Opinie o Agro-Sur w Rogoźnik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agro-Sur. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agro-Sur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Sur w Rogoźnik

Były pracownik Nowy wpis

Byłem zadowolony z pracy w firmie Agro-Sur i gdyby nie przeprowadzka ponad 100 km dalej to dalej bym pracował w Agro. Pensja na czas i pieniądze zadowalające. Premie też spoko. Kierownik w porządku. Umie gadać z pracownikami. Na budowach są też pracownicy ukraińscy, którzy pracują przed wojną i ci którzy dołączyli niedawno. Widać, że starają się mówić po polsku i mają też pomoc od szefów w razie różnych sytuacji. Fajna, rodzinna atmosfera, i nigdy nie było problemów.

zadowolony pracownik Nowy wpis

Myślę, że narzekać na firmę mogą jedynie osoby z małymi chęciami do pracy

Nick Nowy wpis

Nie ma żadnego socjala. Po kilku latach pracy na stanowisku doradcy klienta i magazyniera (to i to razem) 3500 zł brutto! Żadnych prezentów na święta, żadnych podziękowań, żadnych wczasów i wogole niczego prócz podstawa. Premia zależna od różnych widzimisie dyrektora. Może być 0 lub 20 zł a najlepiej co dostałem to było raz 400 zł. Nie polecam!

Bolo

Bylem tam i na rozmowie w 2019 zrobiłem próbki tylko na pewno nie pasowało chyba pulchnemu kierowniczkowi że chce zarabiać przynajmniej 3000 netto . Ogłoszenia na olx co chwile są nawet dzisiaj jest ale szukają chyba ukraińców z pierwszą grupą inwalidzką .Polak zdrowy nie ma co tam szukać chyba że z pierwszą grupą inwalidztwa ale (usunięte przez administratora) ma jak zdrowy.Nie wiem czym to jest podyktowane ale Moje życzenie jest takie kieruje je do kierowniczka [ oby wszystkie twoje krowy pozdychały razem z tobą].Astalavista

Wanda Nowy wpis
@Bolo

Życzenie śmierci pracownikom firmy i ich zwierzętom jest mocno nie w porządku. Możesz napisać merytorycznie, co konkretnie nie odpowiada Ci w Agro-Sur? Widzę, że pracodawca nie zgodził się na Twoją propozycję wynagrodzenia. Jak ogółem wyglądała rozmowa rekrutacyjna w firmie?

Czy po rozmowie w Agro-Sur rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
wiesiek

ktos wie jak wyglada sprawa z robota jako ciec u nich? bo co chwile widze ogloszenie ze szukaja stroza i to cos podejrzane jest ze tak czesto... znaczy niedobrze swiadczy o firmie.

zbol

lapis, jest to zakład skierowany na zatrudnianie osób z dysfunkcjami. Z tego co wiem dostają też za to odpowiednie dofinansowania. Plus jest taki, że można aktywizować ludzi na rynku :)

Ogólnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Sur - Rogoźnik

• Jak się pracuje w Agro-Sur?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Sur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Sur?

Agro-Sur