Opinie o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska w Wrocław

blackcherry

straszą na rozowie :) taki ich cel??:D

jhony

hej, ubierz się wygodnie ale schludnie jak to na rozmowę, nie musi być gajer

blackcherry

witam mam tam rozmowe kwalifikacyjną ,czy obowiązuję tam jakiś dress code? pozdrawiam

Ma$taPanicz

W "lepszych" działach szerzy się w miarę obiboctwo, ale dzia typu DWD - Najjaśniejszy Fuki nie jest wzorem do naśladowania pod żadnym względem, ale chyba nie o to im chodzi... Ave

Referent

Rozmowa jak i cała rekrutacja bardzo profesjonalna. Trwała około 40 minut ale była przyjemna, jedna z lepszych na jakich byłam. Następnie kilkudniowe szkolenie, na którym uczysz się jak korzystać z programu do ewidencji. Po szkoleniu test, który nie należy do trudnych - są pytania dotyczące typowej wiedzy w zakresie windykacji, działalności firmy (na te dwa były przygotowywane materiały z których wystarczy się nauczyć) oraz programu. Jeśli uważasz na szkoleniu bez przeszkód zdasz.

Pytania standardowe jak na każdej rozmowie, dlaczego właśnie ta firma, czego się spodziewasz/oczekujesz, co wniesiesz do firmy, czasami można też wybrać dział.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
worker

pierdoły opowiadasz, akurat o to czy umowa będzie czy nie nie musisz się martwić, jak pracujesz to masz ją co m-c bez gadania. Chyba że prezentujesz pogląd - czy się stoi, czy się leży...

Czerwiński

Masakra odradzam i słowo [usunięte przez administratora] tu pasuje naprawdę, osoby które tam pracują parę lat muszą co miesiac martwic sie czy dostana umowe czy nie to jakas parodia,ciekawa forma motywacji pozatm zdecydowanie odradzam !

XXX

Alejandra - 2011-04-07 10:38:01 [usunięte przez administratora] Kierownicy mydlą oczy, że wszystko jest ok a za parę dni dają kopa w cztery litery. Zanim wyrzucają to człowiek się narobi nie wiedząc, że na darmo. Absolutnie odradzam tą kancelarię. Heheh, bawią mnie takie komentarze! Pracuję w tej kancelarii i jakoś nie narzekam! Jęczysz pewnie bo byłeś/byłaś biednym studencikiem, którego wzięli na umowę/zlecenie do DPism albo do DWD ;))) jak masz jakieś niższe stanowisko, to nie dziw się, że będą tobą pomiatać, skoro nawet studiów nie skończyłeś/skończyłaś, albo w ogóle. fakt faktem, jest dużo pracy i trzeba mieć głowę na karku, ale to też zależy w jakim dziale kto pracuje.

Alejandra

[usunięte przez administratora]Kierownicy mydlą oczy, że wszystko jest ok a za parę dni dają kopa w cztery litery. Zanim wyrzucają to człowiek się narobi nie wiedząc, że na darmo. Absolutnie odradzam tą kancelarię.

tq

Czy jako praca dodatkowa, aby dorobić sobie do pensji byłaby ok. czy szkoda zdrowia i czasu?

gprawda

gadanie, widac ze pracowales/as krotko. Jak krotko pracujesz to pojecia o calosci nie masz.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska
2.5/5 Na podstawie 245 ocen.
  • Kwidzyńska 2
    51-416 Wrocław