Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Abc

Co sądzicie w tej sprawie że jedna z pracownic poszła do domu bo u współlokatorki wyszedł wynik pozytywny na koronawirusa, a zakład dalej nie tykalny....

@Abc

Po prostu bez komentarza????????????????ciekawe czy szef wie o tej sytuacji????

Dobrze wiedzieliście że jest takie ryzyko i ktoś w końcu przeniesie wirusa jeśli tak strasznie się obawiacie zarażenia to zostańcie w domu po co przychodzicie A potem gadacie że strasznie się boję mówicie jedno robicie drugie może teraz co do niektórych coś trafi że życie i zdrowie jest tylko jedno A nie plotki i kto co powiedział pozdrawiam

Biuro
@Abc

Wiemy ze jej siostra ma koronawirusa.Ale ona niema !!

Xyz
@Biuro

No sorry, ale jak mieszkają w jednym domu to prawdopodobieństwo jest duże, że i ona jest zarażona. Mimo wszystko zdrowia jej życzę.

Lesery na kurtkach bo wszystko wyrzucaja do odpadu.... nie raz widziałam!!!

Doris

Zajmij się sobą i swoją pracą, zamiast patrzeć innym na ręce...pewnie sama lepsza nie jesteś

Jola

Raczej miałam na myśli panów ale kobiety też ciekawie pracują . Wiem bo byłam i widziałam .

Ona
@Jola

To też dobra pracownica z Ciebie zamiast pracować to się rozglądasz i obserwujesz jak ktoś pracuje. Na pewno wtedy nie wyrzucasz dobrych rzeczy do odpadu ;)

Misia

Czy nie wydaje wam to się dziwne że wszystkie negatywne komentarze na Sylwie są usuwane.... a reszta zostaje!?

Sajgonka

Same lesery na tych kurtkach

Witam
@Sajgonka

Dużo się pozmieniało w ostatnim czasie to fakt .

Kama

Lubiła niesłusznie dokuczyć i była podła, mam nadzieję że Gośka już nie wróci

Misia
@Kama

Ja też się przekonałam o jej fałszywości

Maqda
@Misia

Teraz S.B trzęsie cała górą

#13wp
@Maqda

Puknij sie w lep

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Heh

W punkt!

....

Zostań w domu!!chroń zycie!!

Ludzie ile w was jadu!!! Wirus taki panuje na świecie, niewiadomo czy uda nam się przetrwać a Wy zajmujecie się obgadywaniem ludzi!!!! Pogardą!! Ogarnijcie się karma do Was wróci z podwójną siła!!!

Aaa

Najlepiej w tym momencie się wyspowiadaj , wez ostatnie namaszczenie i szykuj trumnę

Wruci

Do niektórych już niedługo wruci.!!Już niedługo!!

Ortografia
@Wruci

Do ciebie niech wróci podstawówka , może z dzieckiem się poucz teraz masz okazje, bo ortografia na poziomie zero....

Ja piexxxxxx jacy wy jesteście (usunięte przez administratora) tylko patrzycie jak nas podxxxx a to że dochody spadają to co my inni polacy przedsiębiorcy jesteśmy ?? Jeśli uważacie że w tej firmie mamy tak sielankowo i kolorowo to zapraszam do pracy. Fryzjerów, kosmetyczki i innych pokrzywdzonych, są przyjęcia wiec drzwi otwarte !!!!

Słusznie, brawo

Wizyta lekarska wskazana

Jeśli na forum otwarcie cieszycie się ze oszukujecie państwo, bo pracujecie i żądacie umorzenia składek bezpodstawnie- Do tego mówicie ze ktos was chce Niesłusznie (usunięte przez administratora) - to czas iść do lekarza najlepiej tego od głowy.

IxI
@Wizyta lekarska wskazana

Po 1 to nie jest umorzenie składek a po 2 to mimo tego że pracujemy łapiemy się bo nasze dochody nie przekraczają progu dochodowego 15 600zł. I zamiast nas oczerniać że robimy coś nie zgodnie z prawem proszę zaczerpnąć dokładnych informacji !!!

SKAMET

Jakim ty przedsiebiorcą jesteś?spojrzyj w lustro i powiedz jestem przedsiębiorcą. Wtórpol Spółka zo.o.i jej załozyciel Leszek W.to jest przeciebiorca !!A inni są tylko pracownikami.Przebieraczami szmat .Nawed niewiem czy jest takie PKD. Przebieracz szmat.Inne znaczenie mają pracujący tam Księgowi lub Kierowcy czy nawed Ochrona ci są przedsiebiorcami.

