Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

blahhh

Ale to jest nic najlepsze jest to że ci co pracują i dają z siebie wszystko nie maja szans na to żeby się wspiąć wyżej a ktoś kto ich wykorzystuje robi sobie co chce... I gdzie tu sprawiedliwość wszędzie wsadzi swojego nosa żeby tylko uchronić swoje tyły .. !!

blahhhh

DOLNYŚLĄSK - Zastanawiam się kiedy w końcy któś wpadnie tutaj i zrobi cholerny porządek bo tak pracować to sie po prostu nie da w szczególności [usunięte przez moderatora] która ledwo co z za szyby wygląda a zachowuje się jak by była pępkiem świata no i oczywiście nasz [usunięte przez moderatora] który ledwo co złapał się na stanowisko i wyrzucil pare osób .. A najśmieszniejsze jest to że nigdy nie wierzyłem że[usunięte przez moderatora] a potem okazuje się że jednak są :) A może ktoś powie coś więcej o rejonach dolnegośląska ?? Tak mało się o nim czyta ...

vvvvvvvv

dołańczam się do opini !!!

qwerty

współczuje Wam zgorzkniałym:) ja jestem bardzo zadowolona z pracy.... niezadowolonym polecam zakończenie męki.. może Biedronka? może po prostu Kuronióweczka? poszukajcie szczęścia gdzie indziej:) ....piszcie, ze jestem z centrali;) heheheehe...

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

pracownik - 2010-12-29 22:25:39Wy ludzie chyba uwzięliście się na ten Wrocław,ale nie wszędzie tak jest,Pracuję w tej firmie już trochę czasu ,i wiadomo że nie ma pracy idealnej ,jaką byśmy chcieli ,ale bez przesady że pracują tam same debile jak będziecie mieli po kilka lat pracy w różnych firmach to naprawdę docenicie ta firmę.nie żebym słodziła ale nie jest źle powiem nawet jest OK.Jak człowiek zajmuje się pracą to nie ma czasu popatrzeć na innych ,takie jest moje zdanie.NIE PORÓWNUJCIE REJONU WROCŁAWIA DO CAŁEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam Tym którym się nie podoba moja rada po prostu zmieńcie pracę NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [błędy ort. poprawił moderator]

lisek

Masz racje te daszki to poracha,a jak wykonane,w dzisiejszych czasach jak by mi ktoś tak pospawał konstrukcje,to bym go jeszcze za materiał obciążył,a te plandeki-to było modne 48 lat temu,ogarnijcie się ,bo wpajacie nam że liczy się pierwsze wrażenie a sami kiche robicie ,gzie nie pojadę to mnie brechtają.!

opinia

tak sobie wbili te dachy w prymitywny sposób wykonane w te łby i nie przetłumaczysz że to 21 wiek!!!!i wygląda to jak by zrobił to w latach 60 w stodole,a założyli to na nowoczesne nowe samochody-poco na porszaki sobie ni założycie ha?no poco przecież to wasza firma-to dajcie przykład!!!

natali

Czemu dzial reklamy jest tak (usunięte przez administratora)? Mysla ze sa najwazniejszym pionem w firnie.... ze to dzieki ich pracy firma fynkcjonuje.... a ja uwazam ze to wylacznie zasluga dzialu sprzedazy jestesmy liderem w swojej branzy ! I nigdy nie upadniemy jsk amer gold, bo w nas jest sila bo w nas jest moc, jestesmy armia nie do pokonania, armia ktora niedlugo bedzie w kazdym miescie, w kazdej wiosce, w tej firmie jestpotencjal a to wszystko zasluga dzialu sprzedazy i ich umiejetosci zdobycia kazdego klienta! Sprzedaz gora!!!!

Bodzio

Pół roku pracowałem w tej firmie na windzie zwolniono mnie bo jak twierdził mój szanowny kierow ( (usunięte przez administratora) . sie ) to moja wina ze w wielkim miescie gdzie jest prawie milion ludzi raportowalem \"drzwi\" Jak żyje nie spotkalem takiego pustaka ! dzis juz nie ma mnie ani kierownika . Nie wspomne ile osob podczas mojego pol roku sie zwalnialo samych powod ten sam nadgodziny i nagminne lamanie prawa pracy . Z tego co wiem nic sie nie zmienilo w terenie ciezko sie zmiescic w 8 godzinach wiec tyrasz po 9 czasami 10 zlwaszcza o tej porze roku tak sie juz zaczynalo , godzina przed praca godzina po o ile nie dluzej i twoj czas pracy wydluza sie do 12 godzin dziennie juz nie wspomne o sobotach i pismach komorniczych . Znam kolesia ktory zlozyl sprawe do sadu pracy za falszowanie list obecnosci ja sie dolacze do pozwu zbiorowego ktory wkrotce ujrzy swiatlo dziennie kontaktowano sie tez w tej sprawie z tego co wiem nawet z moim bylym kierownikiem :) moze tym razem bedzie nam po drodze :)

bodo

idz to sie dowiesz ja bylem na rozmowie i zrezygnowalem i na cale szczescie [usunięte przez moderatora] i zostaniesz bez pracy hehe jak mi regionalny wytlumaczyl ile sie pracuje przed praca i po pracy to mi szczena opadla a z tego co wiem firma nadgodzin nie wyplaca za to slynie z lamania praw pracowniczych . BIedronka tez tak kiedys robila jak czytam wyzej to sie ciesze ze sie nie zdecydowalem wole byc na ph i miec spokoj z prowadzeniem biura w domu

