Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Wxz

Serio?

Brawo Wtorpol

Brawo dla Wtorpolu za oddanie łóżek rehabilitacyjnych dla szpitala w Starachowicach!

Ekler
@Brawo Wtorpol

ooo świetna akcja. Pisali gdzieś o tym czy to wewnętrznie podana informacja?

aaa

Dokładnie, zgłoście tą sytuacje do Inspekcji Pracy!

Julek
@aaa

Pytanie po co sklepy otwarte z szmatami i czy mogą być otwarte? Bo w takim wypadku wolnostojące butiki też powinny być otwarte. Śmierdzi na kilometr

Ciekawa
@Julek

Dokładnie butiki z nową odzieżą pozamykane, bazary gdzie sytuacja dotyczy handlu na powietrzu nie w zamkniętej przestrzeni a wtórpol otwiera z powrotem sklepy z odzieżą używaną... to wogule można chodzić do takich sklepów ? Bo to nie jest pierwsza potrzeba typu żywność,leki...

@Ciekawa

Nie wszystko jest robione tak jak sobie wymyśla , każda rzecz jest przemyślana i ustawowo legalna także wasze spiski czy pisanie tutaj jest na marne . Jeśli by było nie legalne już dawno zakład i sklepy by były zamknięte.

Olga

Od jutra 32 zl na godzine

Olga
@What

Czytać trzeba uważniej

Ludzie opamietajcie się tylko kasa kasa a zdrowie to już nie ważne!!!! Rozumiem że firma chce nie stracić klientów pozycji na rynku ale teraz nie jest czas na ciuchy!!! Ludzie boją się do sklepu po żywność iść a co dopiero po ubrania! LUDZIE UMIERAJĄ i nikt teraz nie mysli żeby kupić sobie ciucha!!!!!!!

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
Martyna

Nikt nie będzie ryzykował zdrowia życia i pójdzie do sklepu i zapłaci drożej niż gdzie indziej za nowe...

Pracownik@

Dzisiaj mają wejść nowe zaostrzenia przepisów ciekawe jak firma wtórpol do tego podejdzie...

Bezpieczeństwo moje

Najbardziej śmieszy mnie hasło dnia "szef niech zamknie zakład bo tu też możemy się zarazić "ludzie możecie zostać w domu czemu tak mówicie A przychodzicie do pracy czemu nie zostaniecie w domu tylko klepać to każdy może śmiejecie się że innym to kasy mało A przychodzicie sami jesteście tacy mądrzy dajcie przykład tym co na kasie zależy i nie przychodzicie sami czemu tego nie zrobicie A no kasy szkoda co.....???? Wszystko jasne niech każdy patrzy na siebie i sobą niech się zajmie i o swoje bezpieczeństwo

Glee
@Bezpieczeństwo moje

Standardowo, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zero konsekwencji na lini słowa-czyny.

Ludo
@Glee

gdyby tak każdy się zajmował tylko sobą, a nie ciagle patrzył innym na ręcę to zupełnie inaczej by się żyło, ale jest jak jest ;)

Glee
@Ludo

No tu niestety chyba nie można liczyć na takie luksusy jak zajmowanie się sobą i swoją pracą.

Koko

Wrócicie do pracy a i tak zostaniecie bez wypłaty bo sklep na siebie nie zarobi a co dopiero na wypłaty dla pracowników! Mówią jedno, robią drugie! Śmiech na sali płacąc kobieta po 80 zł za rozładunek towaru z racji tego iż jest pandemia i sklep nie miał obrotu. Trzeba było wcześniej poinformować że zabiorą 30% z wypłaty to nikt by nie przyszedł PRACOWAĆ!!! ZARABIAMY OD KG za rozładowany towar (nie wspominając o tym który musimy zdjąć i spakować) a NIE od utargu sklepu! Kpina i brak szacunku dla pracowników. Mam nadzieję że macie na tyle oleju w głowie i nie wrócicie do pracy, po 1 pandemia szaleje, ciuchy nie są dezynfekowane co widać i czuć a po 2 zarobicie ledwo na opłacenie zusu (o ile cokolwiek wypłaca ponieważ sklep może nie mieć obrotów i wtedy pracujecie za free dla dobra koronawirusa ????) pozdrawiam

Obserwator

To co sie dzisiaj dzialo na wycenie przechodzi ludzkie pojęcie. Kierowniczki kazały zakańczać stare wory z magazynu, kpina. Ciekawe jak jutro zrobimy normę? Znowu karza nam zostac?

Tenco ma trzy mieszkania do sp
@Obserwator

To są brygadzistki.Kierownik jest jeden!Łukasz Z.!i pamietajcie o tym !!

Guma
@Tenco ma trzy mieszkania do sp

Dobrze że już wrócił, może coś zaradzi. Z dnia na dzień coraz mniej ludzi a norma coraz to większa. Ludzie się boją i odchodzą

Magda M
@Guma

A TO SZEF GO JESZCZE NIE ZWOLNIŁ.A MIAŁ TO ZROBIĆ.

Wtórpol prawda

O czym ty mówisz - te harpagany, które za złotówkę by cię zeżarły będą za wszelka cenę pracować nawet do soboty. O jakiej ochronie zycia mowa? O staniu jeden przy drugim i wdychaniu bakterii każdej osoby. Tu musi się coś stac żeby zrozumieć Istotę tego przekazu

Beata

Ludzie siedzą w domu a tu na wariata wszystko. Zostań w domu- chroń życie!

Patrycjo z bluzek nie radzisz sobie, jutro pistolet w rękę i na wycenę

Koko

Moi drodzy mam pytanko tylko proszę o poważną odpowiedź ( głupie teksty sobie darujcie ) jak się przedstawia sytuacja w zakładzie ? Czy pracujecie normalnie ? Nie słychać nic o przesyoju firmy ??? Porostu nie wiem czy wracać po przebytej kwarantannie...

@Koko

Firma zaczyna pomału otwierać sklepy więc postoju raczej nie bedzie

Olo

Z tego co wiem to wszystkie zamknął, a Ty mówisz o otwarciu

Rudy

Otwierac sklepy.Ha ha ha !za 6 miesiecy jesli sytuacja sie unormuje.Obejrzyj tv co sie robi w Europie i na Świecie.I myslisz ze ktoś bedzie grzebał w szmatach .Ludzie oszczedzaja by kupic jedzenie srodki czystosci.

Misiek
@Rudy

Ludzie nie, są już tacy głupi by kupować używane sciachane ciuchy drożej niż nowe w sklepie. Nawet taniej można dostać niż na wyprzedaży po 3 zł. Teraz obowiaja się koronowirusa to nikt normalny nie przyjdzie...

@Misiek

Ludzie założą maseczki i rękawiczki i myślą że już się nie zaraża i przyjda

mody

nie przyjdą ,a jak przyjdą to parę ludzi po 2 zł to sklep z tego się nie utrzyma

Elka

Pytanie do dziewczyn ze sklepów. Wracacie? Co o tym myślicie?

Ajent
@Elka

Niee... za miesiąc nas znów zwolnią,bo będzie gorzej na świecie... chcą utrzymać biznes za wszelka cenę... za cenę naszego życia i zdrowia.

Ajentka123
@Elka

Jeszcze analizuje ale jestem na nie. Nie ma po co. Klienci teraz nie przyjdą więc przy wpłatach będzie że sklep na siebie nie zarobił i żegnamy( bez wyplat czyli dla nas z dlugami)

Ajent
@Ajentka123

Dokładnie tak będzie. Za miesiąc półtorej znów dostaniemy wypowiedzenie. Wyprzedaż i na sklepie max 20’osob? Lub nowy towar,gdzie są tłumy? Sklepy teraz nie rusza,dzwoniąc teraz robią sztuczny tłum i ludziom w głowach mętlik,bo ludzie się nastawia,ze pójdą do pracy ale nie wiedza o tym,ze za 2-3 miesiące zapewne jak się wszystko uspokoi.........

Ajentka123
@Ajent

Ale kto teraz przyjdzie do sklepu wogóle? Ludzie tylko po spożywkę lataja! U nas pustki na ulicach. Sklep nie wiem czy zarobi 50 zł dziennie więc z czego nam dadzą wypłaty.

Zxcc
@Elka

Na chwile obecna jestem na NIE.. Jestem tego samego zdania co większość, znowu nam zabiorą z wyplaty 20%, jak nie wiecej... bo przeciez sklep nie bedzie w stanie zarobić na wyplaty... jak juz, to będą chodzić tylko Ukraińcy... a oni aż tyle nie kupią...

