MASTER INSTITUTE

Opinie o MASTER INSTITUTE

Emil
użytkownik zarejestrowany

@olek faktycznie taka praca trochę w roli takiego telemarketera, sam kiedyś nim byłem na początku studiów i teraz w sezonie wakacyjnym chętnie bym do tego wrócił. Będzie może rekrutacja?

była

Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Bazy są różne do różnych projektów, jedne lepsze inne gorsze. Taka praca, że trzeba szukać klienta. Są osoby które pracują dłużej, ale też tacy co zaraz rezygnują. Wydaje mi się, że wiadomo o co chodzi w tej pracy i jest to jasno powiedziane na rozmowie. Albo bierzesz albo nie, Twój wybór - sam decyzdujesz. Nie byłam zadowolona, praca z telefonem to nie dla mnie. Wynagrodzenie otrzymałam, prowizję jeśli ją wypracowałam również. Praca dobra na początek, na zdobycie doświadczenia.

Zostaw opinię o MASTER INSTITUTE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASTER INSTITUTE