Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Weronika

@Ktoś, dziękuję za informacje, na pewno, trzeba się uzbroić w cierpliwość to wiadome, ale odnośnie zarobków, wcześniej wiele osób pisało o dość sporej pensji, coś się w takim razie zmieniło? Jednak nie ukrywając to główny motywator naszej pracy, więc dobrze byłoby, żeby nas końcowo zadowalał.

ktos
@Weronika

Na jakim forum jest napisane że jest spora pensja ? Na tym ?

Weronika

@Ktoś, trudno dostać się w ogóle do działu reklamy? Na forum ten dział budzi dość spore emocje i wiele osób o niego pyta, więc na pewno dobrze byłoby dla innych wiedzieć, czy proces rekrutacyjny jest bardzo skomplikowany?

@Weronika

Trzeba być odpornym psychicznie , mieć wywallne co ludzie mówią o kredytach , chwilowkach itp. Praca możliwa ale nie jest najłatwiejsza i dużych pieniędzy nie ma .

Odstawke *** sorry za błąd

Ktoś

Czy ktoś może wie na temat reklamy w telewizji ??? Możliwe ze dział reklamy pójdzie w dostawke. ??

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Weronika

Sporo oferty pracy wystawionych do sieci przez Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” jest w niej widoczna od początku lipca. Czy te rekrutacje nadal trwają i firma ciągle poszukuje takich pracowników?

gość

polecam stronę (usunięte przez administratora) nistratora)

Weronika

„KREDYTY-Chwilówki” w swoich ofertach pracy @Ktoś3536 oferuje szkolenia, więc nie przygotowują one dostatecznie do pracy biurowej? Z jednej strony dobrze, że daje się takim osobom szansę na robienie nowych rzeczy, a z drugiej powinno się w takim razie je doszkalać. Może warto dać znać o forum komuś kompetentnemu kto mógłby wprowadzić jakieś zmiany w tym zakresie?

nick

Witam. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w placówce w Świdniku na stanowisku doradcy klienta?

ktos-3536

Witam was serdecznie jesli mam cos powiedziec cos o tej firmie to warunki pracy calkiem dobre socjal wczasy pod grusza i swieta okej wyplacalni co do zlotowki kasa co miesiac sie zgadza , jak w kazdej instytucji sa tez minusy a takie sa ze zle traktowanie dzialu reklamy ,ulotkarzy maja za nic robia po 3 godziny a co do kierowcy praca na 6 miast samemu jeszcze , dziewczyny z biur ukladaja plan reklamy a w ogole nie maja o tym pojecia kierownicy regionalni niedouczeni kontrola non stop a pracownicy z dzialu kontroli zenada nie maja pojecia o tym co robia tak wiec tak to wyglada aaa i teren lubelskie tam (usunięte przez administratora) totalna ludzie (usunięte przez administratora) chodzi o biura i kierownictwo

Czy ktoś mi powie jakie są w tej firmie zarobi ? Podstawa jaka ? i jak z premiamii ? Ile mozna wyciagnac czy w ogoel coś mozna :) ??

Tweety odnośnie plotkowania w naszej firmie to osobna historia...ale to chyba wszedzie tak. Denerwujacy jest fakt ze firma dopiero teraz zaczyna wszystko robic tak jak jest w kodeksie pracy, po tylu latach! Dawniej się pracowało za pół darmo .

Hanna Maria Kołodziejczyk-Susła

Dzień Dobry , mam nadzieje że Oddział który został otwarty w Pruszkowie zostanie zamknięty w trybie natychmiastowym ! Pracownicy i Kierownik tego Punktu jest zawsze Pijany. Ten Pan ma na Nazwisko (usunięte przez administratora) , nie wiem skąd ten człowiek znalazł sie na takim Stanowisku ale raczej dostał tą prace po znajomości , kompletny prostak , ubiór obleśny koszula poplamiona . Narzuca sie klientom poza tym biorąc tzw Chwilówkę jednego dnia po podpisaniu wniosku miałam w domu następnego dnia 3 osoby z tego działu z ulicy Kraszewskiego o oddaniu kwoty pożyczonej . Natomiast Kobieta która tam pracuje notorycznie rozmawia przez służbowy tel z e znajomymi na koszt firmy ... Co to za Ludzie Państwa reprezentują Wstyd ...Może lepiej ich zatrudnić w Agencji Towarzyskiej bo do kredytów i pożyczek niestety sie nie nadaja wogóle .... prosze o natychmiastowe zwolnienie tych Pracowników lub zamknięciu tego oddziału , bo mieszkańcy sie uskarżaja na ten punkt i pracowników nie od dzisiaj ! Ja pracuje jako (usunięte przez administratora) i nie życzę sobie aby Chamstwo i Prostactwo współpracowało ze mna Radna PO z Pruszkowa

