Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Sprzedaż też poleci, niech nikt się nie łudzi...

ANNNA

Dokładnie sprzedaż poleci napewno firma wchodzi w internet więc biura nie są im do niczego potrzebne

Wzorowy pracownik

Sprzedaż zostaje...

tomek
@Wzorowy pracownik

Skad wiesz?

MMM
@Wzorowy pracownik

Firma od nowego roku chce wejść w internet więc zastanów się czy napewno sprzedaż zostaje oni chcą stworzyć coś co posiadają inne pozabankówki więc biura do niczego nie są im potrzebne

Nicky

Rzeczywiście, nie jest to eleganckie zwalniać w takim czasie... ale niektórzy tak dramatyzują z tego powodu, jakby już dla nich był koniec, nic, czarna dziura. Każda inna data byłaby dla kogoś i każdego z osobna tą najgorszą pt. "jak można w tym dniu dawać wypowiedzenie..."; bo akurat mam dzisiaj urodziny; bo właśnie przyjechała do mnie ciocia z Ameryki; bo dopiero co umarł mój dziadek... Przepraszam za przykłady, ale takie jest życie. Trzeba przyjąć decyzje z pokorą i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Świat się nie kończy. Wszystkim życzę energii i pozytywnego myślenia oraz przekonania, że nowe przynosi lepsze. Pozdrawiam.

XXX

STATEK ZATONIE POZA BANKÓWKAMI SIĘ NIE URATUJĄ

PełenPodziwu
@XXX

Może NUMMUS FINANSE z generalnymi na czele uratuje resztę tej firmy :)

@PełenPodziwu

Ten generalny to pierwszy powinien polecieć

LOLO
@PełenPodziwu

Chyba cie pogięło Nummus Finanse to firma widmo powstała na potrzeby firmy i zawiera się obrębie firmy a nie cudotwórca z kosmosu.

Blaaa

Obydwoje

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ktokolwiekwidziałktokolwiekwie

Reasumując dzisiejszy dzień...to jakaś kpina...poleciały działy i ludzie, którzy latami pracowali na to co teraz nieudolne zarządzanie i brak kompetentnych osób zniweczyły..ci, którzy mieli polecieć ze stanowisk zostali czyli min 'generalni'od siedmiu boleści, którzy nawet nie potrafią odpowiedzieć na dzień dobry albo cześć....nie wspominając o innych dziwnych sztucznych etatach....i to ma być restrukturyzacja??? To kpina!! WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM MIMO WSZYSTKO!!!

Qwerty

Do osob w biurach pytanie.. Czy sporo pracownikow poszlo na L4??? Niby sprzedaz musi dzialac, ale moze polecimy za mc lub dwa....

REKIN WYJADACZ

LUDZISKA NIE MIEJCIE ŻADNYCH SENTYMENTÓW PATRZCIE SIEBIE BO NIKT WAM NIE POMOŻE CZŁOWIEK DLA NICH ZNACZY TYLE CO ZESZŁOROCZNY ŚNIEG.NIE POĆCIE SIĘ TAM ZA.....

wujek dobra rada

jaki outsorcing?

Kazek

Pracownicy dostaną odprawy zależne od stażu pracy. Firma bardzo ładniejsze zachowała zwalniają że wszystkimi świadczeniami. Tak wielki dział windykacji jest zbyteczny. 1/3 ludzi by wystarczyło

Panna Cebulanka

Wiecie moze czy pracownicy dostana odprawy?

kkk
@Panna Cebulanka

dostaną, w wysokosci minimum jednego miesiecznego wynagrodzenia w w zaleznosci od tego ile czasu pracowali.

