PH Romir Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o PH Romir Sp. z o.o.

podwykonawca

Wszystko ok, wypłata na czas, dobry humor i profesjonalizm, polecam współpracę i tym wykonawcą. Za wykonanie kostki brukowej dostaliśmy większe wynagrodzenie [premia górką] niż w umowie, więc bardzo pozytywnie zakończyliśmy projekt. Podjęliśmy kolejny projekt na większą skalę.

Pracuję aktualnie w Firmie Romir i jestem bardzo zadowolony z regularnej wypłaty i adekwatnych warunków pracy, zgodnych z moimi oczekiwaniami i ustaleniami. Jestem świadkiem tego, jak zarząd firmy robi co może, by każdy miał wypłatę na czas, a każdy zleceniodawca miał terminowo wykonaną budowę. Bardzo polecam.

PITO
@Pracownik 27.07.2016, 08:18

Z biura o se mozecie wstawiac opinie

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy PH Romir sp z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PH Romir Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH Romir Sp. z o.o.