Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Mirinda

Przykre to wszystko...... To co się dzieje

weź się...

Uwaga na Polskie Towarzystwo Pożyczkowe! Nie aplikujcie tam,każdego biorą do pracy, bo poprzedników zwalniają i tak średnio co 2 miesiące..dodatkowo prezesik podsuwa zakaz konkurencji do umowy,nie zarobicie tam..nie polecam!

Nobilon

Wolny etat: Doradca Mobilny/Windykator Elbląg i okolice 3-6 tys. netto Samochód, telefon, tablet Umowa o pracę + premie Szczegóły na naszej stronie, zakładka "kariera".

Budowlanych 166

A kto pamięta jak zaczynali w byłym budynku RUCHu na Budowlanych 166? Czyżby rozdawnictwo pieniędzy na lewo i prawo tak ich pogrążyło?

Były
@Budowlanych 166

Oni już zarobili tyle ze to końca życia nie muszą pracować. Zapytaj ile zarząd zarabiał miesiecznie, Ty musiałbyś pracować na to nawet 10 lat.

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Dev

Szukamy pracowników w branży pożyczkowej.Teren:całe województwo Śląskie.Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres e-mail cdfsc2@wp.pl

Pkk

I jak po dzisiejszym zebraniu na centrali? Ktoś coś wie?

I jak było w końcu to zebranie wiadomo co dalej?

A co z certyfikatem wiarygodności biznesowej ?

Ktos

Czy Wy naprawdę jesteście takim debilami i nie widzicie co się dzieje. Wyrok na sprzedaż zapafł 200 osób idzie do zwolnienia a grupowe zwolnienie bedzie jeszcze w tym miesiącu. Wypłat w lutym nie będzie przynajmniej większość nie dostanie, nie ma czegoś takiego że Ci co zwolnieni nie dostaną bo jak im nie wypłaca to w marcu wszyscy kady nie dostaną. Jaki majątek ? Samochody są w leasingu wiec leasingodawca zabierze je za nie spłacone raty. Jeśli ktoś myśli że to wszystko idzie ku dobremu to niech prześledzi inne firmy które wydymały pracownikow. Po za tym nie są wprowadzane zmiany które pchnęły by sprzedaż.. a dlaczego wystawiają oferty pracy ? A no po to żebyście nie uciekli zanim nie zrobicie tego czego oni zaplanowali

Juz nie zdziwiona
@Ktos

Są nawet tacy, którzy w aktualnej sytuacji widzą dla siebie szansę na awans z racji zwolnień dyrektorów..... więc czemu się tu dziwić. ????

Smutna
@Ktos

Dlaczego?pytam dlaczego piszecie to wszystko tutaj ,jedni drugich upadlajac???przecież to jest niepoważne i to ludzie z wykształceniem!!!Jest tyłu zwolnionych,reszta pracuje w totalnej niewiedzy,jest ciężko chodzić do pracy i wykonywać bez emocji swoje zadania ,a tu aż kipi od ludzi którzy plują jadem .Nie bęzie mi do śmiechu jeśli dostanę wypowiedzenie chociaż jest mi ciężko pogodzić się z obecną sytuacją,ale nie można mieć pretensji do wszystkich wkoło ,trzeba wyciągnąć wnioski,zrobić sobie podsumowanie co daly Nam lata pracy w firmie i działać!nie było w umowach ,że gwarantować będą Nam pracę do emerytury i ekstra wypłaty!Były dobre czasy i firma dbała o pracownikóe,mieliśmy dobre wypłaty zawsze na czas(rozumiem,że to raczej obowiązek niż zaleta),mieliśmy socjale,były kiedyś też premie,możemy mieć żal o formę przekazu informacji ,o brak zainteresowania i wsparcia dla pozostałych pracowników ,którzy pracują nadal i nie wiedzą czy to co tutaj się pisze to jakieś potwierdzone informację czy tylko "gorzkie żale" byłych pracowników.Jestem nadal pracownikiem tej firmy ibefe pewnie do końca ,jestem zwykłym szeregowym pracownikiem i może tak było,że to co mam zawdzięczam ciężkiej pracy,dużej mobilizacji i zaangażowania w swoją pracę i nie mam wyższego wykształcenia i jestem 'bylą pracownicą"zwykłego marketu! "Dowodem wysokiego wykształcenia jest umiejętność mówienia o rzeczach największych w sposób najprostszy."