Hahaa
@Panna Cebulanka

Oczywiście dostaniecie odprawy .odprawa będzie się składać z długopisach i notesika co dostawał.kazdy klient

majcher

dzisiaj zwolnili 250 windykatorów , kierowników windykacji i dyrektorów o 9 rano dostałem info od kierownika, potem cały dzień echo az do wieczora kiedy dostalem info ze do piatku mam zdac auto i laptopa , zero informacji o odprawach swiadectwach pracy , czyl motto firmy CZŁOWIEK JEST NAJWAZNIEJSZY sprawdza sie

Majcher hahah
@majcher

Cieszę się bardzo że ten dział.polecial bo jak prowadził go majcher to gdzie miało to miało zawędrować wielki panicz co to on nie jest bez szły wazelina jednego z prezesów. Szkoda wartościowych pracowników którzy dużo dawali firmie dokształcania sie

(usunięte przez administratora) Dopóki windykacja miała prawo głosu to było ok, a od kiedy sprzedaż zaczęła karty rozdawać to wszystko zaczęło się sypać. Byle każdemu i byle jak najwięcej wcisnąć klientowi. (usunięte przez administratora)

Cebulowy ludzik
@pracownik

Tak jasne jakby nie winda to by firma w takiej sytuacji nie była!(usunięte przez administratora).... większość windykacji widzi swój własny czubek nosa! Dostać premie w danym miesiącu, a to że możecie pracę stracić to już nikt nie popatrzy do przodu.. kto pracuje w placówce przyzna mi racje!

Windykator
@Cebulowy ludzik

Gadasz głupoty, dział windykacji w tej firmie robił najcięższą robotę, był kołem zamachowym tej firmy. Laski w biurach myślały tylko (usunięte przez administratora) a windykacja później musiał to sprzątać i blokować. Następnie blokadę ściągała sprzedaż i znów wchodziła (usunięte przez administratora)Błędne koło. Windykacja zarabiała bo realne pieniądze przynosiła do firmy a sprzedaż robiła (usunięte przez administratora)

Cozastek
@Windykator

Ciekawe co powiesz o windykatorach którzy w czasie pracy robili zakupy albo szli do domu. Albo o tym którzy z auta nie wychodzili wcale. Sprzedaż ma sprzedawać a nie analizować czy Klient może wziac czy nie. Winda sztucznie wrzucala kl żeby sobie nabić statystyki...

Nicola
@Windykator

Gdyby te laski z biur nie robiły sprzedaży windykacja nie miałaby od kogo ściągać długów i nie miał byś pracy. Tak samo jak windykacja jest rozliczana ze ściągalności biura są rozliczane ze sprzedaży.

Nori

I to jest prawda zgadzam sie w 100%.Sprzedaż jest winna

Nikogo tu nie ma
@Nori

Zgadzam się ...sprzedaż jest winna ...sama jestem ze sprzedaży ..ale nie laski z biur który robiły co od nich się oczekiwało ...to ich robota ..tylko winni są generalnie za znakomite pomysły ..za znakomite konkursy ..za znakomite cele ... Tu leży problem ..albo i leżał ...

Kate
@Nikogo tu nie ma

Dokladnie! Sama pracowałam na biurze! Ile razy żal nan bylo kl którzy brali niekorzystne kredyty ale bylo ciśnienie z góry i sprzedawało sie żeby nie podpaść u góry? Chore konkursy doprowadzające do przekredytowania i spadku klientów to tylko jeden z "lepszych" pomysłów.

Razdwatrzy

Moi drodze znajomi z pracy ( w większości ) słuchajcie moje zdanie jest takie ze prezesa nie możemy zarzucić za wiele starali się dbać o nas mianowicie imprezy firmowe, grupowe kasa na święta i wakacje, wypłaty zawsze na czas i to nie małe ( koledzy windykatorzy). Pretensje powinnismy mieć do pseudo dyrektorów ( zwykłych w większości dresów którzy zaczęli prace na początku firmy i dostali awans bo długo pracują ) to oni podpowiadali zarządowi i starali się kierować, a sami przyjmowali na wysokie stanowiska znajomków " wybitnych windykatorów" - tak zawsze było mówione. Tylko u nas w firmie był kierownik od otwierania drzwi i inny kierownik od zamykania drzwi i do tego każdy z nich miał samochód i trzech dyrektorów do tego. Reasumując ja mam jedyna pretensje do zarządu ze taki numer wycięli przed świetami !!!! Jak wogle mogliście zrobić coś takiego ludzia w ten czas, tydzień albo dwa nie grają roli skoro decyzja zapadła a zepsuliscie ludzia świeta i zamiast spędzać czas z rodzina to siedzimy i obgryzamy paznokcie ze strachu przed przyszłością !!! Firma żyła Poprostu moim zdaniem ponad stan i dlatego jest jak jest. I dla wszystkich którzy to czytają to chciał bym żeby mieli świadomość ze ta firma nie pojedzie długo bez windykatorów/przedstawicieli terenowych, drogie koleżanki z biur sprzedaży same pomyślcie ile razy my musieliśmy prostować wasze wpadki ! Ile razy to mu znajdowaliśmy ludzi którzy wzięli po to żeby nie oddać i z czasem robiliśmy z nich złotych klientów. Pamiętajcie ze my dostawaliśmy to co skaplo od was ale dzięki nam wracało spowrotem !! Na koniec chciał bym powiedzieć żeby nie wieszać psów na zarządzie moim zdaniem chcieli dobrze i się starali ale ich pseudo doradcy dali ciała !!

