Opinie o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy C.Z.B Hadex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie C.Z.B Hadex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

brawo

dobrze powiedziane.. opinia 17.02.2018 12:47 @Pracownik 15.01.2018 10:22 Jestem przerażony.. Portal, który miał pomogac ludziom w podjeciu decyzji odnośnie zatrudnienia stał się miejscem gdzie jacys rozgoryczeni pracownicy wylewją swoje żale.. jak się komuś nie podoba, to pracy jest teraz wszedzie full po co siedziec w firmie, gdzie jest az tak zle.. ludzie ktorzy maja odrobine godnosci i oleju w glowie nie wypisują takich zali na portalach, tylko robią cos ze swoim zyciem... internet wszytsko przyjmie czy to prawda czy nie... Tak obiektywnie, dla tych, ktorzy faktycznie chcą poznac opinie na temat pracodawcy.. z zasady na swoją prace sie narzeka.. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.. w Hadexie nie jest ani lepiej ani gorzej niż gdzie indziej.. duza firma ale na szczecie jeszcze nie korporacja gdzie czlowiek jest tylko pionkiem w grze.. godziny pracy spoko - nie siedzisz do pozna, weekendy prawie wolne. Zarobki w zaleznosci co soba reprezentujesz czyli jak wszedzie - jak pokazesz ze jestes czegos wart to mozesz negocjowac.. praca moze nie najlzejsza bo niestety jak to w budowlance zimno leje roznie bywa.. ale w miare pewna nie masz stracha ze cie wywala z byle powodu, jak pracujesz normalnie to i emeretury doczekasz. Atmosfera to jak widac na portalu po wpisach.. zawsze znajda sie jakies (usunięte przez administratora) ktore tylko za plecami potrafia dolki kopac.. ale to chyba wszedzie sie takie trafia i trzeba poprostu robic swoje. Przegladajac wczesniejsze komentarze niestety nie ma nic konkretnego tylko jakies obrzucanie blotem.. dlatego mam nadzieje ze moj wpis pomogl pomocna (2) odpowiedz

@brawo

takich wychwalających bredni jeszcze nie czytałem ... żałosne, pewnie pisanych przez lizusa ze ścisłego grona, wywalają nie z byle powodu tylko najczęściej bez powodu, a doczekanie emerytury to już zupełnie jakaś abstrakcja, przy takiej rotacji jak w tej firmie ma miejsce

papuśnyfan

Hahahaha,uśmiałem się setnie

Obserwator

Drogi Janie może rozwiniesz wątek inni też by się pośmiali

@Obserwator

wybierz się tam na zakupy i poproś o poradę to wątek się sam rozwinie

Zenek Martyniuk
@jan

obstawiam że chodzi o panią --- zarozumiałą--- pseudo kierowniczkę jej wiedza powala

jan

w Bieruniu jak doradzą, to można się obalić ze śmiechu ... delikatnie mówiąc

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie C.Z.B Hadex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mario

Jak tam Bieruniu, widzę że szukają magazyniera? Jak tam jest? Słyszałem że pracuje tam załoga z mrówki... Ponoć to najlepiej zarządzany oddział z wszystkich Hadexow

Sebulba
@Mario

Załoga super to fakt.

Znajomy papuśnego
@Sebulba

Jak taka super załoga to dlaczego ludzie z tamtąd uciekają ???

@Znajomy papuśnego

Bo jest tyle pracy ze potrzebuja wiecej ludzi do pracy a nie koniecznie uciekaja...

Kiepski
@jan

Na bank bierunioki sami sobie piszą te dobre opinie kto bywa to wie

Zenon
@Sebulba

Bzdury bzdury jak ci nie uschnie ten paluch super załoga z mrówki zabawne

Bywalec

Ci z tego bierunia to se sami piszą chyba te lizusowskie komentarze żenada

Jan

Ta firma to stan umysłu, szczególnie dział stolarki. Wiecznie jakieś problemy, pomyłki z zamówieniami, problemy z dotrzymywaniem terminów, ginięciem towaru na magazynie. Pomijam już niekompetencje sprzedawców. Dialog: - Dzień dobry chcę odebrać drzwi. - Magazyniera nie ma będzie w poniedziałek. - Poniedziałek: magazynier przygotuje panu na środę. - Środa: nic nie wiem zaraz sprawdzę. Wie pan niech pan przyjdzie w piątek bo magazynier nie mógł znaleźć a dziś akurat go nie ma. Inna sytuacja: - Dzień dobry chcę odebrać towar X. - Oczywiście skontaktuję się z kolegą oddzwoni do pana jutro do 12 - Telefon następnego dnia. Wie Pan nie mamy, nie możemy się doszukać. Zmieniła się załoga coś poszło nie tak. - Zamówimy panu w trybie przyspieszonym. Kolejna sytuacja: - Dzień dobry Hadex. Ma pan nie zapłaconą fakturę a towar już jest. - Regulowałem fakturę w zeszłym tygodniu. - W systemie wisi niezapłacona. Sprawdzę i oddzwonię do pana. - Dzień dobry Hadex. Rzeczywiście. Koleżanka nie wprowadziła faktury. Przepraszamy. Chryste... funkcjonujecie tylko dzięki temu że jesteście molochem bo mała firma z takim podejściem do klienta szybko musiałaby się zwijać.

Nieznanyy

Nie polecam firmy Hadex. Montowali brame z "Wisniowskoego" i ciągle coś było nie tak z tą bramą. Ciągle reklamacje. I z miesiąca czekania zrobiły sie 3 miesiące... Pierwszy raz szkoda mi pieniędzy na taką rzecz, a nie są to małe pieniądze..