SKAMET

Odzysk surowców to PKD może mieć Leszek W.bo jest przedsiębiorcą.A Ty możesz być tylko przebieraczem szmat.I jesteś zwykłym pracownikiem tej firmy.Zapytaj się Gabrysia S.jakie ma PKD.Odpowie Ci SZMACIARZ.

Biuro
@SKAMET

Cecha charekteru do tego PKD należycie dopasowana.

Klara
@IxI

Co Ty piszesz kobieto.Wasze dochody miesięcznie NIGDY nie przekraczają tych marnych 15 tysi.Wg Twojego myślenia , co miesiąc Was powinni zwalniać ze składek. Nie masz przestoju, zwolnienie ze składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne Ci nie przysługuje. Powiem tak ( może to zaboleć) Żadni z Was biznesmeni tylko zwykli wyrobnicy, nadzorowani przez wiele brygadzistek, które ( patrz opinie ) traktują Was jak kogoś gorszego.Sorry, ale biznesmen ( nawet osoba ze zwykłą działalnością gospodarczą) nie ma nad sobą nadzorców ( aż się prosi o inne określenie), ale jest sobie " sterem, żeglarzem, okrętem.Praca, którą wykonujecie jest strasznie paskudna i z pewnością negatywnie wpływa na zdrowie.Nie będę pisać , że jesteście w dużo gorszej sytuacji niż pracujący na etacie.Nigdy w życiu nie godziłabym się na takie warunki, jakie postawiła Wam firma Wtórpol.Skoro wykonujecie pracę tylko dla jednej firmy to fikcją jest zakładanie działalności.Tylko umowa o pracę, dla własnego dobra.

Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. Dziewczyny, to co tu wypisuje przechodzi ludzkie pojęcie. Zero szacunku do drugiego człowieka i każda ma poczucie wyższości nad drugą osobą, nie wspominając o wyrozumiałości równej zeru. To jest zwyczajnie przykre i ja wiem, że macie swoje problemy i sytuacja jest dla nas wszystkich trudna. Ale w takich chwilach wyłażą z ludzi demony niestety, jednak to, że jest ciężko nie może usprawiedliwiać takiego zachowania.

jola

prawda.

Diana

to samo sobie pomyślałam. Ciągle tylko wyzwiska, obrażanie i wytykanie palcami. Mówienie kto ma gorzej a kto lepiej. Tak jakby internet i ten portal miał być lekiem na całe zło, a satysfakcję dawało im wypisywanie takich rzeczy.. naprawdę nie do pomyślenia, że człowiek człowiekowi wilkiem

jola
@Diana

niestety, powinniśmy się trzymać razem, a tu tylko podziały, eh

Kama

Co z Wielkim Piątkiem? Mam nadzieję że szef zrobi wolne...... ( pandemia, święta- każdy by odpoczął) PROSIMY

.....

Jutro pracujemy?????słychać było że wolne ma być jutro

ZUS

Dlaczego wy pracujecie normalnie, a macie umorzone ZUS-y na trzy miesiące tak jak my pokrzywdzeni przedsiębiorcy: restauratorzy , Kosmetolodzy, fryzjerzy i reszta Którzy musza zamykać lokale !!!!! Ładnie to tak , niech ktoś się tym zajmie.!

Fadadead
@ZUS

To że ty masz (usunięte przez administratora) nie znaczy że każdy powinien się z tobą solidaryzowac i strzelić sobie w kolano każdy ma inną sytuację schowaj zawiść do kieszeni i wymyśl coś żeby zarobić pieniądze a nie donosami straszysz

Tępe strzały...
@Fadadead

Ale umorzenie Opłat do ZUS jest dla tych którzy maja przestój w pracy i nie maja z czego zapłacić potrafisz to pojąć ? Dlaczego ty masz mieć (usunięte przez administratora) pracując do sobót po 6 dni, dostawać normalnie wyplate i jeszcze nie odprowadzać składek - głupi jesteś, myślisz, ze ktoś będzie stał z boku i patrzył ? W poniedziałek będzie zgłoszone

Nie mów tak
@Tępe strzały...

Dodatek przysługuje również ludziom którym obniżył się przychód A w tej firmie poobcinali nie tylko stawki ale też i godziny pracy więc może najpierw zaznajom się z sytuacją ludzi tutaj pracujących która nie jest taka super jak sobie wyobrażasz, też mamy rodziny, kredyty, też chcemy z czegoś zyc

Haha
@Nie mów tak

(usunięte przez administratora)z twojej kieszeni to idzie. To że ty masz źle to nie znaczy że każdy tak ma mieć . Bardzo mi przykro a w sumie nie jest mi przykro bo takich ludzi jak ty mi nie szkoda nawet trochę

Nie mów tak
@xxx

Miałam na myśli ajentke i pracowników (usunięte przez administratora) .. Ta firma nie składa się tylko z sortowni, biura i dostawców towaru... Ja (usunięte przez administratora) kto w tej firmie pracuje...

