BOTAMENT SYSTEMBAUSTOFFE

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o BOTAMENT SYSTEMBAUSTOFFE

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOTAMENT SYSTEMBAUSTOFFE

Julita

@Pietrzak mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w BOTAMENT SYSTEMBAUSTOFFE? Na jakie warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju można liczyć obecnie? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie cenne dla osób, które myślą o tej firmie jako swoim potencjalnym pracodawcy.

Pietrzak

Poszukują doradców technicznych od jakiegoś czasu, bardzo dobrze to wygląda pod wieloma względami no

handlowiec

Potwierdzam, firma bez pomysłu na sprzedaż. Handlowiec po kilku miesiącach ma dosyc. Czeste zmiany są na dole a góra się nie zmienia. Może czas na młodą krew w dyrekcji z pomysłem na sprzedaż - wciąż liczą na handlowców. Wysługuja się od samego poczatku.Sprzedaj mercedesa za cenę lamborghini. A teraz konkurencja nie spi - ceny odpowiedników konkurencji dają wiele do myslenia... A w budownictwie ostatnio panuje zasada CCC....

Bolo

Nikt poważny nie chce tam pracować. Poprzedni PH był obrotny, ale kto będzie walczyć z głupotą we własnych szeregach w nieskończoność? To firma,gdzie zarząd przerzuca własne błędy poniżej, aby mieć usprawiedliwienie dla wiecznych porażek.

zainteresowany

hej, a powiedzcie, tak jak wyżej pisaliście, to są praktyki stosowane w całym kraju? ostatnio mocno szukają DTH na Śląsk, wiecie dlaczego znowu szukają osoby na ten region? da się tam popracować czy szkoda czasu??

Piotr.

Potwierdzam, drogo, bez wsparcia marketingowego itd....

Tomek

PH na mazowieckie...szkoda czasu...ostatni człowiek pracował tam z tego co pamiętam 3 miesiące...jego poprzednik chyba 6...daje do myślenia?

Adam W

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy jako PH. Jest ogłoszenie na pracuj.pl i szukają PH na mazowieckie. Czy plany sprzedaży są realne? Jak kadra kierownicza? I jaka kasa jako PH? Proszę o info bo nie wiem czy aplikować.

handlowiec
@Adam W 24.09.2014 11:32
Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy jako PH. Jest ogłoszenie na pracuj.pl i szukają PH na mazowieckie. Czy pl...

Kolego, lepiej zobacz jakie są ceny ich produktów i pomyśl, że masz to sprzedawać masowo w tej biednej Polsce...

Rico

Omijać szerokim łukiem. Firma szuka czarodziejów. Produkcja jest w Polsce, ale w Niemczech wszystko można kupić taniej, niż Botament oferuje w Polsce. I ta idiotyczna wewnętrzna konkurencja podsycana przez zarząd.

Gosc

Jak chcesz sprzedawać najdroższy towar na rynku z brakiem jakiegokolwiek wsparcia, bliżej nieokreślone terminy dostaw, płacić za własne szkolenia, mieć wewnętrzną konkurencję na rynku w ramach koncernu matki i zarabiać 2,5 tys na rękę - to jest właśnie miejsce dla ciebie.

Zostaw opinię o BOTAMENT SYSTEMBAUSTOFFE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOTAMENT SYSTEMBAUSTOFFE