@Ktos

A skad wiesz, ze akurat 200 osob i, ze akurat w styczniu? Co do sprzedazy, to na razie jestesmy potrzebni. Ktos musi zarobic na to wszystko. Zauwazylam tendencje do L4........ciekawe ile juz biur nie ma obsady. Martwi brak komunikatu zarzadu aby to wszystko jakos uspokoic bo robi sie panika. Jak sie skupic na pracy? :/

Zśij
@Juz nie zdziwiona

oczywiście że na to liczę, pozbywanie się zbędnych kosztów tylko mnie utwierdza że to dobry kierunek :) Spiąć pośladki i pracy szukać a nie potok kupy wylewać. Przez zasiedzenie awansu się nie dostanie. przez donoszenie owszem. więc czekam na awans

Juz nie zdziwiona
@Zśij

Haha i tu właśnie jest pies pogrzebany. Donosic to można ciążę.

Xxx

W poniedziałek mamy zebranie na centrali.

Biuro
@Xxx

Chyba nie regionalni ???? bo moja regionalna ma być u mnie w poniedziałek

Tweety

Mamy zebranie?kto?

Zorro
@Xxx

Moze wreszcie bedzie jakis dialog. Na razie same ploty i nikt ich nie dementuje. Inaczej nie zostanie komu robic sprzedazy. No chyba,ze to plan abysmy sami odeszli.

klientka

Witam,wczoraj odbyłam wizytę w jednej z placówek firmy Kredyty Chwilówki mieszczącej się w Mikołowie.Jako iż posiadam pożyczkę dokonałam płatności raty.Godzinę po wyjściu z placówki otrzymałam sms z jedej z firm pozabankowych informującego że w moim imieniu został złożony wniosek o pożyczkę.Bardzo się zaniepokoiłam tym faktem bo nie składałam żadnego wniosku, po czym zadzwoniłam pod numer z którego wysłano mi wiadomość.Odebrała konsultantka która potwierdziła ze został przeze mnie złożony wniosek w placówce w Mikołowie.Gdy powiedziałam że nie składałam wniosku konsultantka bardzo się zdziwiła i poinformowała mnie że popełniono wykroczenie, bo nie można składać wniosku bez wiedzy klienta.Chcąc to wyjaśnić udałam się dzisiaj ponownie do placówki w Mikołowie,nie było tam pani która mnie wczoraj obsługiwała.Natomiast była inna osoba,taka niska czarna grubsza dziewczyna,nie potrafiła mi rzeczowo i jasno odpowiedzieć na moje pytania,w dodatku była bardzo opryskliwa niemiła i niekompetentna.Prosiłam o rozmowę z kierownikiem regionalnym,odparła mi że to ona jest tym kierownikiem,byłam zdumiona że firma zatrudnia takie osoby.Jestem stałą klientką,jestem urzędniczką i nie wyobrażam sobie traktować w ten sposób swoich petentów.Jeszcze się nie spotkałam być w taki sposób potraktowana.Co do złożonego bez mojej zgody wniosku myślę że policja to wyjaśni

Ciekawe
@klientka

W sumie to piszesz to jakbys była pracownikiem a nie klientem.... haha zwykły klient nie mówi ze chce rozmawiać z "kierownikiem regionalnym " tylko np z szefem.... nasi klienci nie znaja hierarchii stanowisk.... nie ładnie tAK mscic się na swojej kierowniczce . Są inne sposoby niż wyrywanie się na goworku

ZawiszaCzarny
@klientka

Po 1. Dlaczego klientka miałaby się wypowiadać na goworku w takiej sprawie.. a po 2 dlaczego w ten sam dzień nie wróciłaś do placówki? mi by zależało, żeby to jak najszybciej wyjaśnić. Na szczęście w placówkach jest monitoring i w każdej chwili można sprawdzić czy doradca wykonywał takie działania bez klienta...