Rufi

Mam pytanie do tych co pracuja w windykacji ? wyslalem podanie o prace i czekam na kontakt kiedys pracowal moj znajomy ale dzis jest wielkim wrogiem tej firmy i buja sie z nimi w sadzie pracy za nadgodziny . Napiszcie czy warto jak kasa itd slyszalem ze mozna wyciagnac ponad 3 tysie nie wiem ile w tym prawdy ze pomyka sie tez w soboty i swieta ! nie wyobrazam sobie windykatora w wigilie u dluznika ! Chyba zachlannosc wlascicieli tej firmy nie zna granic ! Jak ktos pracowal lub pracuje niech da znac czy warto i jaka kasa na poczatek

driver

No przecież w tej firmie było to stosowane od lat-powyciskać ile się da,nasłać kontrolę,no i zwolnic-to drapieżny system tej firmy,-nie polecam nikomu pracy [usunięte przez moderatora]

K.xxxxxxx

yyy - 2012-10-28 20:02:40 "KREDYTY CHWILOWKI" PODAŁY KNF DO SADU CIEKAWE JAK KNF PRZEGRA I SKARB PAŃSTWA BEDZIE MUSIAŁ WYPŁACIC ODSZKODOWANIE CZY MEDIA TEŻ TO NAGŁOŚNIĄ? WSPOMNE ŻE JUŻ RAZ KNF PRZEGRAŁ!!!!!!!Pierwsze słyszę o podaniu do sądu KNF-u. Wiem, że zbadać ma prokuratura czy jesteśmy parabankeim czy nie i nas zdejmą z listy. Rok temu kontrole wykazały jasno - nie jesteśmy parabankiem. Od tego czasu nic się nie zmieniło, więc i rezultat kontroli będzie ten sam.

yyy

Anonimuss

Witam serdecznie jesli chodzi o dzialania tej firmy to jest ona taka jak w innych tego typu nazwijmy to \"posrednictwach\" kredytowych bo wszyscy wiemy co to takmdokladnie jest... Kilka dni temu mialam te watpliwa przyjemnosc ucEstniczyc w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko doradcy klienta w jednym z biur tej firmy i musze przyznac, ze byla to jedna z najbardziej nieprofesjonalnych rozmow na jakich bylam...poczawszy od tego ze nawet nie mialam gdzie plaszcza odlozyc i torebki to pytanie osob ktore mnie rekrutowaly byly banalne. Cala rozmowe prowadzila mloda pani z dzialu hr, ktory dodam ze powstal w tej firmie od niedawna z tego co sie orientuje....kazala mi przedstawiac roznego rodzaju scenki do ktorych mialam sie w 5 min przygotowac. Ogolnie jak na maturze tylko ze tam dawali wiecej czasu i przepytywali mnie ludzie z mgr a tutaj to raczej nie bardzo ktos mial tytul z wyjatkiem mnie... Reasumujac wszystkie osoby ktore byly zaproszone na rozmowe byly z polecenia innego praciwnika tej firmy nawet jak wysylalam cv to z dopiskiem od kogo, jak widac na te chwile w Pl bardzo trudno jest dostac prace bez znajomosci. Dodam jeszcze ze pod koniec romowy pani zapytala sie mnie czy mam jakies pytania odnosnie ich Firmy -pyt. Banal ale jakze istotne. Zapytalam sie o socjal( karty muli sport, opieke medyczna itp) na co do rozmowy wlaczyla sie druga osoba z ogromnym oburzeniem, ze zapytalam o cos takiego i scial rozmowe ze cytuje\" jak pania zatrudnimy to sie pani dowie\" hahahah pomijam oczywiscie fakt polityki wewnetrznej firmy bo mam 2 znajome pracujacej w tej super firmie...i nawet one zmienily sie mentalnie pod wzgledem swojego zachowania co widac w towarZystwie...cwaniactwo , obluda, (usunięte przez administratora)...

elos

.dzis w Tvn znowu tylko o chwilówkach.Niestety małymi krokami zbliza sie czas konca tej firmy.Moim zdaniem zasłuzenie

polksa87

Niestety mylisz się. Kary mogą Ci dowalić 50 zł, bo są one odciągane pracownikom od premii uznaniowej (czyli z tego ile sprzedamy), a nie z wynagrodzenia na umowie. A co do wizyty u lekarza to.. hmm zastanowie sie jak się stamtąd zwolnie, na razie jestem zadowolony- Doradca Klienta ;)

prawdziwy inwestor

inwestor - 2012-10-25 00:06:19 zapomniałem dodać, ze ci znajomi popłynęli na Amber Gold 50 000 wkładali od ok. 3 lat wypłacając tylko odsetki a namawiałem ich na Partnera - mówili od początku że to piramida finansowa, wolą poważną inwestycję w złoto a okazało się, że wszystko stracili hehe. Teraz nie dam im satysfakcji bo po tym jak wtopili rozmawiałem z nimi i mówię, że mówiłem wam że lepiej w Chwilówki a oni na to "poczekaj, jeszcze góra parę miesięcy i poczujesz smak piramidy". Niestety odzyskanie pieniędzy z partnera nie odbywa się od ręki.. poza niepracującym kapitałem 30% trzeba czeekać w stresie na resztę.Pisze pracownik Kredytum. Musisz się postarać bardziej ;) kogo chcesz oszukać? PS zdefinuj pojęcie Piramidy bo mam wrażenie, że go nie znasz.

Florek.

Florek. - 2012-10-26 09:11:43 To przecież proste. Nie dostarczyli sprawozdania bo wtedy czarno na białym było by widać, że to piramida finansowa. Więc po co ?. Lepiej nie dostarczyć.Jednak dostarczyli.

Florek.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.