Thermaleo

Szczawnica

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Thermaleo
2 3 6 1

Opinie o Thermaleo

Administrator

Czy są na forum pracownicy Thermaleo? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

szalona

udział w rewitalizacji pienińskiego kurortu poprzez realizację licznych projektów i inwestycji na terenie Szczawnicy i w okolicach to jesst ioch jedyne zajęcie czy robią też jakieś inne realizacje jeszcze?

go

Nikomu nie polecam. Wiele obietnic, z których nic nie wynika. Właściciele to rozpieszczone dzieciaki bez żadnych umiejętności managerskich. Chaos, brak profesjonalizmu. Na koniec jeszcze oszukują w sprawie wynagrodzenia.

anonim

Ciężkie relacje z przełożonymi, niemiła atmosfera pracy, brak możliwości awansu, praca w nadgodzinach (bez rekompensaty) i problemy z dniami wolnymi, z drugiej strony można wynegocjować stosunkowo dobre warunki finansowe pracy, firma posiada ciekawe obiekty, fajni pracownicy.

Zostaw opinię o Thermaleo - Szczawnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thermaleo