Opinie o Paweł Pruchniewicz Future Building Company w Łękno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Paweł Pruchniewicz Future Building Company. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Pruchniewicz Future Building Company o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Pruchniewicz Future Building Company w Łękno

Al Nowy wpis

A dlaczego ta firma ma nazwe w jezyku angielskim? Czy to ma podniesc jej prestiz?

domy w bninie Nowy wpis

Domy tragedia, podszyte wiatrem. 21 wiek a domek dosłownie letniskowy. Zimą nie do ogrzania. Wszędzie wieje. Najwyraźniej projekt skopany. Nie do pomyślenia żeby między płytą gipsową a murem hulał wiatr. Nawet wentylacją nawiewa zimne powietrze i smród z kominów. Odradzam kupowanie tego badziewia. Strop z desek szalunkowych. Gdybym wiedział że to tak wygląda w życiu bym tego domu nie kupił. Wszelkie reklamację są ignorowane i do tego ta woda z kranu żybura z wszelakiej maści bakteriami, żelazem (pięciokrotnie przekroczone normy) i manganem. Domniemany kierownik gburowaty i arogancki. Nie do pomyślenia jak można traktować tak potencjalnych klientów. Opinia ku przestrodze przyszłym kupującym.

Rokietnica Nowy wpis

Wykonanie domów tragedia. Wszystko krzywe i nie dokończone!!!! Klatka schodowa jak i ściana dzielaca mieszkania porażka!!! Wszystko słychać. Nawet jak sąsiad miesza herbatę !!! Nie polecam tej (usunięte przez administratora) i tych pseudo pracowników! Dno totalne

Klientka

Potwierdzam, chcieliśmy kupić dom w zeszłym roku ale opinie osób już mieszkających w tych domach na zawsze nas zniechęciły. Masakra totalna a teraz żądają 399 tys.xd xd xd. Podwyższają ceny średnio co parę miesięcy, w październiku zeszłego roku chcieli 319, potem 349 a teraz to. Jak najdalej od nich, chyba że chcecie pękające ściany, bez fundamentów

Ona0
@Klientka

Nie zgodzę się z tą opinia . Kupiliśmy dom w Rokietnicy. Domy są solidne . Nic nie pęka. Nie wiem skąd taka opinia. Fakt co do ceny przegięcie bo kosztował dom 249 tys i wg mnie jest tyle wart a nie 399 ale dom jest ładny przestronny jak na na bliźniaka ma strych duży idealny na garderobę np. Kontakt z deweloperem dobry tak samo jak z kierownikiem budowy . Cała procedura zakupu na plus sprawnie . Może to wina fachowców których wzięłaś do remontu .

Helena
@Ona0

@ Ona0 , a jak wyglądała kwestia drobnych przeróbek, kierownik budowy szedł Wam na rękę? Parę lat temu kupiłam mieszkanie (wprawdzie od innego dewelopera) i musiałam dopłacać, chociażby za przeniesienie gniazdek. Jak to wyglądało u Ciebie?

@Ona0

Czytanie ze zrozumieniem się skłania. Nie nie mieliśmy fachowców, bo tego domu nie kupiliśmy. Zanim coś weźmiemy robimy research u osób mieszkających już tam. Niestety opinie są jakie są, najtańsze materiały, brak fundamentów= słaba jakość nie warta swojej ceny.

Grażyna
@Klientka

No wiesz masz bekę z podwyżek, ale materiały ostro w górę poleciały.xd Dobrze, że sugerujecie się jednak opiniami, bo dla niektórych wychodzi niestety strzał w kolano jak po fakcie dopiero się orientują. Ale co ciekawe no jej usługa odpowiadała, więc to zależy od klienta pewnie. To na dzień dzisiejszy dalej czegoś szukacie?

@Grażyna

Mam bekę dlatego, że jeżeli wybudowali po cenach niższych a chcą sprzedać wyżej bo jest taki trend no to nie jest to fair. Te domy trochę tam czasu stoją, jak nie były ceny w kosmos. Kupiliśmy inny domek, ale w sumie niedaleko więc czasami widzimy jak idą prace u nich.

Klientka Nowy wpis
@Grażyna

Druga sprawa, na początku byliśmy zdecydowani i ten cały kierownik miał do nas zadzwonić jak już będzie powiedzmy ok.60/70% gotowe domu, ale nie zrobił tego bo dobrze wiedział że ceny pójdą do góry (za 2 miesiące dom był wyceniony o 50 tys.wiecej), więc to nie jest uczciwe.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Paweł Pruchniewicz Future Building Company? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Marco

Opina dotyczy domków w Kórnik-Bnin, chociaż projekty są wszędzie takie same także lokalizacja nie ma znaczenia. Domki budowane z najtańszych materiałów, szybko i byle jak. Robotnicy pracujący bez żadnego nadzoru jak im pasuje. Bardzo dużo niedociągnięć takich jak krzywe ściany, krzywo zawieszone grzejniki, nieszczelność drzwi i okien, pękające ściany, niewykończone podasza,śmieci budowlane zakopane na działkach, przeciekające dachy wskutek czego wychodzi grzyb, woda z hydroforni postawionej przez dewelopera trucizna z bakteriami i innymi drobnoustrojami (potwierdzone badaniem Sanepidu) i wiele wiele innych. Kierownik robót Marek Cz. zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) po podstawówce zero wiedzy praktycznej i teoretycznej z dziedziny budownictwa najbardziej zainteresowany prowizją od pośredników kredytowych. Radzę dobrze się zastanowić i sprawdzić przed zakupem.

Marco
@Marco

Warto jeszcze wspomnieć, iż było tyle negatywnych opinii, że właściciel usunął swoje konto firmowe z Google.

Jacek
@Marco

No co ty? Aż tak źle? Nie można reklamować tych domków? Przecież nawet po kupnie obowiązuje jakaś gwarancja na niedoróbki. Nie zdarzyło się, że poprawiali ludziom to co spartaczyli?

Beata

Czy pracując w Paweł Pruchniewicz Future Building Company można liczyć na to, że pracownikowi będą stawiane coraz to nowe wyzwania, w których będzie mógł się wykazywać? Niektóre osoby szukają właśnie takiej pracy, w której będą mogły dawać z siebie coraz to więcej i nabierać przy tym nowego doświadczenia.

Niezadowolony

Niepoważna firma, usiłuje sprzedać dom za 279tys z materiałów najniższej jakości dostępnej na rynku, wciskają kit na każdym kroku, przedstawiciel arogancki do granic możliwości. Zostałem potraktowany jak ostatni plebs, który może brać co dają albo spadać. Pan stwierdził, że zmarnował tylko pół godziny bo za bardzo drążę temat i wyszedł... Moje sugestie dla Paweł Pruchniewicz Future Building Company: Proszę się zastanowić nad traktowaniem potencjalnych klientów oraz rzetelnym informowaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Pruchniewicz Future Building Company - Łękno

• Jak się pracuje w Paweł Pruchniewicz Future Building Company?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Pruchniewicz Future Building Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paweł Pruchniewicz Future Building Company
  • Polwicka 16