Opinie o Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona w Buczkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona w Buczkowice

darekdk Nowy wpis

Witam, czytam te opinie i jestem w szoku można hejtować kogoś i żadnych konsekwencji nie ponosić. Mi Ta firma w Wilkowicach budowała budynek i wszystko było ok, nawet lepiej niż ok. Byłem na poprzednich budowach i rozmawiałem z chyba z dwoma inwestorami żeby sprawdzić firmę i też potwierdzili że jest ok. Coś mi nie pasuje, a już na pewno nie to żeby się nie znali na budowie bo robili skomplikowany strop i dach. Myślę że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę pewnie się nie dogadaliście co do jakiś finansów i teraz trzeba go hejtować.

Robert Nowy wpis
@darekdk

Z tego co mi wiadomo a budował dom u mnie zamiast 3 mcy(stan surowy otwarty) 1,5 roku to dachem oraz schodami zajmuje się jego ojciec i tu nie można mieć żadnych zastrzeżeń,wszystko zrobione w terminie i rozliczone.Może porozmawia Pan Darek z właścicielami apteki w Buczkowicach od których wziął zaliczkę i pojechał do pracy do Norwegii o ile dobrze pamiętam,albo z pracownikami których zostawiał na budowie na kilka dni bez żadnych lub z kończącymi się materiałami no ale przecież byli. I tu nie chodzi o hejt tylko o uczciwość - ale cóż nie każdy wie co to. Więc kilka osób chyba wie o kim i co pisze skoro jest ich kilka..................

Piotr Nowy wpis
@Robert

U mnie nie rozliczył się z zaliczek i uciekł z budowy. To jest uczciwa firma?

Marcin Nowy wpis

@wojtek N a jak cię poszkodowało?

Wojtek N

Poszukuję poszkodowanych przez te firmę.

@Wojtek N

Jestem poszkodowany przez tą firmę. tel603604606. longimetr@gmail.com znam jeszcze kilku.

Mirosław

Hej, proszę o aktualny komentarz, opinię co do pracy. Polecacie czy raczej szukać gdzie indziej?

@Mirosław

Lepiej szukać dalej,co prawda nie pracowałem u niego tylko on wykonywał prace u mnie ale z tego co wiem to nie płaci i nie szanuje pracowników,temu ich nie ma.Ekipa się zmieniała co tydzień.Podnajmował inne firmy które ode mnie chciały zapłatę która on już wzioł co wychodziło zazwyczaj końcem tygodnia. Szczerze nie polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona?

Wojciech N

Każda firma tylko nie ta-przestrzegam wszystkich zleceniodawców

Mirosław

@Piotr W., rozumiem, że korzystałeś z usług świadczonych przez firmę? Twoje niezadowolenie jest jasne, jednak forum zostało stworzone po to, aby wypowiadały się tu osoby, które pracują lub też pracowały w danym miejscu. Zachęcam Cię do kontaktu bezpośrednio z firmą, natomiast osoby zatrudnione u tego pracodawcy zapraszam do dyskusji o oferowanych warunkach.

Sebastian B
@Mirosław

Mirosław Jak słusznie zauważyłeś forum jest do wystawiania opinii pracowników o w/w firmie i tutaj takowe również się znajdują .''Pracowałem ''u tego Pana i wszystkim odradzam tego pracodawcę chyba że lubią pracować pod ciągłą presją i w dodatku za darmo.

Wojciech N

A ja mysle ze opinia Pana Krystiana jest napisana przez samego Wronę dla zmyłki .Sam tez miałem ta pseudofirme na robotach przy moim domu i do dziś nie mogę wyjść z ''podziwu dla ich pracy''. TOTALNA POMYŁKA

Robert K
@Wojciech N

Zgadzam się w 100% z w/w opinią. Pan Wrona to wyrachowany oszust, kompletnie nie znający się na "sztuce budowlanej". Zleciłem Mu wymianę pokrycia dachowego łącznie z adaptacją balkonu na część mieszkalną. Prace były zaplanowane na 8.2017r. i niestety do dnia dzisiejszego nie mam odnowionego dachu, a straty materialne pozostawione przez w/w firmę przekroczyły dwukrotną wartość wycenionych prac! Krótko podsumowując prace firmy: nieterminowi (jeden dzień popracowali, potem przez trzy dni kończli pracę gdzieś....), niekompetentni, co drugi dzień zmiana ekipy (Ukraińcy również), pracowali po kilka godzin (w skrajnych przypadkach 2-3h/dniówkę! to skandal przy pracach dekarskich! w zamieszkałym domu w okresie jesiennym). Efektem ich pracy jest przymusowy, kompleksowy remont całego domu (zalane ściany, grzyb i inne problemy wynikłe z powodu zalania). Sam właściciel arogancki, miałem wrażenie że robi mi łaskę, ciągle powtarzał żeby nie robić MU CIŚNIENIA.

