Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

ddd

a jak jest na zbiorach pomidorów ,kto jedzie w tą środe ,mieszkania na małych domkach 4 osobowych ,jak tam jest.

praca

jest ok, tylko ta nowa z biura ma pysk jak wrota ladna ale nieprzyjemna nos wyzej niz czolo bardzo pewno chce sie wykazac ale na dobre jej to nie wyjdzie ludzi trzeba szanowac a z pewnoscia nie jedna osoba madrzejsza od niej jest.reszta ok

aro

czy jedzie ktoś za tydziń na zbiór pomodorów ,mieszkania maja byc w małych domkach 4 osobowych ,jak tam na prawde jest ,

Stokroteczka

Nie polecam. Uciekłam stamtąd do innej agencji, bardzo dużo zmieniło się tam od zeszłego sezonu. Wprowadzili normy, pracujesz jak robocik. Są lepsze pracę w Holandii.

anaa14

jedzie ktoś 5 maja na pakowanie pomidorów ??

xxxcc

Witam! Czy ktos pracowal na szklarni voort brielle?(van der voort)jak tam jest?

Polak na obczyźnie

Jak tak czytam te wszystkie opinie o biurach, dochodzę do wniosku że niemal wszystkie to totalna patologia, syf, rozpierdziel (usunięte przez administratora) mieszkania zazwyczaj jak dla świń chlewnych, wypłaty najczęściej starczające na chleb z margaryną, koordynatorzy wredne świnie bezczelne, księgowe takich agencji co tydzień popełniają te swoje "błędy" przy salarisach i jakimś nieszczęśliwym trafem co wypłatę pod biurami tłumy wkurzonych polaków stoją. Taka prawda byłem już w 3 biurach Pollux, Covebo i miałem nieprzyjemność zobaczyć syf w workflex. W polluxie byłem prawie rok, dla jasności, także popracowałem tam trochę i wiem co mówię. Bydło. Jeśli czyta to osoba, która nigdy nie była w pracy w Holandii, to słuchaj uważnie. Tam wyjeżdżają w 95% same narkomany, przekonasz się osobiście. Z nimi cholernie ciężko się żyje. Dlaczego? Bo świątek, piątek, czy niedziela oni mają zaćpaną imprezę, także nie wyśpisz się do pracy, w domku, czy na hotelu będzie syf. Nieroby, którym nie chce się pracować będą podkradać ci jedzonko z lodóweczki i tak bez końca. I przekonasz się że wszyscy normalni ludzie moment i zwijają się do PL. Nie musisz wierzyć, po prostu wyjedź i zobacz

nusia

Witam jak wygląda praca na pakowaniu pomidorow ? Jedzie ktoś 21 kwietnia?

maja

Domki sa ok nie ma na co narzekac moglo byc gorzej.Panie w Opolu posiadaja zdjecia i z pewnoscia Panu wysla na maila jesli Pan bedzie wyjezdzal.W duzej mierze zależy kto mieszka i jak dbają o domek jak wiadomo samo sie nie wysprzata.ja jestem zadowolona domkow jak i z przekazanych inf.przez Panie w Opolu.W samym Tradiro tez jest wszystko w pozadku jest praca sa regularne przelewy co tydz.jest naprawde dobrze.

nusia
@maja

Maja mozesz mi napisac ja wyglada praca na pakowni czy jest 40 godz tyg jak z wyplatami i mieszkaniem

maja
@nusia

Jeśli chodzi o pakownie to godziny są każdy musi wyrobić 40g/tydz płaca co tydzień nie ma z tym problemu,mieszkania tak jak pisałam wcześniej jest ok nie ma na co narzekać

dede

pewnie kolejne biuro ,Patologia ,już w kilku pracowałem w Holandi i wszędzie jest tak samo,na szkllarni sa wszędzie takie zarobki ,a towarzystwo to szkoda gadac ćpuny ,narkomani i alkocholicy ,pokuj trzeba dzielić z jakimś śmierdzielem lub naćpanym pajacem,a od piątku do niedzieli jedna wielka impreza,i tak to wszędzie wyglada,

ortografia
@dede

Chłopie o czym Ty piszesz, wypowiadasz się na temat innych osób a jak widać z pisowni sam inteligencją nie grzeszysz ,przynajmniej jak piszesz na forach to weź słownik ortograficzny w rękę bo aż razi po oczach.

