawet nie wiedzą ze są okradani a jest to niewiedzą o tym co się należy takiemu człowiekowi wiec opiszę to Po 1. każdy pracujący musi dostać umowę od tego trza zacząć ważne jest zanim ją podpiszesz to musi być ona dla ciebie zrozumiała NIE PODPISUJCIE W CIEMNO JAK WAM PODSUWAJĄ COŚ DO PODPISANIA Po2. każdy pracujący ma mieć odprowadzaną składkę ubezpieczeniową to jest obowiązkowe ale niektóre biura nie opłacają składek wiec nie macie ubezpieczenia a to pózniej na was się odbije jest parę ubezpieczalni jak DSW czy HOLLANDZORG ja korzystam z tej 2 i jest ok Po 3 sprawdzajcie sobie godziny na solarisach (solaris to taki odcinek wypłaty dostaje się go na e-maila gdzie pisze ile godzin przepracowanych jakie potrącenia itd ) Po 4 co chodzi o zakwaterowanie ,WAŻNE jeżeli ktoś mieszka w syfie jest to bungalo tzw kemping czy inny obiekt gdzie jest przeludnienie i nie ma warunków to zgłaszajcie to do Gemeente to jest coś takiego jak w Polsce spółdzielnia mieszkaniowa i oni dbają o to a żeby ludzie godnie mieszkali, więcej informacji znajdziecie w necie na ten temat dodam że biura zarabiają krocie na upychaniu ludzi w slamsach gdzie nie ma warunków do mieszkania .Po.5 dojazdy do pracy nigdy się nie zgadzajcie na dojazdy swoim prywatnym autem bo będziecie stratni na tym .Po.6 jak macie problemy takie jak mobiing w pracy czy jesteście wykorzystywani czy zmuszani zgłaszajcie to do związków zawodowych w Rotterdamie znajdziecie w necie / związki zawodowe Rotterdam / mówią tam po Polsku i musicie mieć dowody 100% natomiast jak by komuś stał się wypadek w pracy gdzie jest potrzebna interwencja medyczna to musi przyjechać karetka i być spisany protokoł a nie że was ktoś zawiezie czy opatrzy na miejscu i po sprawie . myślę że w jakiś sposób pomogłem tym co są w niewiedzy na temat zatrudnienia i mieszkania przez biura pracy w Holandii a Tradiro to dno człowiek jest tak tylko numerkiem jaki dostanie nie m a litości jak murzyni na plantacji tylko norma i norma do tego jakość i do tego Polak Polakowi wrogiem jak ktoś dostanie lepsze stanowisko to już odbija mu kupa debili zamiast się szanować i pomagać to się gryzą jak psy .

Ridi

Jak czytam opinie to Płacze. A tak przy okazji pracowałem w tradiro tylko godzinę na pakowaniu pomidorów, i wiecie co taka malolata tam była jakoś się na to mówi bandowa. Powiedziała mi że mam zapierdaac,,, bo to nie polska. Powiem tak ta dziewczynka mogła by być moja córka, a ona ma takie nastawienie do starszych ludzi. Zapierdal,,,c hehehe ojjj drogie dziecko tak się nie robi, i do czego zmierzam tradiro ma takich ludzi hehehe zero szacunku gowniarz jeden z drugim myślą że pracują w Holandii drugi sezon na jakieś śmiesznej sortowni. Drogie dziecko l. Polak Polakowi wilkiem, a te panie w biurze w Holandii, normalnie z budów wychodzi słoma a nosz (usunięte przez administratora) wyżej jak ją mają. Hehehe. Moja córka skończyła studia a tak się nie wywysza jak te panie w biurze. W Polsce te panie pewnie by były na zasiłku, albo na utrzymaniu swoich facetów. Chcesz zabłysnąć jedz do Holandii dasz (usunięte przez administratora) i jest okey.przy okazji to te panie z biura to blllle same pasztety kijem bym tego nie dotknął. A one myślą że są ładne hehehe ciekawe co biorą.

