Michl Polska sp.z o.o.

Katowice

Michl Polska sp.z o.o.
4 1

Opinie o Michl Polska sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Halina

Michl Polska obecnie rekrutuje poprzez nasz portal na stanowisko Samodzielnego spedytora krajowego. Wszelkie informacje znajdziecie pod linkiem https://www.gowork.pl/oferta/samodzielny-spedytor-miedzynarodowy-i-lub-krajowy,6714925,katowice Ogłoszenie rekrutacyjne zawiera informacje na temat bardzo atrakcyjnych warunków, które oferuje ten pracodawca. Czy komuś z Was już udało się odbyć rozmowe kwalifikacyjną na to stanowisko?

Wiesz czym zajmuje się firma Michl Polska sp.z o.o. i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.

Zostaw opinię o Michl Polska sp.z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michl Polska sp.z o.o.