buli

czy ktoś jedzie w przyszłą środe na pomidory ,co myslicie o tym wyjezdzie i o tym biurze ,podobno mieszkanie maja byc na domkach,kempingowych 4 osobowych,jak ktos tam mieszka to prosze o jakieś opinie

ESKA

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy na pakowni przez Tradiro?? ile godzin dziennie się pracuje?? Czy to prawda że na pakowni wychodzi 4euro netto/h?? Ile można tygodniowo tam zarobić netto?? jaka jest atmosfera?? Proszę o jakieś konkretne informacje gdyż zastanawiam się nad wyjazdem.

interested

A czy ktoś wie do jakich szklarni rekrutuje ta firma?

anex123

czy kto pracował z holandii vlaardingen przy zbiorzze pomindorow w szklarni, przez firme Euroac Zdzisiewczi? bardzo prosze o pomoc ponieważ mam wyjazd pod koniec lutego

Pracownica

Witam obecnie pracuje na pakowni przez firmę tradiro praca bardzo fajna atmosfera również. A co pracy naprawde jest super

nusia315
@Pracownica

Witam pracowalam na pakowni odradzam jeden wielki chaos dziewczyny pracujace tam juz korys sezon wydzieraja sie wyklinaja iniowi nie podejda nie powiedza co masz robic i jak i jak nie cpasz i nie pijesz to nie wpasujesz sie w ich towarzystwo i cie wywala .Jednym slowem tradiro to wielkie (usunięte przez administratora) odradzam

Kocur

Witam. Planuję zacząć pracę przez Tradiro na pakowaniu. Może ktoś opisać jak tam praca wygląda? dużo dzwigania? duże normy? jacy ludzie i jaka jest atmosfera? Chciałem dowiedzieć się ile realnie miesięcznie można tam zarobić na rękę? zakładam że +/- 50 euro będę wydawał na jedzenie.

xxx

Kto sie podpisal tak jak ja?xxx zmien prosze nazwe zeby nas nie mylili.

Inna

Jeśli chodzi o biuro to Panie w PL, bardzo przyjazne i udzielają informacji konkretnych informacji,wszystko wytłumaczą i nie ściemniają, ja osobiście przyjemność z Panią Agnieszka. Jeśli chodzi o pobyt w NL do daje sobie dużo do życzenia, praca przy sadzonkach dla osób o wytrwałych nerwach, nie wiadomo czego oni tak naprawdę oczekują od ludzi, człowiek robi stara się nikt nie podejdzie nie powie że źle i potem sms wracasz do PL.Byłabym wściekła gdybym nie wiedziała że tak może być ale nie mam do nikogo pretensji gdyż widziałam o tzw 3 dniach próbnych. ALe może Tradiro powinno coś z tym zrobić. Gratuluję Pań w biurze w PL i w KK i Opole

XXX

Skoro 1200€ dla Ciebie to mało to wróć do PL i pracuj za 1350zł bez dodatków do ubezpieczenia itd

Stefan
@XXX

pewnie ze 1200Euro to mało...zarabiam o wiele wiecej,mieszkam na swoimi nie na na tradiroskiej melinie...XXX a ty masz dodatek do ubezpieczenia??Możesz go tylko pobierać jeśli masz meldunek w NL do jak cie belasting złapie to oddajesz co do centa

XXX
@Stefan

Stefan jak chcesz to mogę Cię rozliczyć z podatku, złożć wniosek do odpowiedniej instytucji i sprawdzić ile Ty musisz oddać. Dzięki za radę ale w tych tematach jestem na bieżącą,wystarczy znać język holenderski i być trochę kumatym

Stafan

Drel... 1200 to dobra kasa wedle ciebie????

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro