p.h.romir sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o p.h.romir sp. z o.o.

Mam przyjemność pracować w tej firmie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona, miła atmosfera, Szef naprawdę potrafi docenić nie tylko dobrym słowem ... ( być może to kwestia traktowania swoich obowiązków poważnie? ) Warunki które były uzgodnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej jak najbardziej zostały w moim przypadku spełnione, powiem nawet więcej, bardzo szybko uległy zmianie na lepsze. Mam ogromną nadzieje że będzie tak dalej i stawiam 5+

budowniczy

pracuje się dużo godzin a do tego marne wynagrodzenie ( usunięte przez administratora ) Nie polecam Firmy Romir !!!

Pracuję aktualnie w Firmie Romir i jestem bardzo zadowolony z regularnej wypłaty i adekwatnych warunków pracy, zgodnych z moimi oczekiwaniami i ustaleniami. Jestem świadkiem tego, jak zarząd firmy robi co może, by każdy miał wypłatę na czas, a każdy zleceniodawca miał terminowo wykonaną budowę. Bardzo polecam.

Agata

Świetna firma, fachowa i miła obsługa cechują ta firmę. Dość dobre ceny. Brygady budowlane znają się na wykonywanej pracy :)

Zostaw opinię o p.h.romir sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.h.romir sp. z o.o.