Wera-Dom

Opinie o Wera-Dom

basiek

W typach konstrukcji sa rzeczywiście wysoko, ale zastanawiam się jednak czy jest szansa u nich na odpowiednie benefity socjalne, wiecie może? Słyszałe, że mieli dorzucić od nowego roku, zwłaszca, że taki multisport wbrew pozorom urozmaica zatrudnienie.

do anonima

i pewnie pisze ten co najwiecej robil chaosu

ert

Nikt wam tyle nie da ile oni wam obiecają !

Firma pseudo budowlana oparta na[usunięte przez moderatora] z pracowników pracujących na czarno , kiepsko płacąca (jedyny plus ze w terminie). Zero organizacji w każdej kwestji , panuje tam ogólny chaos (nikt nic nie wie). Ludzie nie zawracacie sobie głowy pracą tam bo nie warto !!!

Zostaw opinię o Wera-Dom - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wera-Dom