Galeria Pracy

Opole

Opinie o Galeria Pracy

ina

@mika a gdzie można zobaczyć te wszystkie ich ogłoszenia? Bo nie mogę znaleźć

holender6

Spolka byla spiaca. Jestem holendrem i staram sie wzbudzic. Praca w Holandii jest ale trzeba robic!! Zakwaterowanie i dojazd do pracy i ubezpieczenie beda zapewnione. Wyzywienie w wlasnym zakresie. Jak ktos chce moj skype to holender6

Anna

To częsta sytuacja i odpowiedź prosta, wcale nie pomaga.

edi

wlasnie przyjechalam do pracy z tej galeri pracy.totalna porazka siedze na hotelu bo okazalo sie ze nie ma dla mnie pracy.nie przyjezdzajcie tu ja chce zjechac jak najszybciej

ewelka

hejka mam pytańko na temat agencjii pracy tj galeria pracy z opola czy wyjeżdżał ktos z nimi czy jest tak co mówią w biurze jakie warunki mieszkaniowe i moze sie z nimi ktos wybiera jak co to mój gg 5406708 ewela

Zostaw opinię o Galeria Pracy - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Pracy