Jata Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Jata Sp. z o.o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Baba to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony z pracy w tym miejscu. W jakim dziale byłeś zatrudniony? Co więcej możesz napisać o pozytywnych aspektach pracy w Jata Sp. z o.o.? Co szczególnie Ci się podobało?

e
użytkownik zarejestrowany

@Baba too super tylko wlasciwie to mnie zastawnia to ze od tak dawna nikt tutaj nie zagladal i nic nie pisał nie wiem czemu co się dzialo przez te wszystkie lata z firma były rekrutajce/ zwolnienia jakies zmiany? coz no ja nic z tego nie rozumiem :(

Baba

Pracowałem tam dawniej i było super. Pięniądz zawsze na czas.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Jata Sp. z o.o.: uczciwa Możliwość rozwoju oceniam jako mierną . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Pensja nieco ponad 1000 zł miesięcznie na stanowisku sprzedawca. Najbardziej podobało mi się w Jata Sp. z o.o.: wolne niedziele Najbardziej nie podobało mi się w Jata Sp. z o.o.: wczesne rozpoczynanie pracy

Zostaw opinię o Jata Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jata Sp. z o.o.