INTEGRATOR Sp.zo.o.

Żukówo

Opinie o INTEGRATOR Sp.zo.o.

Marta

A jak obecnie wygląda sytuacja w INTEGRATOR? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć obecni pracownicy? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie ważne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy. Co możecie im doradzić?

tomasz

nie widać nigdzie ofert pracy z firmy INTEGRATOR , @kasia, przejrzałem ich stronę www, ładnie rozpisali profil firmy, ofertę jaka dysponują ale nawet nie ma zakładki kariera. Może zatrudniają przez agencję

michał

ee, widzę że panowie tu z takim samym dylematem co ja, w sensie, że nie wiecie czy warto się zatrudniać albo przynajmniej próbować w Integratorze czy nie. No właśnie ja też nie wiem , ale w Żukowie w ogole ciężko z jakąkolwiek robotą, więc nie powiem że opcja integratora mnie nie kusi. Szkoda tylko że nie bardzo wiadomo czego można się spodziewać

oleńka90

no i jak roberto, byłeś już u nich na tej rozmowie i wysłałeś im swoje cv? bo jeśli tak to obiecałeś że się podzielisz swoimi wrażeniami itd., a ja trzymam cię za słowo. też chcę się tam wybrac ale trochę się boje, opiszesz proszę jak szczegółowo w tej firmie wygląda aktualnie rekrutacja i czego się spodziewać?

roberto

nikt chyba nie jest w stanie tak na prawdę powiedzieć Ci czy warto czy nie niestety, bo każdy czym innym się kieruje przy wyborze roboty dla siebie. ja to obecnie właśnie sam po nowym roku chce zobaczyć jak to jest z robotą w integratorze i wybiwram się do nich z Cv, mogę Ci później powiedzieć czy mi się udało np

kilka piw wypiłeś i na odwage cie wzieło? heh nie wjeżdżaj na ludzi którym ręke codziennie podajesz bo robisz z siebie [usuniete przez admina] powiedz to nam prosto w oczy [usuniete przez admina]że jesteśmy pijakami itp.

ja-2

piszecie i piszecie a nie macie odwagi pogadać z szefem co jest grane ,nikt nie robi nikomu łaski ,chcesz to pracuj albo szukaj nowej pracy ,a jak na razie to gadacie jeden na drugiego i [usuniete przez admina] od 7 do 15 nie mówiąc już o sobotach.pozdro dla wszystkich

PRZYGNĘBIONA

Nie rozumiem podejścia [usuniete przez admina]dlaczego tak traktuje swoich pracowników ,przecież niektórzy z nich są jedynymi żywicielami rodziny a przecież sam jest ojcem i napewno nie pozwolił by aby jego dzieci chodziły głodne bo niestety przez opóźnione i do tego co miesiąc poobcinane stawki nie wystarcza na wszystko jedynie na podstawowe rachunki a gdzie cała reszta jest mi przykro bo pana dzieci nie mają takich problemów jak dzieci pana pracowników więc może pomysli pan czasem właśnie o tych dzieciach ........

smyk

firma jest ok pelen socjal wczasy pod grusza itd.itp.premie talony na swieta poczki wypasione cuda na kiju ps.odwrotnie

obrarzony

pograza nas i nasze kredyty tylko czekac kiedy komornik sie odezwie

dobry wojek

prezes ma wszystko gdzies nawet nie chce rozmawiac jak chcesz sie zatrudnic to biez wszystko na papier bo inaczej moze byc wielka porarzka

haha

tak jak cos sie psuje to odrazu krytyka buahaha tak napewno tylko zaowaz ze tu sie caly czas sie psuje a kolega chyba z biura ze takie glupoty wescie sie tam do roboty i przestancie nas okradac i zerowac na ludziach!!!

ja-2

święta prawda szukją oszczędności nie tam gdzie trzeba , a ludzie cierpią

omg

[usuniete przez admina] ktos powinien sie wziasc za ta "firme" kierownictwo olewa sprawe a pracownicy cierpia na tym

zawiedziony

Bałagan i niesłowność. Człowieka traktują jak zło konieczne

rozczarowany

jeden wielki bałagan

zawiedziony

tragedia

Zostaw opinię o INTEGRATOR Sp.zo.o. - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTEGRATOR Sp.zo.o.