Opinie o Dellner Sp. z o.o. w Miszewko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dellner Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dellner Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dellner Sp. z o.o. w Miszewko

Miałam "zaszczyt" pracować w firmie Dellner. Zostałam zatrudniona na trzymiesięczny okres próbny umowa nie została przedłużona, podobno na fakt że zespół był zbyt duży. Na dzień dzisiejszy nie żałuję, firma sama w sobie atrakcyjna, aplikowałam na dział malarni . Szkoliła mnie młoda dziewczyna , bardzo słabo kontaktowa , nie mogłyśmy się dogadać, być może dlatego że chciałam dużo wiedzieć a nie była w stanie odpowiedzieć na wiele moich pytań. Zgłosiłam problem do kierownika że osoba która przeprowadza moje szkolenie nie należycie wykorzystuje ten czas. Od tamtej pory stosunek kierownika do mojej osoby zmienił się na gorsze , ale po pewnym czasie zauważyłam że kierownictwo ma "bardzo dobry " kontakt z osobą która mnie szkoliła. Na początku ubolewałam nad stratą pracy ale na tą chwilę nie wyobrażam sobie ciągłej obecności w miejscu gdzie nie liczy się praca tylko inne względy

Kto

No i bardzo dobrze kierownik postąpił, przychodzi jakąś nową osobą i odrazu "donosi" na starszych stażem pracowników. Takich ludzi jak Ty dosłownie trzeba tępić.

Magister od fikołków

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Warunki pracy i płacy na naprawdę solidnym poziomie. Oczywiście idealne firmy nie istnieją i było kilka mankamentów. Pracowałem tam kilka lat i ostatecznie odszedłem by dalej się rozwijać. Pracę w dellnerze mogę śmiało polecić. Na plus: Budynek Przestrzeganie BHP Sprzęt do pracy z górnej półki Fajni ludzie Dobre zarobki Dużo dodatków socjalnych, dodatkowe dni wolne Firma jest liderem w branży Na minus trzeba zaliczyć to, że firma jest duża i (jak każdy zakład produkcyjny) nastawiona na zarobek, więc często się zdarza gonienie terminów i problemy z komunikacją między działami.

Magister od fikołków

Odszedłem by się rozwijać, ponieważ uznałem, że kilka lat pracy przy produkcji w gruncie rzeczy tego samego produktu (w różnych wariantach, ale ciągle to są sprzęgi do pociągów) wystarczy i czas zmienić chlebodawcę. Co do szkoleń to są one organizowane. Nie ma ich jakoś nadzwyczajnie dużo, ale są. Można zrobić papier, który przyda się w przyszłości. A wigilia pracownicza jest zawsze w tygodniu w godzinach pracy

Kolo

Z podwyżkami cichutko. Wprowadzono standard, że od 1 kwietnia, a teraz HCM-y, rozmowy śródroczne, ankiety, a nie można powiedzieć wprost, jaki będzie procent i czy w ogóle będzie. Zadbajcie o pracowników, którym jeszcze zależy, bo zaraz będziecie mieli takich, co im nie będzie zależało, a pod wpływem presji, która się pojawi (a na pewno się pojawi), będzie niestety więcej wypadków, problemów jakościowych i innych przypadków.

Anula
@Michau

Jeśli są jakieś nierówności to nie da się z kimś porozmawiać o podwyżkach? Jak coś komuś nie pasuje, to nie ma szansy nawet na indywidualne podniesienie pensji?

Magda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Ktoś zaczyna pracę w maju ?

Teresa Nowy wpis

Obecnie w internecie firma szuka osoby jako specjalisty w zespole IT/ help desk. Jest podana info, że może być student informatyki lub pokrewnych kierunków - min. IV lub V rok studiów. No ja właśnie jestem na 5. roku, ale czy wgl jest opcja dopasowania pracy do planu zajęć w tygodniu? Bo może liczą tylko na zaocznych studentów.

Lidia

Co do tego nieprzedłużenia umowy, to z jakim wyprzedzeniem firma informuje właśnie, że nie będzie kontynuowania współpracy?? To jest z dnia na dzień, czy wcześnie np. dwa tygodnie przed??

@Lidia

Ja dowiedziałem się od kierownika, że nie przedłużą ze mną umowy, w piątek o 16.00. Od poniedziałku byłem bezrobotny.(usunięte przez administratora)

Kto Nowy wpis

Dodgy Dave

Witam. Jestem zainteresowany jako serwisant (utrzymanie ruchu). Mam duże doświadczenie z UK 15 lat przy wtryskarkach (elektryka, pneumatyka, hydraulika siłowa i mechanika). Aplikowałem na stronie firmy 3 dni temu. Jest tu jakiś mechanik co może się wypowiedzieć o pracy w utrzymaniu ruchu? Dziękuję

@Dodgy Dave

Ja tu nie pracuje, ale też jestem zainteresowany firma i tym stanowiskiem. Chętnie też dowiem się czegoś nowego. I ja mam pytanie, czy firma zapewnia odzież ochronną i jakieś akcesoria ochronne mechanikom? Czy tego typu zasady bhp są przestrzegane, czy pracownik sam musi o to zadbać?

Firma Dellner Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Operator Maszyn CNC. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Cześć. Firma przeprowadza rekrutację na Specjalistę ds. Podatków. Jako, że mam i 3 lata doświadczenia i angielski w stopniu komunikatywnym (B2), ale średnie wykształcenie ekonomiczne, zamiast wyższego, czy w związku z tym, że tego jednego wymogu z ogłoszenia nie spełniam, to czy to mnie, jako kandydata przekreśla? Ostatnio też pisał były pracownik chwaląc sobie pracę. Mogę z tego wnioskować, że byłbym życzliwie przyjęty w firmie? A jeśli tak, to czy ktoś wyjaśni, jaki przebieg ma wdrożenie w nowe zadania, w nowe środowisko pracy?

@Magister od fikołków

odnośnie dobrych zarobków jesteś w stanie coś więcej napisać? chociaż podać widełki? będę wdzięczny. ooo, co do tych dodatków socjalnych, to proszę Cię, wymień je. nie muszą być wszystkie, chociaż kilka oprócz tych dodatkowych dni wolnych. :) czy stwierdzenie, że często w tej firmie zdarza się gonienie terminów, to oznacza, że mają tutaj miejsce nadgodziny?

Magister od fikołków

Jeżeli chodzi o widełki to inżynier może liczyć na zarobki > 7500 brutto. Wszystko zależy od doświadczenia i zakresu obowiązków, bo każdy dział ma inne. Dodatki socjalne to np coroczne dofinansowanie do wczasów około 600-700 zł netto, premie na święta Bożego Narodzenia też kilka stówek. Do tego dofinansowanie do zakupu okularów (jak pracuje się przy komputerze). W ramach integracji zespołu są organizowane imprezy integracyjne, w ramach audytów 5S dział może wygrać kasę do wykorzystania na integrację (dodatkowo, poza budżetem na oficjalne imprezy integracyjne). Można taką kasę wykorzystać i pójść z działem na piwko lub pizzę. Oprócz tego wigilia pracownicza na bogato zawsze jest organizowana. Ogólnie moim skromnym zdaniem na warunki pracy i to jak pracownicy są traktowani w firmie nie można narzekać, bo jest naprawdę dobrze.

@Magister od fikołków

Dzięki za szczegóły. Taka firmowa Wigilia organizowana jest w wolny od pracy weekend, czy może w tygodniu w trakcie lub po pracy? Pytam bo nigdy na takiej nie byłem. Pisałeś też w pierwszym swoim poście, że odszedłeś, by dalej się rozwijać. Co przez to w takim razie rozumiesz, czy ta firma oferuje jakieś możliwości finansowania kursów bądź szkoleń?

Magdalena

Dzień dobry, pojawiła się oferta pracy w firmie na stanowisku specjalisty ds. marketingu. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego stanowiska lub działu? Jakie godziny pracy, czy czy rzeczywiście jest tam praca hybrydowa? Czy zarobki są odpowiednie do wymagań w ogłoszeniu? https://pracodawcy.pracuj.pl/company/18803155

Obserwator

Czy jest szansa na zmiany w zarządzie? Żeby w końcu ustabilizować pracę. Żeby przychodząc do pracy każdy wiedział co i w jaki sposób ma robić. Żeby ludzie z pomysłami byli wysłuchani, a ludzie nad nimi mieli otwarte głowy na zmiany. Obecnie wygląda tak, że styl zarządzania małego garażu został przerzucony do większego bytu i opakowany szwedzkim sznytem, aby produkt wyglądał mimo wszystko profesjonalnie.

Czy pensja w Dellner Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Operator Maszyn, ich ogłoszenie jest 10 października na Praca.pl.

Technik

Czy może ktoś napisać coś o utrzymaniu ruchu? Jak się tam pracuje?

@Technik

Siemka, a masz cos ma UR pod ręką, że pytasz? Na stronie są z trzy oferty teraz i żadna na UR z tego co widzę. Sam bym na niego się przyjął bo doświadczenie mam. Jakiego minimalnego mimo wszystko tu wymagacie? I czy warto firmą się interesować?

Jestem zainteresowany pracą w firmie jako magazynier. Z tego co czytałem firma dofinansowuje nawet posiłki pracownicze-super. Jest też wzmianka na temat rozwoju. Jest możliwość wyrobienia sobie jakiś uprawnień, są dofinansowania na to? Ile za h pracy na początek?

Stary pracownik

Przed integracją spółek to była dobra firma (Components). Zarząd starał się, była jakś strategia, inwestycje, nowa fabryka itdPóźniej było tylko gorzej. Teraz ta firma to korporacyjne bagienko. Omijać szerokim łukiem.

Agata

Kupiec operacyjny to dobra praca? Szukam czegoś i trafiłam na taką ofertę. Doświadczenie jest dla nich mile widziane, wiadomo ile by sobie życzyli i czy takim doświadczonym osobom są w stanie coś zapłacić więcej czy nie ma żadnej różnicy? Ciekawe bardzo.

Ewidętnie firma się sypie!

Ogłoszenia na operatorów CNC wyświetlają się już na kilku portalach. To 7000 zł brutto z ogłoszeń to faktycznie ktoś dostaje w firmie?

Kolo

Magdalena
@Kolo

Czemu ta presja ma się u was pojawić? Właśnie przez te nowe ustalenia? I jaki procent masz na myśli, to jakaś premia? W ogóle same podstawy pensji jakie tu macie jeśli można wiedzieć?

dellneros
@Kolo

podwyzki eleganckie kazdy zadowolony widac ze firma szwedzka i dba o pracownikow :)

Xyz
@dellneros

Kto dostał ten dostał, firma tak zorganizowana że część aneksów nadal leży w Szwecji, a podwyżki musi jakąś być skoro pracownicy z 10letnim stażem zarabiają mniej od niezatrudnionych :)

Alicja
@Xyz

Nie bardzo rozumiem ten komentarz. To nowowzarudnieni mają większe pole do negocjacji wypłaty niż ci z długim stażem? Po podwyżki chodzicie indywidualnie czy trzeba czekać na jakieś ogólne zmiany wynagrodzeń?

@Alicja

Żeby zarabiać więcej niż pracownik z 10 letnim stażem wystarczy być ukraińcem zatrudnionym przez agencję pracy

Anula
@Michau

Jak się pracuje na poszczególnych działach w firmie? Jaka atmosfera między pracownikami panuje na malarni lub na stanowisku montera? Czy w razie wyjątkowych, niezależnych od nas sytuacji jest możliwość wziecia dnia wolnego? Czy nie odbije się to negatywnie na pracowniku?

@Kandydat

Witam serdecznie jestem pracownikiem tej firmy od paru lat i teraz tak: na dziale mechanicznym zależy pod kogo wpadniesz jeden koordynator jest świetny, drugi biega z aparatem i szuka tylko gdzie można by kogoś podkablowac, dział elektryczny to jedno wielkie dno. Reszta działów jest względnie spokojna. Co do wyjątkowych sytuacji to jak ja potrzebowałem pilnie wolne ze względu na poważną usterkę w mieszkaniu to kierownik mnie pogonił przez co pobiłem rekord godzin na nogach.. ogólnie firma przechodzi na model korporacyjny gdzie najniższy pracowni jest traktowany jak kolejna komórka w celu. Firmy nie polecam sam szykuje się do odejścia jak wiele innych.

Aaa

To w tym dziale mechanicznym ktoś zarządza zasobami ludzkimi czy może samemu można sobie wybrać pod którego koordynatora chce się należec? Jak z zarobkami tutaj tak wogóle, to też jest powód przez który chcesz odejść?

Cześć, w ofercie na magazyniera podali, że niektóre święta są wolne. A tak poza tym w praktyce w weekendy i w te, których nie wymienili, się pracuje, jak to wygląda? Bo ja już wiele lat przepracowałem na magazynach i nie pamiętam wolnych świąt itp.

Firma Dellner Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Ślusarz w mieście Miszewko. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Zyx

Zażenowany jestem tym jak firma traktuje wyjątkowe sytuację. Jeżeli pracownik ma Covida i to w okresie zagrożenia pandemia są przyznawane "kary" np na nadgodziny. Człowiek zaczyna się zastanawiać czy pracuje w poważnej firmę czy może w przedszkolu. Jeżeli ktoś ma ciężką sytuację w domu albo ze względu na jakąś usterkę potrzebuje urlopu to raczej nie ma co się nastawiać chyba że chcecie poświęcić nadgodziny 100%. Pracy w dellnerze bardzo nie polecam

Łucja
@Zyx

Kary? W umowie jest to zapisane? A ja weszłam tutaj, bo czytałam właśnie ogłoszenie o pracę na kontrolerke jakości i oferowali dodatkowe dni wolne od pracy. To jak to w końcu jest? To tylko na tym stanowisku są te dodatkowe dni wolne?

Zyx
@Łucja

Chodzi o Wielki piątek i wigilię i to nie tak że dają go za darmo tylko codziennie cały rok zostajesz 5min dłużej w pracy

Michau

Polak sam wiesza element na stole montażowym. Sam go montuje, sam poprawia gwinty i inne niedoróbki, sam podmalowuje itp. W tym samym czasie trzech gości zza wschodniej granicy montuje niewielkich rozmiarów zaworki - we trzech jeden zaworek. Polakom podkręcają śrubę, rozliczając nas z każdej minuty. Goście zza wschodniej granicy mają czasu skolko ugodno. Kuriozum to mało powiedziane. Byłem, widziałem i nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dellner Sp. z o.o. - Miszewko

• Jak się pracuje w Dellner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dellner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dellner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dellner Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gryfa Pomorskiego 55
    80-297 Miszewko