Aaak

Jak to szeryf powiada w koncu na głupich się zarabia więc pracuj dam dalej panno Mili. Ci co są mądrzy juz dawno uciekli;)

życzliwy
@Aaak

A na mądrego szeryfa i p. Mili też przyjdzie kryska jak na tego Matyska ... ciekawe czy będą wtedy tacy mądrzy??? ... a czas płynie ...

Aaak

obserwator

posty papuśnyfana to prawdziwy obraz firmy - warto się z nimi zapoznać wracając stronę wstecz.

papusnyfan
@obserwator

Hmmm,a powiadali że pisze głupoty :-)

Załamany

Niedawno kopiliśmy drzwi w salonie w jastrzębiu, totalna porażka.. Szkoda, że nie przeczytałem tych opinii przed zakupem. Nie pozdrawiam

spłukany

Hadex- o nieee.. Ja panstwu juz podziekuje i nikomu nie polece nawet jakby za darmo rozdawali.. Stolarka to kpina i paranoja- czy tam jest w ogole jakis szef ? Jezeli chcecie osiwiec, stracic nerwy i zdrowie to zamowcie drzwi u pseudo specjalistow a załatwia was na cacy.

budowlaniec

... chyba już czas, żeby tą pseudo inwestycję w Bieruniu "prześwietlił" nadzór budowlany ...

Luap

No cóż kolega miał rację prezes naobiecuje złote góry już po trzech dniach zmienia zdanie a na koniec wysyła do kierownika (który uważa się za najważniejszego i który rozmawia z Tobą jak z deb...no bo przecież on to kierownik a Ty zwykły X) Na koniec mówi, że oddzwoni a tu nic.... Można się przekonać na moim przykładzie, że tam jest miejsce dla niesłownych kłamców(delikatnie powiedziane). Ale jak to mówią "ryba psuje się zawsze od głowy". W sumie 2 tygodnie mi głowę zawracają i poco? Chyba żeby jaja ze mnie zrobić W ŻYCIU TAK MNIE NIKT NIE POTRAKTOWAŁ

Jan

Salon okien i drzwi to tragedia. Nikt nic nie wie, nikt nic nie potrafi załatwić. A to zaliczki nie mogą przyjąć, a to koleżanki nie ma bo siedzi na urlopie. Matko Boska.. ostatni raz. Co na to szefostwo? Nie wierzę że nie mają pojęcia co tam się wyprawia. Siedzi tam jakaś rodzina? Łączą ich jakieś koneksje? W normalnym salonie załoga do wymiany i to natychmiast

gabryś
@Jan

To nie tylko w tym salonie jest tak żenująca obsługa. Na oddziałach też nie jest lepiej, czasami to muppet show.

SZUKAJĄCY PRACY

słyszałem że szukają kierowcy jak tam jast czy warto próbować się załapać

leon
@SZUKAJĄCY PRACY

Próbuj,próbuj ... na pewno się załapiesz. Naobiecują Ci "złote góry", a w rezultacie wykorzystają, po czym wywalą i dołączysz do grona jeleni, którzy pracowali dla tzw. "dobra firmy".

Kaszana

Zupełna kaszana ten zakład pracy,do wszystkich hurtownii im daleko, zarzad ma w (usunięte przez administratora) wszystkich,rządzi syn od szefa który nic nie potrafi,zawód:"syn" tato daj to daj to. Zero tolerancji dla różnorodności, zero,tylko aby potracic z premii..yyy czego?Nie ma premii żadnych podwyzek,żenada. Upadek upadek upadek na 30-lecie ,ciekawe jakim fartem te 30 lat.. balagan, syf, odradzam "kariery" w tym miejscu...Nie ma szans na awans.. Upadek

krupniok
@Kaszana

To nie fart, tylko metodyczne łupienie pracowników, zwłaszcza tych nie mających rodzinnych koligacji.

noniezle

Praca w tej firmie jako tako luźna, wypłata też, oszukują na kazdym kroku aby tylko potracic, nie ma pieniedzy aby pracownikowi premii wystawic bo szef sobie na wakacje musi poleciec, syn od szefa nigdy nie pracował wiece nie wie co to praca, mysli ze kazdy jest robotem, ludzie są ogólnie spoko, mili sympatyczni ,ale taki troche wyscig szczurow o lepsze stanowisko lub o podwyzke.. nie polecam !!! za zadne pieniadze. Wspolczuje ludziom ktorzy siedza tam po 10 20 lat ...

głupoty
@noniezle

weź się lepiej ogarnij, bo to że będziesz tu pisać takie głupoty pod różnymi nickami inteligentnych ludzi nie odstraszy, a ty marnujesz sobie zdrowie

benio
@noniezle

ni ma sie co dziwować. "Entelegentny" ekonom, żeby odwlec w czasie czekającego go nieuchronnie kopa, szkolenie mającego przejąć schedę sprowadza do biegania po placu i straszenia dobrych ludzi ...

bbb

... chyba, że sami właściciele inicjują intrygi a potem czynnie w nich uczestniczą, tak jak akurat to ma miejsce w tym przypadku. Oczywiście oddani bez reszty "poddani" mają w tym spory udział. W rezultacie smród ciągnie się bez końca.

Zostaw merytoryczną opinię o C.Z.B Hadex - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w C.Z.B Hadex?

Zobacz opinie na temat firmy C.Z.B Hadex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.Z.B Hadex?

C.Z.B Hadex
2.4/5 Na podstawie 205 ocen.

C.Z.B Hadex