Wredna
@klientka

Proszę pani jeśli zaistniałą taka sytuacja to można to że spokojem wyjaśnić a przede wszystkim należy słuchać że zrozumieniem :) jeśli doradca złożył wniosek bez pani wiedzy można uzyskać imię i nazwisko tej pani od konsultanta na infolinii na którą pani dzwoniła po otrzymaniu SMS. Natomiast takie pomówienia i to jeszcze na forum mogą być karane, nie wiem czy zdaje sobie pani sprawę jakie kłopoty można przez to mieć? Ja na miejscu tej pani złożyłam bym pozew o pomówienia i zniesławienie do sądu! Jeśli nie ma pani mocnych dowodów i potwierdzenia tego co pani mówi proszę się zastanowić czy warto pisać takie głupoty!

klientka
@Ciekawe

Słucham,dlaczego się Pani odnosi do mnie per ty.Nie jesteśmy na ty...Nie znam Pani.Klienci niejednokrotnie wypowiadali się o Was na forach.Wypowiedziałam się,ponieważ miałam taką potrzebę i mam do tego prawo,sytuacja się wyjaśniła i potwierdziła moje przypuszczenia.

Wredna
@klientka

Droga pani, nie zwracam się z per ty... Tylko pisze pani.... Ale jak widać są też kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w obrażanie ludzi nie mając do tego żadnych podstaw :)

ludź
@Wredna

Odpowiedź Klientki nie była do Ciebie, tylko do @ciekawe :)

Bob

Kapitał zakładowy. Ogólno dostępne. Wszystko w temacie.

Do biedronki wróć

Jako juz były pracownik jedno mogę stwierdzić. Tam mało kto nadaje się na zajmowane stanowisko. W biurach panie z doświadczeniem z mięsnego i biedronki. I nagle bonus od życia, praca umysłowa! Przez to obsługa klienta i sam język doradcy wołał o pomstę do nieba, a klient przychodził różny, nie tylko prosty emeryt. Kierownik regionalny często bez wyższego wykształcenia. Wiem, że głównie umiejętności się liczą, to ulubione hasło ludzi ze średnim wykształceniem. Ale właśnie nie mają pojęcia jak jest na studiach. Tu nie chodzi tylko o "papier". Ale o ogładę, pokorę,podejście do życia, rozwój jaki niesie uczelnia wyższa. I nigdy taka osoba tego nie zrozumie, bo studiów nie skończyła. A argumenty typu: wiele ludzi z dyplomem nie radziło sobie z prostym zadaniem, to ewidentnie leczenie swego kompleksu wykształcenia. Równie dobrze można powiedzieć to samo o osobie z wykształceniem podstawowym i średnim. Aż dojdziemy w ogóle do wniosku, że tylko nauka życia jest ważna...Ale wracając do tematu: te setki dyrektorów! Po co? Czy oprócz wizyt w biurach i przegladania raportów kierowników mieli jakieś sensowne zajęcie? Czy Ci ludzie wszyscy mieli doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta?! Podsumowując, uważam, że to co się teraz dzieje jest konsekwencją zatrudniania ludzi z pierwszej łapanki.

Była pracownica mięsnego
@Do biedronki wróć

Jeronimo Martins posiada tylko minimalne wykształcenie...Jedo majątek szacuje się na 8,3 mld.euro.A Ty kolego...inteligencie za... do czego w swoim życiu doszłeś?

Imponujące
@Do biedronki wróć

Jakiś kompleks wartości się kłania przyjacielu ;) a raczej mniejszości;) Pragnę zauważyć , ze większość klientów czuła się w placówkach swobodnie:) i do dziś darzy doradców zaufaniem. Kompleks braku papierka? Pokora i podejście do życia ?w życiu studenta ?chylę czoła ;) Mam wyższe wykształcenie i tu Cie zaskoczę , odrobione, co prawda pozniejszych latach i wrażenia na mnie nie zrobiły, nie takie jak samo doświadczenie i życie ! Widzicie tylko to co dzieje się dziś, nie widZac co wydarzyło się w ciągu tych wszytkich lat. Firma na prawdę daleko zaszła z takim kapitałem. Niw wykorzystując w całości możliwości rynku. Czekajcie cierpliwie , a jak się nie podoba to wiemy jak można Wykorzystać czysta kartkę :] Myśle, ze wszystko ma tu jakiś sens przetrwania , zmiany

Tola
@Do biedronki wróć

Nie każdego stać na studia. I nie chodzi o chwalenie papierem i wielu może opowiada o wielkich osiągnięciach na studiach. Ale ilu może to przełożyć na życie....? . Więc nie mów, że teki jesteś obyty.. Ile książek przeczytałeś? Bo ja wiele, choć mam średnie.. I nie czytam tylko o żabkach. Nie przyszam tu z biedronki.. Nie złapałam diabła za rogi.. Przydałam się. Miałam pomysły. Nie pierdziele w stołek. Jestem kreatywnym doradcą. Jak większość! Z średnim wykształceniem! Chyba nie wiesz z jakimi ludźmi miałeś dozynienia. Żal, że nas tak szuflafkujesz