Piotr W.
@Robert K

Dzień dobry , niestety miałem z nim umowę o budowę domu i zniknął z zaliczką. Zakładam sprawę w sądzie .Proszę o kontakt jeżeli chce się Pan przyłączyć . longimetr@gmail.com

Zakładam sprawę w sądzie i prokuraturze , proszę pokrzywdzonych o kontakt longimetr@gmail.com ja pokrywam koszty.

Piotr1978

Niestety nawiązałem w tym roku z tym Panem współpracę miał mi przebudowac poddasze i zrobić nowy dach. Ma zatrudnionych Ukraińców którzy pracują u niego na lewo. Jeden z nich miał u mnie wypadek spadł w trakcie rozbiórki starego dachu połamał nogi i zmiażdzyl kolano. Chciałem zadzwonić na pogotowie żeby mu pomóc a pracownicy mi zabronili że szef go sam zawiezie do szpitala a co zrobił to wywiózł go do Lwowa. Sam mi się przyznał w rozmowie telefonicznej i mam to nagane. Zaliczki brał co tydzień zabrał duża kwotę za roboty z czego połowa wykonana źle i nadaje się do rozbiórki. Oszust Krętacz i naciągacz. Nie polecam. W przyszłym tygodniu sprawa ląduje w sądzie nie odpuszczę mu. zapamięta moje nazwisko do końca życia.

@Piotr1978

Proszę o kontakt , też miałem nieszczęście zatrudniać tą firmę i oddaję sprawę do sądu. Piotr Wójcik tel. ^03604606

Zaczyna sie nowy sezon jestem ciekaw ilu ludzi znow na ciągnie

Czy firma potrzebuje ludzi? Mało piszecie, dlaczego tak jest?

Pracownik Krystian.

Witam, Panie piotr1978 jeśli wszystko źle to dlaczego inspektor nadzoru który przychodził na budowę to nie miał zastrzeżeń a na koniec stwierdził pan że wszystko źle, jeśli budowa trwa jakiś czas to przecież widać co sie robi na budowie , a potem nagle jest tak że wszystko źle? nie wierze. Po za tym napisał Pan że ma zatrudnionych ukrainców ale na czarno , no jakaś sprzeczność.Wszyscy mają zatrudnienie i wszystkie szkolenia, wiem bo sam pracuje w firmie Wrona. Faktycznie firma miała jakieś problemy ale wszyscy pracownicy maja wszystko wypłacane. Wziął Pan Firmę bo cena była dobra i tyle. Zrobiliśmy całe roboty murarskie i prawie całą więźbe, ale robił Pan ciśnienie i firma się zawinęła, a dawno by było skończone. Pozdrowienia i powodzenia w sądzie. Pracownik firmy. wrona.

eddy

tak myślę, że może jeszcze się nie skończyło @vv, często takie sprawy ciągną się w nieskończoność i nie wiadomo kto zawinił a kto jest w tym poszkodowany.

nie polecam WRONY oszust który nie płaci każdy termin zawala po prostu facet bez jaj jeszcze raz nie polecam go ludzia którzy chca pracowac i zleceniodawca

brom1972

Może wspólnie uda się tego człowieka (złodzieja) usadzić????? Ja jestem za- zgłosiłem już sprawę w prokuraturze. Jak ktoś chce się przyłączyć- zapraszam do kontaktu!!!

@brom1972

Też mam problem z tym człowiekiem, jestem inwestorem a on moim wykonawcą który nie wywiązuje się z umowy. Jest ktoś chętny do założenia wspólnej sprawy w sądzie? czekam na info. korszy86@gmail.com

brom72

ha, ha podstawiony dupek, albo sam pan Wrona!. Nie ma ani jednej pozytywnej opinii, a nikt tylko ze złośliwości nie tracił by czasu żeby gnębić nieiwnnego Wronę!!!! Oszust jest i mam nadzieje ze kiedyś sie doigra!

buczkowianin

Żadne plotki. Chłopak dyma na kasę ludzi aż się niedobrze robi, przecież go znam. Nie dajcie się nabrać na jego gadane, jest bez grosza. ostrzegam!!!!

takk for hjelpe Radziu :D

Witam. poznałem Tego ptaszka w 2011 r. Dzięki niemu wylądowałem w Norwegii, i za to mu dziekuje. Niestety to co zastałem u niego w ekipie to porażka. Pracownicy od 3 miesiecy nie widzieli wypłat tylko jakieś zaliczki po 500 nok na tydzien, sam latał co 2 tyg do kraju wraz z tatuskiem (taki obozowy kapo z niego-tatusia) Jesli ktoś liczy na to że zrobi u Radusia to powodzenia życzę.

Wie ktoś może gdzie są ogłoszenia tej firmy że szukają pracowników,czy to tylko plotki ?

WHO

Nic nie trzyma mnie w tej''firmie'' czekam na moje pieniadze od tego''własciciela'' za wykonaną robotę dla niego, a w zasadzie za niego.Poszłem już nawet do właścicieli gdzie robiłem ale okazało się że on wzioł za to pieniadze.I tak czekam i czekam

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona - Buczkowice

Radosław Wrona Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wrona
1.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Woźna 922
    43-374 Buczkowice