Xxx
@ZUS

Nie pracujemy normalnie, jest nas mało, tyramy jak woły za dużo mniejsze pieniądze niż do tej pory

Zxy
@Tępe strzały...

Nie tylko dla tych co mają przestój, bo równiez dla tych których przychody spadły i dla tych co nie przekraczają dochodu 15 600 zł. Radzę doczytać bo jesteście nie doinformowani a obczerniacie o działania nie zgodne z prawem

M M
@Tępe strzały...

Obeznaj się z sprawie dopiero wypowiadaj się na forum. Bo płatność składek przrz państwo jest też dla tych przedsiębiorców którym spadły obroty mimo tego że nadal pracują... A my właśnie tak pracujemy mimo tego że robimy to za dużo mniejsze pieniądze, ale wy tego nie wiecie bo was w zęby gryzie że nam się ta pomoc należy...

Prawdziwa
@M M

We wszystkim Wtórpol najbardziej pokrzywdzony. Wolne piątki źle, soboty pracujące źle, dużo towaru źle , mało towaru źle, praca w pandemii wirusa - - godzin full , towaru full - jeszcze źle i składki trzeba umarzac bo małoooo.

Yoko
@Prawdziwa

Co wam ten wtórpol zawinił, chyba Ci pracownicy tej ustawy nie wymyślili i nie podpisali... a skoro im się należy pomoc to korzystają w tym trudnym dla wszystkich czasie. A skoro macie pretensje to co dochód przekroczył...? Ci co piszą głupstwa poprostu żal ściska bo nie mogą skorzystać... Piszcie do prezydenta bo wtorpolowi się należy pomoc a Ktoś inny się nie załapie, przecież oni nie mogą skorzystać wkońcu we wtórpolu pracują to już stać ich na wszystko... (usunięte przez administratora) jesteście,(usunięte przez administratora) i zawistni !!!

Pismo
@Yoko

Właśnie będę pisać ale nie do Prezydenta - wystarczy do inspekcji pracy i innych instytucji ;)

...

Pracowałem tam ponad rok teraz zmieniłem prace mam wszystko co może mi się nalezyć od dobrego pracodawcy dba o wszystkich a tu nawet grosza ci nie da za przestój.Zawsze w tej firmie będziecie najgorszi liczy się tylko żeby brygadzistki mieli dobrze i kierowniczki.Zero szacunku z ich strony!!!.Zmieńcie pracę radzę wam wszystkim!!!

xxx

Nie mów tak - NIE POOBCINALI ŻADNYCH GODZIN PRACY BO PRACUJE SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY PO 8 GODZIN A CZASAMI NAWET KARZĄ DŁUŻEJ ZOSTAWAĆ WIĘC NIE KŁAM ŻE POOBCINALI GODZINY PRACY ŻE MASZ KREDYT TO TWÓJ PROBLEM.

xxx

Nie mów tak - TO ZAMKNIJ DZIAŁALNOŚĆ I SPRAWA ZAŁATWIONA POSZUKAJ SOBIE NORMALNEJ PRACY Z UMOWĄ O PRACĘ TERAZ PRACUJESZ MASZ TAKIE SAME DOCHODY JAK PRZED EPIDEMIĄ WIĘC POWINNO SIĘ PŁACIĆ SKŁADKI ZUS TAKA OSOBA NIE PODLEGA UMORZENIA NA 3 MIESIĄCE SKŁADEK ZUS A TO ŻE MASZ KREDYT TO TWOJA SPRAWA KOGO TO MA OBCHODZIĆ

xxx

Każdy przychodzi nawet jak zmniejszy jeszcze stawkę na 10 zł to i tak każdy będzie

Zenek
@123

lepsza nawet praca za 10 zł niż jakby zostać bez niczego nie uwazasz? niektóre zakłady pozamykali i ludzie zostali bez kasy i bez mozliwosci znalezienia pracy, bo przyjec w wiekszosci nie ma

Tak tak tak
@Zenek

Sytyacja taka My kierowcy towar zbieramy . Ceny za kg uciete . Inna kwestia pojemniki wyłączamy z użytku . Ludzie nie moga do nich wrzucać. Wiecie coś o tym ? Linia staje czy jak? Pzdr.