Ajentka

Mi zależy na pracy ale na dzień dzisiejszy nie wracam do pracy bo zdrowie moje i mojej rodziny jest ważniejsze

$z0pr@cZ

Podobno maja byc zwolnienia...

@$z0pr@cZ

Bedą. Szef zwolni Rudego z funkcji kierownika.Bo jest juz mu niepotrzebny.I kilka osób z biura..

Obiektywna

Zastanawiałam sie czy ta firmę zamknęli na czas epidemii...ale gdzie tam .tu się pracuje..czytam te komentarze i żenującym jest ze pracownicy obawiają sie spotkan kilku osob w toaletach czy przy czytniku..ale tego ze przerzucaja szmaty ze wszelkimi zarazkami nikt nie kwestionuje..tego się nie boja..a przeciez wielu tych szmat pozbyli sie ludzie ktorzy zapewne byli juz zarazeni..wirus roznosi sie droga kropelkowa czyli na wszystkim tam moze byc..albo jeszcze jedna kwestia..obawiają sie ze jedno przed drugim ukrywa powrót kogos bliskiego z zagranicy..no tak bo jakby to bylo ciezko gdyby trzeba bylo czas kwarantanny odbyc..i nie zarobi sie..ochhh...ale bol..za malo kasy bedzie..i jeszcze duchowo sie powstrzymuja ze modlac sie wszystko będzie ok..Moj boze kochany..jakie to ograniczone w mysleniu..nic dziwnego bo większość tam to niedouczone głąby..patrza tylko aby miec co zezrec i oby roboty starczyło Ukraincy wyjechali bo wiedza co się swieci przy takim materiale..ale nie wy...wam wystarczy pogadac miedzy soba ..moze i zdajecie sobie sprawe z faktu ale jesteście zbyt puści i pazerni by wiedziec jak jestescie narazeni i jak narazacie innych..i tak jak ktos wczesniej napisal...te zarobione pieniadze w czasie choroby przydadza sie wam jak kur...wie majtki..powodzenia w zyciu

A ty to pewnie jesteś ze Wzdołu wiesniaro , na bank stamtąd sądząc po sposobie wymowy i potrzebach pustaku

IxI

PRACĘ KAŻDY WYBIERA SAM !!!

Tak było

Na dębową zbierają ludziska dlatego tak się uwijają w pracy. Szef dba bo chce szybciej wyeliminować Polaków a Ukraina chętna się znajdzie

Dzik

Wtórpol pod banderą Pck zatrudnia w Warszawie nielegalnie pracowników w poniedziałek poinformuje urząd skarbowy i inspekcję pracy na Ursusie Ul 7panien posąg mają kontenery

Serio

Na to to bym nie wpadła, ale cyrk. Ukraina to by Polaków zjadła na kolację śniadanie i obiad jak by się dało, wcale bym się nie zdziwiła...

Yolo

Zwolniona raczej nie bo to jedna z nielicznych osób bardziej ogarnietych w tym zakładzie a szczególnie w kierownictwie także jak już to raczej sama

O gustach się nie dyskutuje Magda Respect

Kajetan

Witam chciałbym tam u was w najbliższym czasie złożyć CV pracować mam doświadczenie na produkcji ile można na rękę zarobić?? ????

Madzia
@Kajetan

CV??? Do tej pracy fizycznej wystarczy ci silna psychika i dużo siły żadnego cv!!.A tak poza tym radzę szukać innej pracy!!

@Madzia

Pracowałem W podobnej firmie w Kielcach dam radę :) Ale ile dostanę bo jestem ciekaw czy warto

Władek

27 zl na godzinę + dobrego garba na plecach+ zrytą psychike

Na początek 12zl/h . Później więcej wiadomo

@Madzia

Pytam o zarobki nie o radę nie wymądrzaj się tylko mów pipo ile bierzesz za te ścierki qwo

Dedy
@Kajetan

Tacy jak ty to do pracy fizycznej się nie nadają, jedyne co to do Leszka pod biurko

Dedy
@Dedy

Poza tym nie ma przyjęć także zmień kierunek pajacu

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL