Michl Polska sp.z o.o.

Adres: Misjonarzy Oblatów 11, 40-129 Katowice

NIP: 6342527179 KRS: 0000210563

Michl Polska sp.z o.o.

Opinie o Michl Polska sp.z o.o.

Halina

Michl Polska obecnie rekrutuje poprzez nasz portal na stanowisko Samodzielnego spedytora krajowego. Wszelkie informacje znajdziecie pod linkiem https://www.gowork.pl/oferta/samodzielny-spedytor-miedzynarodowy-i-lub-krajowy,6714925,katowice Ogłoszenie rekrutacyjne zawiera informacje na temat bardzo atrakcyjnych warunków, które oferuje ten pracodawca. Czy komuś z Was już udało się odbyć rozmowe kwalifikacyjną na to stanowisko?

Wiesz czym zajmuje się firma Michl Polska sp.z o.o. i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.

Zostaw opinię o Michl Polska sp.z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michl Polska sp.z o.o.