Dolcan Sp. z o.o.

Opinie o Dolcan Sp. z o.o.

kasia

cieszę się @zet że zmieniło się u nich na lepsze. Chciałabym u nich pracować i twoja opinia utwierdziła mnie w przekonaniu że robię dobry wybór. Dzięki

aplikować czy nie ?

Jak pracuje się w biurze? Bardzo cisną ? Jak z czasem pracy ? Wynagrodzenia na czas?

Były

Chcesz tam pracować to pracuj, ale nie licz na to, że długo zagrzejesz miejsce. Jako handlowiec musisz wykazać się sprzedażą, co nie jest trudne. Trudne jest uzyskanie do umowy odpowiednich dokumentów za co odpowiedzialni są stali (czytaj rodzinka/lenie śmierdzące) pracownicy. Musisz chodzić i prosić się o dostarczenie ci niezbędnych dokumentów, aby klient mógł podpisać umowę. Mają Cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a potem to ty dostajesz opieprz, że nie masz umów. A jak się poskarżysz, że to wina pani/pana bo trzy tygodnie czekasz na dokumenty, to za powiedzenie prawdy zostajesz zwolniony, a twojego klienta przejmuje stały pracownik za co otrzymuje kasę. Powodzenia w pracy.

anonimowo

Omijać łukami...w większości rodzinny interes z osobami o nissssskiej wiedzy i rządzi firmą...układy, układziki... nie będziesz lepszy niż rodzinka

ANONIM

unikać.... nie polecam. stracony czas.

Darek77
@ANONIM 14.08.2009 21:47
unikać.... nie polecam. stracony czas.

Ile negatywów ! Głowa mała - ja i kilkoro moich znajomych wręcz przeciwnie - POLECAMY DOLCAN !! Jestem szczęśliwą mieszkanką jednej z ich inwestycji i nigdy nie czułam się oszukana. Dolcan jak najbardziej poszedł nam na rękę w wielu sprawach i dogadaliśmy się na "ludzkich warunkach". Każdy ma serce i logikę, oni też - gwarantuję Wam to :)

Najbardziej podobało mi się w Dolcan Sp. z o.o.: możliwość usamodzielnienia się

Zostaw opinię o Dolcan Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolcan Sp. z o.o.