Talens

Jakie podatki u adasia w kieszeni

artysta
@Grażyna 16.02.2017 17:48
Jakie podatki u adasia w kieszeni

chyba nie masz na myśli podatku VAT

olek

czytam i wlasnym oczom nie wierze, ale wedlug wszelkich praw na niebie i ziemi to nie moglo inaczej sie skonczyc. . ciekawe jak z podatkami za okres "prosperity" ponad 10 lat.

Obcy

I co z zaleglymi wyplatami? Czy ktoś wie coś na ten temat?

gnebiony

I co taka firma tap lesko mniało pod drzwiami zakładu czekac 100 zebraków chcących pracowac za miske zupy ,pałacki adasiu pamietasz jak mówiłes te słowa w latach 90tych ,a teraz adasiu ty nim zostajesz jak sie karta obruciła ale to jeszcze nie koniec ,,,teraz adasiu bedziesz musiał znowu do tych butelek wrucic tylko nie do rozlewni wód ale tym razem na smietnik cha cha cha to jest wszystko nagroda na jaką zasłuzyłes ,,,,PAN BÓG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY!!!!!!

hehe

dzisiaj ukazał się w nowinach artykuł jak to zarząd wybrał nowego prezesa. glosowanie odbyło się pod brama zakładu , po tym jak panowie nie zostali wpuszczeni na jego teren. Tato z synkiem wybrali z pośród siebie . kpina.

@???

wreszcie przyszła kryska na matyska i co panie pałacki toniesz pan we własnym bagnie wreszcie przyszedł kres

waw

Czy ten zakład produkuje farby olejne, które sprzedaje jako holenderskie? Są coraz gorsze.

anonim1

Witam, a kto by chcial tam pracowac w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wynagrodzenie placi w dwoch ratach !!! Ludzi traktuje jak smieci , czy on zasluguje na miano najwiekszego pracodawcy w Lesku !!! a kto mu bedzie pracowal w Rzeszowie za 1300 zl - jesli chce tam otworzyc kolejny zaklad !!!Pierwsze niech dlugi posplaca - zalegle pieniadze za urlop , 2-3 lata wstecz !!! Hallo AP - czy Pan aby z motyka na ksiezyc sie nie wybiera !!!

Tak? A kto to pisze? Jeżeli właściciel to jest jasne. Nie pracowałem w tej firmie, ale znam ludzi którzy mieli coś wspólnego z tą firmą i mają zupełnie odwrotne opinie

Zostaw opinię o Talens - Lesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talens