Paulina

Do nowy. Dokładnie pewnie jesteś z biura, bo piszesz bardzo ładne opinie na temat biura. A co do biura to hshahaha, porażka. Pracowałam w De lir na szklarni pomidorów. Szlak mnie trafiał jak jechałam na te bungalo i się modlilam czy woda będzie ciepła. Czy zaś lokatorzy się nawciagaja czegoś. Z koleżanką byliśmy tylko dwa tygodnie do pierwszej wypłaty, a potem szukaliśmy innej pracy. Pracujemy teraz dujdamie na pakowaniu, mamy normalne mieszkanie. Tylko ludzie co uciekają w Polsce przed wyrokami czy itp będą mieszkać na bungalo. Ludzie normalni myślący uciekają z takiej patologi. A Ty Artur jesteś z biura bo odrazu widać po pisowni znaczenia. Ludzie z całym szacunkiem dla was zastanówcie się, jak nie chcecie stracić pieniędzy i nerwów.

do Paulina
@Paulina

wszyscy z biura, obok biura, za biurem. Samo biuro :) A z jakiego ty jesteś biura. Bo pewnie zaraz będzie, że jak teraz piszę to pewnie z biura. Wyprzedzam z tego samego co ty skoro piszesz w godzinach pracy. Z tą różnicą że ja z żadnego. Siedzę na zasiłku w NL i lubię czytać opinie o biurach. Ale skoro ty piszesz w godzinach pracy to pewnie biuro również ale konkurencyjne hahahaha

nowy

gościu jesteś chyba walniety 15e internet ,5e pranie ,dojazd 5.50e,za klucz pobieraja 25e,a a te budy co sie mieszka maja pokoje 2na dwa metry,i to pietrowe łóżka i de dwoje trzeba mieszkać w czymś takim ,Oni pobieraja pieniadze dosłownie za wszystko, więc przy takich wypłatach to mozna odłozyc jakieś śmieszne pieniadze ,a jeszcze jak trafisz na jakieś pijackie i naćpane towarzystwo to już całkiem masakra,I niech ludzie z biura przestana pisac te dobre opinie i gadać ludziom przez telefon jak tam jest cudownie,Patologia i tyle Pozdro

do nowy
@nowy

A to że ludzie są tacy a nie inni to też wina biura, Pań, kierowców.... czy moze samych ludzi? i kolejny raz ta sama osoba pisze komentarz. "dobre opinie - biuro, złe- mogą wszyscy" ....porażka......na sam rzut widać hejtera

Artur

Miło witam moja osobista opinia na temat "Tradiro"to napiszę tak biuro jest naprawdę ok wypłaty są na czas są odprowadzane składki rent-emer ubezpieczenie , co chodzi o zakwaterowanie to jest różnie mają do dyspozycji ładny hotel mieszkania prywatne i tzw bungala domki kempingowe nad samym morzem ,dojazdy do pracy są zagwarantowane są do dyspozycji samochody osobowe i busy ,praca to szklarnia albo pakownia kwestia co umiesz robić lub czego chcesz się nauczyć ,z szczerego serca polecam pisze dla tego tak bo sam tam pracuje może są lepsze agencje ale ta nie jest zła są o wiele gorsze .pozdrawiam

Ola
@Artur

Nie wybierasz sobie gdzie chcesz pracować hahha. Jak Ci nie idzie na szklarni czy na pakowni to Cię wyrzucają. Wypłaty sa na czas, racja. Ale odciągają dużo kasy za brak nr sofi, a zanim ci je wyrobią to trochę mija. Co z tego, ze nad samym morzem jak domki sa okropne. Busy i auta do dyspozycji ?? Kilometry spisują, jeżeli się nie zgada to płacisz karę. Nawet 200€ ;)

Natalia

Dobrze ze jestem w Polsce, nikomu nie życzę pracy w Tradiro, że strony biura totalna olewka na wszystko.

szpieg
@Natalia

Koleżanko Ntalio jestem pewny że 100% że jesteś hejterem śledzę opinie biur pośrednictwa pracy i Twój wpis o tej samej godzinie jest również na stronie innego biura, poniżej skopiowany wpis. Może coś z Tobą nie tak?A Wateringen pisze się przez W Natalia - 2016-05-15 19:26:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Dobrze ze jestem w Polsce, ostatni raz w tej pseudo agencji, nie życzę nawet wrogowi jak trafi na hotel w vateringen

