Opinie o Dolcan Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dolcan Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dolcan Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolcan Sp. z o.o. w Warszawa

Kamila Nowy wpis

Dlaczego piszecie ze stracony czas ?

tz-interior Nowy wpis

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/

kasia Nowy wpis

cieszę się @zet że zmieniło się u nich na lepsze. Chciałabym u nich pracować i twoja opinia utwierdziła mnie w przekonaniu że robię dobry wybór. Dzięki

aplikować czy nie ?

Jak pracuje się w biurze? Bardzo cisną ? Jak z czasem pracy ? Wynagrodzenia na czas?

logo firmy Specjalista IT
Były

Chcesz tam pracować to pracuj, ale nie licz na to, że długo zagrzejesz miejsce. Jako handlowiec musisz wykazać się sprzedażą, co nie jest trudne. Trudne jest uzyskanie do umowy odpowiednich dokumentów za co odpowiedzialni są stali (czytaj rodzinka/lenie śmierdzące) pracownicy. Musisz chodzić i prosić się o dostarczenie ci niezbędnych dokumentów, aby klient mógł podpisać umowę. Mają Cię w (usunięte przez administratora) a potem to ty dostajesz opieprz, że nie masz umów. A jak się poskarżysz, że to wina pani/pana bo trzy tygodnie czekasz na dokumenty, to za powiedzenie prawdy zostajesz zwolniony, a twojego klienta przejmuje stały pracownik za co otrzymuje kasę. Powodzenia w pracy.

anonimowo

Omijać łukami...w większości rodzinny interes z osobami o nissssskiej wiedzy i rządzi firmą...układy, układziki... nie będziesz lepszy niż rodzinka

ANONIM

unikać.... nie polecam. stracony czas.

Darek77 Nowy wpis
@ANONIM

Ile negatywów ! Głowa mała - ja i kilkoro moich znajomych wręcz przeciwnie - POLECAMY DOLCAN !! Jestem szczęśliwą mieszkanką jednej z ich inwestycji i nigdy nie czułam się oszukana. Dolcan jak najbardziej poszedł nam na rękę w wielu sprawach i dogadaliśmy się na "ludzkich warunkach". Każdy ma serce i logikę, oni też - gwarantuję Wam to :)

Najbardziej podobało mi się w Dolcan Sp. z o.o.: możliwość usamodzielnienia się

Zostaw merytoryczną opinię o Dolcan Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dolcan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dolcan Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dolcan Sp. z o.o.