@Tak tak tak

Bedzie przestoj????

@123

Do wakacji

Rudy
@Tak tak tak

Przecież to już jest koniec.Tyle razy wam już tu pisałem.

@Zenek

TO PRACUJ ZA 5 ZŁ BO LEPSZE 5 ZŁ JAK MASZ ZOSTAĆ BEZ NICZEGO

Brawo 25 zł na godzinę!!!!. powodzenia jutro!

Oo
@…

Jutro brygadzistki będą robić za wszystkich haha. Cyrk jak cholera

Helka
@Oo

I co. Narażać mamy swoje i rodzin życie ? A nam kasę odcinają? Jak chcecie to dalej sobie pozwalajcie. Mnie już jutro niema.

....mm.
@…

Ile jutro osób nie przychodzi? Pisać szybko! Niech brygadzistki, kierowniczki i reszta stanie i (usunięte przez administratora) niech pokażą jak się pracuje za 25 zl. Wole leżeć w domu na zwolnieniu

@…

Eh ludzie ludzie, zobaczymy jutro rano jak bardzo słowni jesteście. Mnie też się to nie podoba, ale trudno w tej chwili do innej pracy nie pójdę bo nawet nie ma gdzie. (usunięte przez administratora) nas jak się tylko da. I tak wszyscy przyjdziecie do pracy więc po co się tu wytrząsać. Oby tylko tonaż był adekwatny do stawki,a nie chulaj dusza

praca
@Eh

Najlepiej (usunięte przez administratora) za darmo a oni niech się śmieją z nas (usunięte przez administratora) za dwie a tu nam kasę ucinają jak chcą ile chcą ucieli nam 10% a ogłosili że będzie 5 % teraz 20% ciekawe ile w realu...Dojazd w swoim zakresie ukrainę się opłacało wozić nas mają gdzieś.Wszystko idzie zrozumieć, ale nie w taki sposób została nas garstka a robimy więcej i więcej szkoda zdrowia tym bardziej, że nie wiadomo ile popracujemy a oni się bogacą naszym kosztem.Lepiej zostać w domu niech robią sami wtedy może by zrozumieli nas.

A......
@Eh

To rub zadarmo bo jest trudna sytulacia. A za tydzień powie 5 zł za godz i tak pszyjdziesz........ludzie on jest cwany bo tylko on teraz funkcjonuje bo wie że nigdzie nie ma pracy chwilowo i tak postępuje. Jak by pul zakładu nie pszy szło to by zapłacił normalnie bo nie miałby wyjścia on musi to pszerobic....

@A......

Po pierwsze to weź ogarnij pisownie, bo ciężko się czyta. Po drugie przecież nie powiedziałam, że nie przyjdę. Przyjdę bo mam rodzinę i muszę pracować, i zgadzam się z Tobą, że jest cwany, skoro nie płacimy Zusu to ciach wypłaty, to po co gość się chwali w Forbes z milionowych dochodów,skoro po dwóch tygodniach cięższej sytuacji biedactwo nie ma jak ludziom zapłacić.

Yolo
@Oo

Dzisiaj też robiły

Haha

Nauczcie sjem pjsadź lódzje bo nic was nie mogem zlosumiedz a puśniei sjem ódzielaicje . Pozdrawiam :)

@....mm.

Rudy
@....mm.

Ile razy mam powtarzać! Że na tym zakładzie niema kierowniczek!Kierownik jest tylko jeden Łukasz Z.

Yolo
@Rudy

Dokładnie. Zaraz po szefie druga najważniejsza osoba na zakładzie , żadna kobieta absolutnie

Bedzie się działo

Już niedługo przyjdzie "Czas" i zabierze.To co do niego należy!!Już niedługo!

Anastazia

Na bluzkach i kurtkach na 100% 1/4 osób nie będzie. Jest ZA CIĘŻKO.

@Anastazia

Dokładnie, ludzi garstka a towaru leci od groma. I to wieczne niezadowolenie, wszystko źle,za wolno,za mało na wycenę,za dużo w odpad,za dużo na układanie itd ciekawe co my mamy z tym zrobić... no i wgl to Ukraina zapierd*** a my to jesteśmy nieroby. Tylko niech te krytykujące się zastanowią ile tych brudasów było a ile jest nas na linii.

12345#

Przecież byłyście bardzo zbulwersowane tą wiadomością a jak admin poda kto to pisał to zobaczymy czy będzie jutro w pracy czy nie i wówczas należy napluć w twarz takiej osobie i zaskarżyć o podburzanie

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL