Opinie o Schrag w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Schrag. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schrag na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schrag w Konstantynów Łódzki

ojka

1600 to śmieszny pieniądz - utrzymaj samochód bo nie dojedziesz inaczej, kup paliwo, zapłać rachunki za mieszkanie i media to na jedzenie już ci nie starczy, a co dopiero myśleć o jakichś rozrywkach czy kulturze - praca jest bardzo ciężka fizycznie jak i psychicznie a atmosfera niekoleżeńska, w firmie pracuje się nieprzyjemnie a każdy na każdego patrzy wilkiem a największą radochą są problemy kogoś z pracy lub jak komuś się coś nie uda.

wex11
@ojka

(usunięte przez administratora) atmosferka jest we firmie odpowiednia.

?

bardzo słabo finansowo na produkcji i w biurach biorąc pod uwagę odpowiedzialność i ciężką atmosfere chyba że kierownictwo, w sąsiednich firmach jest dużo lepiej jesli chodzi o kasę

Pracownik Schraga

witam. nie polecam. lepiej isc gdzies indziej nawet za mniejszą kasę (usunięte przez administratora) pierwsza pensja na zachęte ok.(usunięte przez administratora)na reke ale później już tylko w dół. zmuszanie do nadgodzin za które nie jest płacone, bardzo ciężka praca, po paru miesiącach już odczuwasz ból w plecach i w stawach. no i przede wszystkim(usunięte przez administratora) na stanowiskach kierownik/brygadzista. od początku roku przewinęło się ok. 10 osób i nikt sie nie został. rekordzista zrezygnował po godzinie czytania BHP ;)

dzidziuś

Ogólnie wszyscy piszący opinie maja racje praca ciężka szczególnie na prasach ale na gilotynach tez nie jest lekko.Osób na halach mało a nowych walących drzwiami i oknami nie widać bo nikt normalny tam nie przyjdzie. Zostali sami starzy z wieloletnim stażem,ale nawet o nich się nie dba bo po co.Zabiera im się premie za słabe miesiące a za przepracowane nadgodziny nie dostają wynagrodzenia tylko godziny do odebrania.O kierownikach nie będę się wypowiadał bo każdy ma inna opinie.Pracy w tej firmie nie polecam omijać dużym łukiem prezesa nie wierzyć w jego słowa jak ta firma się prężnie rozwija i jak to u nas jest (usunięte przez administratora) .

Pierwszym etapem była rozmowa w siedzibie firmy. Ogólnie rozmowa w bardzo miłym tonie. Jedyne co to oczywiście obiecano kontakt niezależnie od wyniku, a jak zawsze nikt nie poinformowano...

Standardowe pytania, nic zaskakującego.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
zainteresowany

napisz mi cos wiecej o tej firmie czy az tak jest tam zle?????

TnT

Ludzie w tej firmie (nie wszyscy) są chorzy na głowę myślą ze nie Bóg wie kim oni są... Nie dość ze praca jest ciężka to wynagrodzenie za przepracowany miesiąc jest śmieszne... chyba ze tyrasz po godzinach i każda sobotę. Przepracowałem tam rok i szczerze bardzo żałuje straty czasu w tej firmie. Pozdrawiam

pawel

nie polecam. słaba kasa, ciagle grozba zwolnienia, bardzo duzy stres,robota po godzinach a ajlepsza pochwała jest brak dzis okrzanu.

Jan Niezbędny

Nie polecam składać CV. Prezes wydaje się z początku miły, ale jest arogancki. Chciałby, żeby wszystko było wykonane dokładnie i szybko i zeby przynosilo zyski, ale chce płacić głodowe pensje, a najlepiej jakby ktos pracowal za darmo. Jesli ktos nie jest zmotoryzowany ma spory kawał drogi od przystanku. Jeśli ktos ma autko to droga tam wyglada gorzej niz polna. Radzę omijac z daleka.

galanonim

Nie warto tracic czsu na składanie tam aplikacji.Praca bardzo ale to bardzo ciężka.10metrowe arkusze blachy ważące ponad 100kg trzeba rzucać i przekładać jak naleśniki na patelni.oczy trzeba mieć dookoła głowy bo z każdej strony czycha na ciebie niebezpieczeństwo utraty palca, reki lub głowy.Maja problem z zatrudnieniem kogokolwiek bo kazdy normalny człowiek po przepracowaniu kilku godz ucieka gdzie pieprz rośnie.Stanowczo odradzam!!!

Nie warto składać CV. cały czas nerwowa atmosfera, ciągłe zmiany decyzji zarządzającego. Rotacje na stanowiskach biurowych- asys.działu przygotowania produkcji jak i w dziale handlowym. Atmosfera.. hmm.. dużo rzeczy jest niemile widzianych...

Borys67

Właśnie szukam opinii na temat tej firmy gdyż rozważałem złożenie tam swojego CV. Czy mogę się dowiedzieć na jakim stanowisku są tak duże rotacje i na czym polega ta mało przyjemna atmosfera oraz jakie zarobki tam proponują? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Nie polecam, na pierwszy rzut oka praca idealna, jednak wszystko wychodzi na jaw po kilku dniach, jak ktoś ma szczęście tygodniach. Nie da się normalnie pracować, napięta, nieprzyjemna atmosfera. Bardzo duża rotacja pracowników!!! Nie warto, szkoda czasu!

ANONIM

NIE POLECAM TEJ FIRMY,

Zostaw merytoryczną opinię o Schrag - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Schrag?

Zobacz opinie na temat firmy Schrag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schrag?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schrag?

Kandydaci do pracy w Schrag napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schrag
1.6/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Przemysłowa 15
    95-050 Konstantynów Łódzki