counter
2 2 14 5 1
Grzegorz Nowy wpis

Michl Polska ma ofertę pracy dla samodzielnego spedytora międzynarodowego. Czy na tym stanowisku trzeba znać język angielski? Jeśli tak to w jaki stopniu? Wystarczy komunikatywnie czy trzeba porozumiewać się biegle?

jakub79 Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie!

Lidia Nowy wpis
@jakub79

Co jest przyczyną tego, że nie polecasz pracy w Michl Polska? Zastanawiam się czy pracowałeś tam na tyle długo żeby poznać dokładnie wszystkie warunki pracy i na tej podstawie piszesz swoją opinię. Daj proszę znać i napisz coś więcej.

Wojtek Nowy wpis

A każdy ma przypisany swoj samochód ?

Jarek

Dobry pracodawca więc pewnie dobrze się pracuje i dlatego tak rzadko zaglądacie na forum?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mirek
Kandydat

Witam czy może ktoś udzielić mi kilka informacji o Michu Chce z nimi rozpocząć współprace jakieś opinie jakie przebiegi, stawki , wypłacalność Dzięki Pozdrawiam

@Mirek

Witam Pan chce współpracować jako przewoźnik? To może lepiej spytać na forum transa np. ;) Bo tutaj to może Pan uzyskać informacje o Michlu jako pracodawcy. Wypłacalność jest na czas. Stawki i przebiegi to ja nie pomogę - nie prowadzę aut.

Biz

Nie polecam. Praca to koszmar.

Przemysław
@Biz

Twoja opinia jest nazbyt ogólna, czy mógłbym poprosić Cię o doprecyzowanie swojej wypowiedzi? Dlaczego uznałeś, że praca w firmie Michl Polska sp.z o.o. to "koszmar", jak sam to określiłeś? Z tego, co napisałeś, wynika, że pracowałeś w tej firmie przez jakiś czas. Nie posiadają na razie żadnych ofert pracy, ale chciałbym, żebyś wyjaśnił co Ci się nie podobało w tej pracy, jakie były jej minusy, czy była to może forma współpracy, wynagrodzenie, atmosfera panujące w firmie?

@Biz

Witam Pracuję w Michlu 6 lat i się zastanawiam czemu praca u nas to koszmar? Pierwszy raz widzę taka opinię i jestem szczerze zdziwiona. Wypłacalna spedycja, fajni ludzie, rodzinna atmosfera, normalny szef Możliwość home-office, jasne warunki wypłaty. Brak problemów z urlopem. Tak naprawdę każdy spedytor jest sam sobie szefem. Nie robi faktur ani dokumentów. Nie ma nakazów i norm do wyrabiania. Dlatego nie rozumiem tego wpisu. Serio.

Jacek

Szczególnie jak ktoś ma pod górkę do pracy. polecam pracę bo to bardzo dobra firma.

Lidia
@Jacek

Od Twojego wpisu minęło prawie pół roku, ale mam nadzieję, że odpowiesz, co Tobie najbardziej podoba się w pracy w Michlu. Jesteś zadowolony z zarobków, atmosfery między pracownikami i kierownictwem?

Halina

Michl Polska obecnie rekrutuje poprzez nasz portal na stanowisko Samodzielnego spedytora krajowego. Wszelkie informacje znajdziecie pod linkiem https://www.gowork.pl/oferta/samodzielny-spedytor-miedzynarodowy-i-lub-krajowy,6714925,katowice Ogłoszenie rekrutacyjne zawiera informacje na temat bardzo atrakcyjnych warunków, które oferuje ten pracodawca. Czy komuś z Was już udało się odbyć rozmowe kwalifikacyjną na to stanowisko?

Wiesz czym zajmuje się firma Michl Polska sp.z o.o. i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Michl Polska sp.z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 2 ocen.