B.M ŁOBZA CUKIERNIA "BOMBONIERKA"

Zaniemyśl

Opinie o B.M ŁOBZA CUKIERNIA "BOMBONIERKA"

Łobza

Ogl ludzi tam sie traktuje jak smieci. .pracownik kolegi nie szanuje a co dalej . praca wokół zegara wiesz kiedy wejdziesz ale nie wiesz kiedy wyjdziesz .pijactwo. Nie polecam nikomu to jest gorsze niz kołchoz tam nawet tam lepiej zarabiaja .dno . tam ludzie tylko pracuja miesiac dwa i do widzenia

Chrobry

Zamawiam torty od nich bardzo często i nigdy się nie zawiodłem. Świeże pieczywo. Polecam

haron

chleb nafaszerowany chemią kupujesz wieczorem rano nie do świń tylko ogolnie firma do kitu traktowanie czlowieka jak psa

ktoś

nigdy więcej pieczywa z tej firmy!!!

sąsiadka

po majowym wekendzie stwierdziłam że już nic nie kupie w tej cukierni,po dwóch dniach sama pleśń,bleeee

klient1

kuszą tylko wyglądem,reszta pozostawia dużo do życzenia...a chleb z tej piekarni po 8 godzinach smakuje i wygląda jak po 48 godzinach od konkurencji,nie polecam

Olga

Bardzo dobre i świeze wyroby

klient

pączki gumiaste

Zostaw opinię o B.M ŁOBZA CUKIERNIA "BOMBONIERKA" - Zaniemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.M ŁOBZA CUKIERNIA "BOMBONIERKA"