Kaja
@Hanna Maria Kołodziejczyk-Susła

Była pani w tej placówce? Pracują dwie dziewczyny chyba się pani firmy pomyliły

Weronika

@tweety dziękujemy za Twoją opinię. Nie współpracuję jednak z Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. Jestem pracownikiem Serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się po kliknięciu myszką w ikonę mikrofonu, obok mojego nicka. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

Kaja

jak wygląda rekrutacja grupowa na kierownika regionu?

tweety

hej Weroniko!!! widzę że jesteś pracownikiem firmy to może ty poruszysz temat na centrali...pewnie że praca super...pensja rewelacja, bo uzależniona własnie od efektów pracy na biurze...super umowa...dodatki na święta.... wczasy pod gruszą... no wszystko rewelacja,,,firma dobrze traktuje pracownika...ale ktoś zapomniał, że kierownicy to też ludzie i jak dorwali trochę "władzy" to wydaje im się że już są bogami....są filiżanki i szklanki i tacy co stosują mobbing.... który ciężko udowodnić...bo jedna stronę się wysłuchuje....a teraz po roszadzie z terenami to już w ogóle dyrektorzy nie znają pracowników biur...liczą się tylko z regionalnymi a to oni własnie potrafią zgnębić ???? chyba że się podstęp jakiś zainicjuje, ale czy to tak powinno wyglądać??!!! drodzy dyrektorzy z lustrujcie regionalnych, bo to tylko ludzie a niektórym niestety wydaje się , że być kierownikiem regionalnym to można dosłownie wszystko !!! ratujcie dobrych pracowników biur, ocena dla pracodawcy celująco, dla poszczególnych jednostek niestety nie ma tak niskich kryteriów oceniania

@tweety

Tweety z jakiego regionu jesteś? U mnie kierowniczka regionalna bardzo fajna...a jak nie ma wyników mniej fajna;p he he he oczywiscie zarcik nic nie moge zarzucić

@Kasia

hej Kasiu jak napisze region to już wszyscy będą wiedzieć...a jak pracujesz to wiesz jak potężna potrafi być "plotka " w naszej firmie.... nie narzekam na sama pracę bo jest super ...firma też uczciwa...ale jednostki potrafią być i tutaj nic nie napiszę bo targają mną uczucia czy być miłym czy szczerym , więc lepiej nie nazywać rzeczy po imieniu hahahha ale karma wraca i czekam grzecznie :) pozdrawiam firmę

Weronika

@Pracownica dziękujemy za Twoją ocenę. To dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu na stanowisku Doradcy Klienta? Za co przede wszystkim cenisz sobie pracę?

@Weronika

hej Weroniko!!! widzę że jesteś pracownikiem firmy to może ty poruszysz temat na centrali...pewnie że praca super...pensja rewelacja, bo uzależniona własnie od efektów pracy na biurze...super umowa...dodatki na święta.... wczasy pod gruszą... no wszystko rewelacja,,,firma dobrze traktuje pracownika...ale ktoś zapomniał, że kierownicy to też ludzie i jak dorwali trochę "władzy" to wydaje im się że już są bogami....są filiżanki i szklanki i tacy co stosują mobbing.... który ciężko udowodnić...bo jedna stronę się wysłuchuje....a teraz po roszadzie z terenami to już w ogóle dyrektorzy nie znają pracowników biur...liczą się tylko z regionalnymi a to oni własnie potrafią zgnębić :( chyba że się podstęp jakiś zainicjuje, ale czy to tak powinno wyglądać??!!! drodzy dyrektorzy z lustrujcie regionalnych, bo to tylko ludzie a niektórym niestety wydaje się , że być kierownikiem regionalnym to można dosłownie wszystko !!! ratujcie dobrych pracowników biur, ocena dla pracodawcy celująco, dla poszczególnych jednostek niestety nie ma tak niskich kryteriów oceniania

Pracownica

Super atmosfera, kierowniczka młoda, pomocna i uśmiechniętą ;) jak ktoś ogarnięty, fajne pieniądze wyciągnie bez problemu! Pracuje jako doradca klienta już 2 lata i nie spodziewałam się takich fajnych warunków... A jeszcze niedawno podwyżka była. Ludziska aplikujcie - lepsze warunki niż w niejednym banku. Wiem co mówię

Kacha

Czy ktoś startował na kierownika regionu jak wygląda rekrutacja?jaka kasa?

zainteresowany
@Kacha

A czy jest ktoś były/obecny ze Szczecina ? jak te placówki w Szczecinie pod względem pracy ?

on

to co wyżej napisałam wzbudziło mój niepokój :(

Weronika

@On dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy coś wzbudziło Twój niepokój? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.