Kate
@Razdwatrzy

Też uważam, ze dział Windykacji odwalał kawał dobrej roboty, ale faktem jest, ze również w tym dziale wiele bylo niepotrzebnych stanowisk... Zbyt wielu Dyrektorow którzy dzien spedzali na fb a jak potrzebna byla pomoc to zlewali cie z góry na dół. Ma zostać windykacja telefoniczna ale chyba nie łudzą się, że to wystarczy?

Maja

Ja już dwa lata temu przewidziałam że tak będzie,sama dałam im wypowiedzenie.Współczuje wszystkim którzy zostali tak potraktowani przez pracodawcę.To że tak zrobili przed świętami nie jest przypadkowe,chcieli zamknąć rok by obniżyć podatki.Mówiłam wcześniej że dla nich nie Jesteście ważni.Dziś teżam swoją firmę i nie wyobrażam sobie potraktować tak pracowników...Kochani dacie radę znajdziecie lepszą pracę ,zobaczycie w końcu że świat na chwilowkach się nie kończy.Bedzie lepiej!!! Najważniejsze jest to że nie będziecie musieli się pocić w chwilowkach za trzy tysiące! Udawanie korpo jest męczące a wykonywanie chorych poleceń niekompetentnych przełożonych jest upokarzające.

Zwolniony

Jeśli zarzad był by w porządku to przynajmniej wyszli by podziękować za współpracę...

Pracownik5

Powiedzcie mi tylko bo to wazne firma nikomu nie wystawiła pisemnego wypowiedzenia nie zwolniła z obowiązku wykonywania pracy co teraz ? Przecież musimy mieć wypowiedzenia to nie zgodne z PP?

Jaś
@Pracownik5

jak nie dostałas dokumentu to masz obowiązek pracy. Ci, co są zwolnieni z obowiązku pracy dostali drugi dokument

yti

Co z reklamą będzie ?

Strzał
@yti

Jak resztę reklamy zwolnienia, to będzie to strzał w kolano!

Pesymistycznie

Jake Sully
@Strzał

No i się stało...

onIona

Czy w końcu ktoś powie to głośno że firme wykupił Provident ?!?!

Ola

Bedzie komunikat na koniec roku?

Praca
@Ola

Nie licz na To, z sponsoringu SOły też firma zrezygnowała coraz lepiej.

Dart Wader
@Ola

Jutro ma być komunikat samej góry. Podejrzewam, że z akwarium jutro rybki wrócą wplaw.. Szkoda bo fajni ludzie tu pracują/pracowali bo sporo już odeszło do lepszego świata. . Może okaże się, że na zdrowie nam to wyjdzie. Ale wiadomo, nikt nie lubi zmian o ile sam ich nie tworzy. Za szklanymi drzwiami już niewiele zostało. Ale ludzie na tym świat się nie kończy, chociaż wiadomo każdy chce mieć stabilizację. Ale tutaj jej Nie znajdziecie. W obecnej sytuacji nikt powtarzam nikt nie może być pewny jutra. Pogłoski, że sprzedaż bezpieczna jest.. Niech każdy spojrzy okiem. Kto tu może być bezpieczny skoro najbardziej bezpieczny dział odzyskujacy należności znikł w jeden dzień.

Balbina

Dziś wyleciał prawie cały dział analiz

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.