@Imponujące

@imponujące ....Jak wybrałaś/wybrałeś sobie marketing i zarządzanie lub socjologię to się nie dziwię. A jak studia na nas działają?Zależy od kierunku, uczelni i wykładowców . Tu nie chodzi o kompleks, tylko o wartości i cele, odkrywanie nowych zainteresowań. Zresztą nie taki był zamysł komentarza-chodziło o wiele nieprzemyślanych wyborów firmy, między innymi ludzie na wysokich stanowiskach bez odpowiednich kompetencji. I tak, uważam, że warto jest mieć wyższe wykształcenie. Ale też zdaję sobie sprawę,że nie każdy chce i musi iść na studia. W sklepie czy fabryce na produkcji jest zbędne. Do własnego biznesu też go nie potrzeba. Ale na rynku pracy do zdobycia dobrej posady na stanowisku umysłowym-jak najbardziej!

@Była pracownica mięsnego

Do wielu rzeczy . Najważniejsze jest być spelnionym i realizować postawione sobie cele. U mnie tak jest, Tobie też tego życzę.

@Tola

Nie wiem dlaczego uważasz czytanie książek za coś niezwykle rzadkiego i wielkie osiągnięcie. Dla mnie to norma praktykowana od najmłodszych lat. Zresztą charakter moich studiów też tego wymagał. Ale jeśli uważasz, że to coś niespotykanego, czym trzeba się chwalić- to bije brawo za każdą przeczytaną książkę, a za te "nie o żabkach" to będą nawet oklaski z gwizdaniem. A tak już serio. Nikt tu nie szufladkuje. To wynika z mojej obserwacji, że niestety wiele doradców (nie wszyscy-nigdzie tak nie było napisane w komentarzu) wyraża się językiem mało profesjonalnym. Owszem, trzeba go dostosować do każdego indywidualnie, aby dobrze się czuł,to jest jasne. Ale jeśli ma się problem z doborem odpowiedniego słownictwa do klienta , który nie jest tak prosty jak" Pan Stasiu ", to już jest brak podstawowej cechy dobrego doradcy. Cieszę się, że masz rzeszę zadowolonych klientów. Gdyby wszyscy takie mieli podejście, restrukturyzacje byłyby rzadsze i mniej drastyczne.

Do tych ze średnim
@Tola

Ciekawe gdzie znaleźlibyście pracę biurową, dobrze płatną ,gdyby firma kredyty-chwilówki z Was zrezygnowała? I nie mam tu na myśli Vivusy czy inne avivy .

@Do tych ze średnim

Ze srednim wykształceniem można znaleźć prace również administracji rządowej np. w urzędach skabowych na sali obsłudze podatników. Niemniej w najbliższym czasie (jeszcze w tym roku) szykuje się reorganizacja służ skarbowych, będzie mnóstwo zwolnień. Stąd urzędnicy, których stanowiska będę likwidowane będę starali gdziekolwiek się zakotwiczyć i zapewne oni będę mieli pierwszeństwo. Niemniej jest taka strona: http://ogloszenia.kp...earch?p_flag=on tj. biuletyn informacji publicznej, gdzie po wpisaniu w wyszukiwarkę "wykształcenie średnie" pokazują oferty pracy w służbie cywilnej. Można zawęzić wybór poprzez wybór województwa czy miejscowości.Powodzenia!!

Abra mebel
@Do biedronki wróć

A jak to się stało, że taki elokwentny, obyty i wykształcony człowiek trafił do chwilówek?? Zakładam, że studia miałeś ciężkie wymagające rozpoczęcia przygody we wczesnej młodości ( medycyna, informatyka architektura, budownictwo??) Dziwi mnie to , ze trafiłeś akurat do chwilówek zamiast realizować się w dziedzinie którą rozpocząłeś w dużo wcześniej niż na studiach ?? Nie problemem byli/są ( niewłaściwe skreślić) kierownicy, dyrektorzy, doradcy etc. etc. Problemy są bardziej złożone i wynikające głownie z braku pomysłu na firmę właścicieli. Natomiast to kogo obsadzili na stanowiskach takich, a nie innych, to już ich sprawa - widać nie potrafiłeś się dobrze sprzedać i nie Ty zostałeś kierownikiem, dyrektorem czy generalnym. Rozczaruje Cie mówiąc , że w bardzo niewielu firmach awans nie jest podyktowany wykształceniem, częściej innymi czynnikami np: stopniem spolegliwości. Zatem życzę Ci powodzenia w tym co robisz i byś zaszedł dużo dalej niż w chwilówkach i by o Tobie pisali tylko pozytywnie.