Janek

Skręciłem rękę na szklarni pomidorów. Zadzwoniłem do Biura!!! dopiero po 8 godzinach pojechałem do lekarza, bo rękę skręciłem rano w piątek, a u lekarza byłem o godzinę 17 stej. Do tego czasu cały czas byłem na kantynie w pracy olewaja Cie na maksa. Panie z biura powiedziały, że specjalnie skręciłem rękę bo nie chciałem pracować. Jedno nie czaje jakim trzeba być zimnym skurw,,,,, em że takie coś mówić, że specjalnie rękę skręciłem. Tego samego dnia biuro powiedziało że nie ma dla mnie pracy i mam jechać do Polski, bo już na moje miejsce jest inna osoba. Ja zostałem da mieszkaniu jestem ubezpieczony to co mam jechać do Polski? Powiedzieli mi jak będę cały czas na chorobowym to nie mam powrotu do Tradiro. A ja twardo zostałem na mieszkaniu., pewnego dnia poszedłem do sklepu po chleb itp... Nie zostali mnie na mieszkaniu, to odrazu powiedzieli mi że pije i zostałem usunięty z mieszkania i wpisany na czarną listę. Bo miałem nie zapowiedziana kontrol a mnie nie było. To ja się pytam ❓ Tradiro! Udało się wam mnie załatwić, bo to dla was jest nie zręcznie jak ktoś jest na chorobowym. Jesteśmy tylko numerami.... Ja już znalazłem dobrą pracę w Polsce i nie mam zamiaru pracować w Tradiro. Kiedyś tak zadzwoniłem zapytać się czy mają dla mnie pracę. MAM WPISANE ZE JESTEM WPISANY NA CZARNA LISTE Z POWODU znalezienia trawy I ALKOHOLU!!! jak ja nigdy nie palilem , a co dopiero alkohol. Takie pierdoly mam wpisane za to że nie chciałem zjechać do Polski. Ojjj tradiro, tradiro. Więc jak pojedziecie do pracy a wam coś się stanie to jesteście na siebie skazani.... Żegnam pseudo firmę Tradiro.

max

Musisz sam/a sie przekonac ja nie narzekam juz 3 sezon pracuje i 2 sezon na bungalo nie jest to hotel z gwiazdkami ale mi sie podoba, oczywiscie ludzie sa różni ale na to nie ma,nikt wplywu.Czasem wlasnie wchodze na ta strone i placze ze smiechu czytajac te opinie a bledow tyle ze masakra i sam/a ocen jak,ktos wali takie byki jaki musi byc inteligenty pewno buzi nie otworzy bo nie potrafi sie wyslowic wiec lepiej pisac.w Holandii trzeba walczyc o swoje.Jesli wyjazd tylko na sezon to to wystarczy pozniej ewentualnie szukac cos swojego.Jesli dalej firmowe to jesienia juz sa normalne mieszkania lub domki.te tylko w okresie letnim.

misiek

witam, mam pytanie dlaczego w Twojej opini pisze ze Tradiro jak zwylke sie nie popisalo, byles tam juz wczesniej?bo nie rozumiem.Z tresci wynika ze juz tam byles wiec chyba nie bylo zle skoro wrociles.a moze znasz lepsze biuro ktore bys polecil?

ola

Hejter! Przygotuj się chociaż do komentarzy. Od kiedy kierowcy informują biuro. A w czwartek było 28 stopni i słoneczko bo się opalalem. Piszesz pierdy bez opamiętania. Jedno i to samo. Daj na luz człowieku. Dobrą kasę trzepiesz za hejty ale coś cienko ci idzie. Stawki powinni ci obniżyć za brak wiarygodności i brak przygotowania. Hejterze!

ola

Hejter! Tylko biuro, z biura. Dobre komentarze z biura i biuro. Czy tutaj tylko zle komentarze można dodawać? A jak na + to biuro? Pierd...niety jesteś hejterze !

