Opinie o Paweł Jafernik Zphu w Kórnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Jafernik Zphu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Jafernik Zphu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Jafernik Zphu w Kórnik

Jakie są warunki zatrudnienia w Paweł Jafernik Zphu?

Jafooo Nowy wpis

Przepraszam żadnej takiej osoby nie zatrudniałem jak Piotr (usunięte przez administratora) Firma jest w branży Gastronomicznej Nic wspólnego z ze sprzedażą w internecie jak również nie udostępnimy danych finansowych Proszę sprawdzic komu Pan psuje opinie bo sprawę skieruje do sądu i będzie niegrzecznie

Jafooo Nowy wpis

Proszę podać jeden przykład nie szanowania pracowników w tej firmie niech inni także wiedza po co ukrywać

Czy firma Paweł Jafernik Zphu udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Firma udziela wsparcia finansowego Szkolenia Ubezpieczenie grupowe

Ewelina
@Jafooo

Jak często szkolenia są organizowane i jakie? Czy są darmowe dla pracowników czy coś się za nie płaci? I tak samo - czy ubezpieczenie jest płatne? :)

@Ewelina

Szkolenia są darmowe Ubezpieczenie nie jest potrącane z pensji

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Paweł Jafernik Zphu? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jafooo

Opinia na temat tej firmy jest zgłoszona do administratora I proszę przestać pisać już którąś opinie niezgodna z prawda Jeszcze jedna uwaga i sprawa trafi do sądu Adres IP oraz dane zostały już zabezpieczone przez Administratora

Ewelina

Dzień dobry, mogłabym uzyskać jakieś świeże informacje odnośnie możliwości zatrudnienia w firmie pana Jafernika? Czy poszukiwany jest jakiś nowy pracownik? Jeśli tak, to na jakie stanowisko? :)

@Ewelina

Witam jest poszukiwany Kucharz/kucharka Kelner/kelnerka Proszę o kontakt pod numerem telefonu 691659359 we wtorek 4-5-21

Dlatego są :) aby się bawić z kierownikami

Jak szefostwo w Paweł Jafernik Zphu? Spoko traktują ludzi?

Jafooo

Zależy kiedy Jak trzeba to zjebka jest Generalnie nikt się jeszcze nie skarżył

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Paweł Jafernik Zphu?

Jafooo

Rozmowa Opis / omówienie czynności Ustalenia pracownik pracodawca - stawka godzinowa - rodzaj umowy - dostosowanie grafiku Inne

Jakie wartości są cenione w Paweł Jafernik Zphu?

Jafooo

Punktualność Dyspozycyjność Kontakt w nawiązywaniu kontaktów

Jak wygląda ścieżka awansu w Paweł Jafernik Zphu?

Jafooo

Szukamy Menadżera Który powinien od kuchni zacząć następnie bezpośrednia obsługa klienta także dowóz do klienta Następnie ustalamy warunki zatrudnienia na stanowisku Menadżera Zapytania oraz CV prosimy przesyłać na adres jafooo1982@gmail.com

Czy dostawca dostaje służbowy samochód ?

@Marek

Witam Tak oczywiście

Bartosz

Ile u państwa może zarobic dostawca pizzy jeśli chodzi o stawkę za godzinę i na jaka umowę może liczyc jeśli chodzi o system 8godz dziennie ?? I czy jeśli nie ma zamówienia na dowóz to kierowca wykonuje jeszcze inna pracę za te same pieniądze??? Z tego co widzę to duzo barów typu pizza czy burger w kórniku wykorzystuje kierowców na dwie funkcje za małe pieniądze wiec chcialbym sie dowiedzieć jak to u was wygląda

@Bartosz

Obecnie nie poszukujemy na stanowisko kierowcy sprawy tego typu są zawsze do uzgodnienia

Bartosz
@Jafooo

Ja nie pytam czy poszukujecie kierowcy tylko ile można u was zarobic pytam konkretnie jak u was wygląda system płac i umowy. Można uzgodnić?? Hmm czyli jak powiem że chce 20 zl na godzinę to wy sie zgodzicie??? Dziwne bo jako firma powinniscie miec ustalone konkretnie ile kto zarabia i jaka umowę dostaje

@Bartosz

Oczywiście jeśli Powie Pan 20 zł/h Nie zgodzimy się Zakres obowiązków pracownika można uzgodnić wraz ze stawka godzinowa Dowozy mamy od 12-22 Wiec nie wchodzi w grę 8 godzin pracy dziennie Wolimy zmiany kilka dni pracy i kilka wolnego tak by wyrobić etat Oczywiście stawki mamy ustalone i przekazujemy taka informacje przy ewentualnej rekrutacji

Jafooo

Witam jesteśmy elastyczni co do umowy oraz godzin pracy oczywiście wszystko jest do ustalenia także stawki wynagrodzenia

@Jafooo

Ile wynosi stawka godzinowa u pana?? I na jaka umowę mozna liczyć?? Chyba że na czarno ludzi macie

Jaka jest kultura pracy w Paweł Jafernik Zphu? Obowiązuje typowy dress code?

Obecnie nie W przyszłym roku już tak Około lutego 2020

Jafooo

Polecam zapytać u źródła (usunięte przez administratora)

@Jafooo

Rozumiem że jest pan osobą w jakiś sposób powiązana z firmą? To może wypowie się pan cos w temacie odnośnie zarobków i umów w tej firmie

Retta

Doszły mnie słuchy że mało płacą pracownikom czy to prawda? Ktoś może potwierdzić /zaprzeczyć? Chciałbym się dowiedzieć również jak wyglądają stawki i umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Jafernik Zphu - Kórnik

• Jak się pracuje w Paweł Jafernik Zphu?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Jafernik Zphu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Jafernik Zphu?

Paweł Jafernik Zphu