BYŁA PRACOWNICA Z MIĘSNEGO
@Do biedronki wróć

Ja pożyczyć Tobie mogę co najwyżej 10 000 zupełnie na dowód,bez zbędnych formalności...Nie musisz mi życzyć spełnienia i realizacji celów, gdyż jako była pracownica mięsnego:) otrzymałam jak to ująłeś bonus od życia:)jestem osobą spełnioną zawodowo i prywatnie też.Dodałeś odpowiedź o godzinie 02:22, hmm masz problemy ze snem...Tak na marginesie, znam wielu ludzi z doktoratami, żaden z tym się nie obnosi i nie wypowiada na forum że jest mądry,inteligentny że jest po studiach i przeczytał stosy książek.Ludzie mądrzy,wartościowi, posiadający klasę nie krzyczą na forach że są mądrzy bo niby po co mają to robić,co więcej nie uważają że pani z mięsnego to gorszy sort,tylko dlatego że jest zwykłą ekspedientką.Tylko prostaki bez ogłady i kultury,uznają ludzi za gorszy sort tylko dlatego że STUDIÓW NIE SKOŃCZYLI !!! Żenujące...Cieszymy się kolego że skończyłeś studia,to chyba jedyna rzecz jaka Ci się w życiu udała.Chylimy czoła i pozdrawiamy...Panie "z mięsnego i biedronki".

@Do biedronki wróć

Nie idzie tego czytać,znowu muszę się udzielić...Człowieku miałeś jakieś spięcie w inkubatorze,albo pożar w kołysce i mamunia Cię gasiła łopatą?Jakim trzeba być człowiekiem by tak szufladkować ludzi?Szufladki Ci się pomyliły.Wydaje mi się iż masz trisomie 21 chromosomu albo Fenyloketonurię! Konsekwencją tego co się teraz dzieje,nie było jak piszesz zatrudnianie doradców z pierwszej łapanki.Ci ludzie sumiennie pracowali na takich jak Ty...Konsekwencją tej sytuacji było zatrudnianie takich głupio-mądrych typów, którzy tylko używali wyszukanych słów w zwykłej rozmowie albo proste sprawy opisywali bardzo szczegółowo chcąc się popisać jacy to nie są mądrzy i tak leciało 8h tak się pracowało i co miesiąc dobrą pensje pobierało.Sam nie wiesz, że się ośmieszasz.Bo myślisz, że używając wyszukanych słów jesteś taki mądry a reszta to takie tępaki, ale mają pecha, bo większości słów nie rozumieją i źle je stosują...

REKIN WYJADACZ
@Do biedronki wróć

Widzisz jakie życie jest niesprawiedliwe Panie z k-ch dostały bonus od życia. A ty już zawsze będziesz miał małego penisa,hmm...

WOW
@Była pracownica mięsnego

NIECH ZGADNĘ...DO MIESZKANIA NA HIPOTEKĘ I ŚREDNIEJ KLASY AUTA NA KREDYT...

jolancia
@Była pracownica mięsnego

NO RACZEJ NIE INACZEJ.BYNAJMNIEJ MA KOMPLEKSY SKORO OBRAZA INNYCH.ALE Z MAŁYM PENISEM NIC NIE WSKÓRA NAJGORSZE JEST TO ŻE ON NIE MA JAJ DLATEGO OBRAŻA PŁEĆ PIEKNĄ.

ALA
@Tola

NIE MA CO TRACIĆ ENERGI NA TAKIEGO OSOBNIKA SKOŃCZYŁ STUDIA JAK CO TRZECI W TYM KRAJU I PRZECZYTAŁ PARĘ TANICH KSIĄŻEK O POZYTYWNYM NASTAWIENIU OT CAŁA JEGO CHARAKTERYSTYKA.IMPONUJĄCE NAJWIDOCZNIEJ KOLEŚ MA MEGA KOMPLEKSY ... :) NO NIEKTÓRZY FACECI MAJĄ MAŁEGO...

@Abra mebel

Praca w chwilowkach była podjęta jeszcze na studiach, w dziale zgodnym z moim kierunkiem. Nie była to sprzedaż, reklama,czy windykacja. Praca dała mi wiele, dlatego w żadnej z moich wypowiedzi nie znajdziesz negatywnej opinii na temat firmy.

Smutna
@BYŁA PRACOWNICA Z MIĘSNEGO

Brawo! Prostactwo-krytykowac ludzi za ich wykształcenie,zresztą ktoś musi na Was pracować!w dzisiejszych czasach ceniony jest bardziej wykwalifikowany pracownik niż student jak u większości marketing i zarzadzanie ...

@BYŁA PRACOWNICA Z MIĘSNEGO

Nie wiem czy masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, czy z tym aby pochwalić się koniecznie swoją sytuacją materialną? Zauważ, że w moich wypowiedziach nie ma żadnych "przechwałek" na temat mej mądrości czy skończonego kierunku, ale wyrażenie własnego zdania na temat pewnych działań firmy. I wybacz ale nie zakrzyczysz mnie tu i nie sprowokujesz. Uważam, że wykształcenie wyższe do znalezienia bardzo dobrej posady jest niezbędne i chociażbyś napisała tu jakieś kolejne bzdury o swoim majątku czy jeszcze o czymś równie niezwiązanym z tematem -ja zdania nie zmienię. Koniec kropka.

@WILK Z WALL STREET

Brawo! Swoim poziomem wypowiedzi udowodnileś, że w moich wypowiedziach jest wiele trafnych spostrzeżeń! Wyszukane słowa?haha. Szkoda, że nie wiesz co to jest profesjonalizm. Ale co ja się dziwię. Wystarczy przeczytać Twoją wypowiedź i już ma się odpowiedź na pytanie czy Ty byłeś dobrym wyborem firmy.

@WOW

Haha. Nie mierz świata swoją miarą.

-lojalna Jola
@Do biedronki wróć

Ja juz nie pracuje.Po tylu latach firma sie ze mna pozegnala,.Pokuzynki,pociotki i inna rodzina dalej zostaja w firmie w sprzedazy,ksiegowosci itd.Na uklady nie ma rady.

Pani z mięsnego
@Do biedronki wróć

Nie mam problemów żadnych w przeciwieństwie do Ciebie kolego hahahaha

była pracownica z miesnego
@Smutna

WOW ttylko tak powinno się do tego odnieść...

@Do biedronki wróć

wow tylko tyle pozostaje powiedzieć czarna maso....

@Do biedronki wróć

sadząc po Twoim korporacyjnym bełkocie, który nic nie wnosi w życie i biznes pracowałeś pewnie w dziale szkoleń...Tymi swoimi pseudo mądrościami możesz karmić co najwyżej dzieci z poprawczaka...

WOW
@Do biedronki wróć

Jesteś takim małym daremnym p....

@Pani z mięsnego

Tak sobie to tłumacz jak Ci lepiej.

@WOW

Uuu jaka cięta riposta. To mi dowalieś.

Bdjeksbdbdksbxj

Dużo osób już mówi o tym ze na luty brak kasy..... na pewno ci którzy pracuja dostaną. .. reszta w ratach. Nie pozwalniaja doradców bo ktoś musi dybac na to co zostało. Wypowiedzen tez nie dostaniecie. Bo trzeba zapłacić odprawy. A nie ma z czego. Po cichu licza na to ze sami zaczniemy sie zwalniac . Sytuacja jest bez wyjscia a raczej taka .....-szukaj pracy. Bo albo Cie zwolnia albo...... psychicznie nie wydolasz .Styczeń luty -najgorsze miesiące, początek roku ze sprzedażą jest krucho. Jeszcze do biur..... te które zarabiają i są rentowne zostana w tych największych miastach.

Miś
@Bdjeksbdbdksbxj

Ciekawe czy juz jak sprzedaz zapracuje na odprawy itp, to wszystkim pieknie nie podziekuja. Tez pomyslalam, ze chca, zebysmy sami sie zwineli z firmy. Duzo osob juz ucieklo na L4.

Bdjeksbdbdksbxj
@Miś

No właśnie. ... i sie okaze ze jak zwykle sprzedaż wyjdzie na tym najgorzej. Zarobimy,troszkę im nadrobimy zaleglosci a oni pozniej ogłosza upadlosc i tyle nam dadzą.

Beniz

TO (usunięte przez administratora)

Pani M

Witajcie! Kiedy czytam to co jest tutaj napisane to naprawdę ... chciałabym jak i pewnie cała reszta która pracuje żeby ktoś z zarządu w końcu przemowil! Nie interesuje nas lanie wody tylko konkrety! Każdy z nas ma rodzine, zobowiązania i chcielibyśmy wiedzieć jak będzie wyglądać nasza przyszłość! Byłyśmy, byliśmy lokalni wobec firmy i chcielibyśmy aby potraktowano nas wporzadku. Przykra sprawa naprawdę przykra! Ale to nauczka dla nas wszystkich na przyszłość ! W dzisiejszych czasach nie ma co być rycerzem sreniowiecznym, honor szacunek...

Marek z Darek

Z uwagi że mam konto w ING właśnie dostałem przelew. 728 zł tytuł wynagrodzenie za grudzień 2016 pierwsza transza.

Good!
@Marek z Darek

Nie jestes zbyt mądry człowieku. Dziwne ze firma takich ludzi zatrudniala. Zakladam ze byłeś poważnym windykatorem, któremu sie przerwa należała w czasie pracy, plules sie pewnie o 15 minut nadgodzin, a teraz siedzisz na L4!?

Angry
@Marek z Darek

Wszyscy dostali normalne wynagrodzenie. Ferment kolejnej "mądrej" osoby, która wylewa swoją frustracje na forum. Nie pracujesz juz to po co się udzielasz?

byłypracownikKCH
@Marek z Darek

dziwne.. bo ja też mam ING i dostałem całą wypłatę, i jak rozmawiałem z resztą pracowników to też dostawali 100%

Nissan Qashqai
@Marek z Darek

Serio?jesteś osobą, która dostała wypowiedzenie?

tolek
@Angry

To prawda że ludzie piszą bzdury i sieją panikę. Ale z jednym się NIE zgodzę pracownicy zwolnieni że nie mają już do niczego prawa i mają siedzieć cicho na okresie wypowiedzenia mają takie same prawa gdyż nadal są pracownikami firmy,

Angry
@tolek

Jak najbardziej masz rację, tylko sam widzisz co ludzie wypisują tutaj. Sama pewnie niedługo polecę więc popieram w 100%, chodzi mi o niepotrzebne gadanie niestworzonych historii nie wiem w jakim celu.

Kosmos
@Marek z Darek

Komornik ci wziął resztę bo inni dostali normalnie. Włącz mózg

@Marek z Darek

Ty marek darek skwarek czy jak ci tam jak dostałeś za grudzień 2016 to coś ty robił w 17 gamoniu :-)

Były windykator
@Marek z Darek

Ale ty pacan jesteś ze wymyslasz takie głupoty :D

MM
@Marek z Darek

Może za Grudzień 2016 tyle zarobiłeś, ostatnio był Grudzień 2017!!! mamy 2018 rok, wiec kolego, trochę się mylisz w zeznaniach. Ja również mam konto w ING i za Grudzien 2017 wpłynęło mi CAŁE wynagrodzenie.

Ile osob juz zwialo na L4 ze sprzedazy????

Nie będzie przedłużona opieka medyczna PZU. Także tego... Proszę Państwa

PZU
@Xxx

Opieka medyczna została przedłużona do nastepnego roku. Zadzwoń sobie do Pzu....

@PZU

Zadzwoń do kadr to powiedzą Ci co innego. Zostaje ubezpieczenie grupowe a opieka do końca lutego.

Ppppppp
@PZU

Mamy opieke medyczna do konca stycznia 2018. Nie bylo nowych reklaracji. Prosze zweryfikowac to w kadrach.

OMS
@PZU

Jeśli chodzi o OMS PZU to tylko do końca lutego można korzystać.

Zxc
@PZU

Opieka medyczna jest tylko do konca stycznia 2018.

Hahahha
@PZU

Opieki nie ma już zwrócili z wypłata, grupowe do końca lutego.

Lalala
@Hahahha

W kadrach mowia, ze grupowe jest bezterminowe, a opieka medyczna mozna korzystac do konca lutego.

Ciekawy

Wiadomo co dalej ? Co ze sprzedażą ? Kierownikami, dyrektorami, doradcami ?

@Ciekawy

Nic nie wiadomo, nic nam nie mowia.... czy to nie jest dziwne?? Ja chcac zatrzymac pracownikow "cos" bym chyba robila.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.