Patryk

Ty chyba jesteś z biura, przyjechaliśmy na bungalo i 4 godziny czekaliśmy aż ktoś klucze przywiezie żeby otworzyć nam Te mini domki z obiego drewna. Więc to jest praca koordynatora żeby przyjechał na czas jak są ludzie, kierowca dzwonił do biura Że będziemy o tej godzinie a biuro mu odpowiedziało że za 10 minut ktoś będzie, i co 4 godziny na deszczu. Jak kaczka mokra. Nie jestem królem ale to obowiązek Biura żeby ktoś czekał na tym bungalo jak ludzie przyjeżdżają. Tradiro się nie podpisało, jak zwykle. Te domki to wrogowi nie życzę tam mieszkać Tobie się podoba, tak, jak Ty tan nie mieszkasz, jesteś z biura i tylko ludzie z Biura komentują te posty, bo zwykły pracownik pierdo,,,, li żeby pisać dobre komentarze. Bo polak się boji o swoją robotę i nie będzie pisał jak tu jest okey, bo by ktoś mu robotę zabrał oczywiście jak by miał lepsza normę od niego. Proste ale prawdziwe. Takie jest życie. Tradiro masakra.

Patryk

Dzisiaj przyjechałem do pracy na pomidory bus mnie odstawić na bungalo, czekaliśmy 4 godziny na koordynatora a byliśmy na bungalo o godzinie 09-20 i co na tym domku śmierdzi pokoje bardzooooo małe tylko metr od ściany, z osobami którymi przyjechaliśmy ucieklismy do znajomego w Rotterdamie jutro czego nowego szukamy, kochani proszę was nie nigdy nie jedzie na te bungalo bo to straszne jest. Panie z Opola Dominika i Agnieszka kłamie w żywe oczy masakra.

do Patryk
@Patryk

Co Ty bredzisz żaden koordynator nie przyjeżdża Cię przywitać jak króla.Spotkanie było dzisiaj w biurze i ja na tym spotkaniu byłem jutro ide na szkolenie i wg listy jaką dostali w NL z PL wszscy wstawili się w biurze więc chyba ktoś Ci dobrze zapłacił

xefis
@Patryk

Też miałem zamiar pisać, gdy trafiłem do Holandii. Odwiedź Otto. Tam jest można książki pisać. Obóz pracy, patologia, szwindle i narkomania, a nawet prostytucja.

Hanna

Witam wszystkich pracujących, właśnie skończyłam studia dziennikarskie. nawiązując do tematu, piszę teraz temat o Agencjach pracy w Holandii. Zarejestrowałem się w tym biurze w Opolu i mam wyjazd do pracy na pomidory a będę mieszkać na tym słynnym BUNGALO!!! Kolega powiedział mi,żeby odwiedzić agencje tradiro, podobno jest tu dużo nie prawidłowości. .. Oczywiście nie mam na imię Hanna, żeby w biurze nic nie wiedzieli kim jestem. Myślę, że będzie dużo do pisania..... No to życzę powodzenia ludziom pracujących ciężko w Agencjach pracy...

Basia
@Hanna

Pracowałam w tym biurze na sadzonkach,biuro pozostawia wiele do życzenia-kompletny brak poszanowania dla pracowników,niekompetencja ,na koordynatorów nie moźna liczyć,normy wygórowane,warunki mieszkalne poniźej wszelkich standardów ,słowem wyzysk i tyle

Aśka

Więc tak przyjechałam do pracy na szklarnie pomidorów do pracy przy zbiorze pomidorów. Moja norma to była 489 kilo ns godzinę, zostałam zwolniona ponieważ miałam za słabą normę, ludzie tam mają normy po 700 kilo. A na tablicy pisało że można mieć ok 450 na godzinę więc ja jestem za słaba i zostałam zwolniona, w piątek zostałam zwolniona i tego samego dnia musiałam zjechać do Polski. Mieszkałam na schidam, co do mieszkań to hmmm nie będę nic mówić, tradiro to agencja na - 1 poniżej zera.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro