FRANCEVINS Sp. z o.o.

Opinie o FRANCEVINS Sp. z o.o.

konia

dramatyzujesz bez potrzeby. a poza tym biznes taki i działalność to moim zdaniem misja. firma zajmuje się importem oraz hurtową i detaliczną sprzedażą win ze starego kontynentu, trzeba propagować ten szlachetny trunek i walczyć z koncerniakami, w pełni popieram

czas_na_wino

ODRADZAM KOMUKOLWIEK JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z TĄ SPÓŁKĄ I Z LUDŹMI JĄ REPREZENTUJĄCYMI Oszuści, nie płacą ludziom pieniędzy. Nawet rozmowa telefoniczna jest grubą stratą czasu.

master

hahahahaha:) taaa, fakt chyba właścicieli fantazja poniosła pisząc sobie sami comment... nie polecam!!! Na tej firmie bardzo!!! można się przejechać, zwłaszcza na właścicielu z wybujałą fantazją!~ i tu powinien nastąpić no comment;)

Adam

to powyżej to chyba sam właściciel sobie napisał... Hojni właścieciele nawet i więcej Ci dadzą na umowie, pozniej zapomnij że coś dostaniesz, no chyba że nerwicy. Co do "dostania się" tam do pracy to faktycznie raz na jakiś czas tylko zatrudniają, ale za to na miesiąc lub dwa, bo przecież nikt za darmo nie pracuje. Upomnisz się o wypłatę to Cię zaczną straszyć sądami, polecam pracę tam wolontariuszom i masochistom.

mpx

Firma Francevins to bardzo dobra firma. Uczciwi pracodawcy. Bardzo dobrze płacą. Mój kumpel zarabia tam ponad pięć tysięcy na rękę. Tak wspaniałej firmy i hojnych właścicieli nigdzie nie znajdziecie. Szkoda że tak cieżko dostać się tam do pracy. Ja czekam już kilka miesięcy ale wiadomo z dobrej firmy nikt nie odchodzi. Bardzo polecam tego pracodawcę. To jest pierwsza liga wśród firm.

Zostaw opinię o FRANCEVINS Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRANCEVINS Sp. z o.o.