Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

babcia jadzia

Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.bazarek.ovh. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.

doradca klienta... HAHAHA :D jak śmiesznie to brzmi

antywindykator

taaa premie dochodzą ponad 6 tys :D zróbmy może ankietę wśród pracowników i zobaczymy kto ile wypłaty i premii ogląda na koncie

Me

Anty jak zwykle nażarł sie dobrych tabletek i bredzi. To jest forum dla pracownikow i opracowaniach. A skoro nim nie jesteś i nigdy nie byłeś to weź człowieku daj sobie spokój oprzątał gejowscy na wszystkich i na wszystko. Małe zakompleksione i wredne z ciebie ludzisko. Typowy poloczek. Zgadzam sie z innymi. Praca nie dla każdego ale warto samemu sprawdzić. Da sie zarobić a najlesze premie podchodzą pod 6 tys. W teamie prawnym na CC.

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

antywindykator

tyle to zarabiają nie najlepsi, tylko ulubieńcy kierownictwa. nie sztuka zrobić target, który robi się sam. a robi się sam, bo jest odpowiednio dobrany dla ulubieńców.

TwojaStara

Tyle zarabiają najlepsi. Rotacja jest bo to nie robota dla każdego. Stare wygi mają się dobrze. Antywindykator idziemy na wódkę?

TwojaStara

antywindykator to typ który 'windykuje'ultimo za uchylone/oddalone itp,itd wyroki. Jara się przy tym jak małe dziecko, dajcie się dziecku wyszaleć. Co do zarobków ponad 3tys zł na ręke to prawda. Rekord jaki znam z CC ultimo to ponad 5tys na rękę. Pozdro dla antywindykatora

@TwojaStara

taaa, ludzie pieprzą pracę za 3 tys zł na rękę :D i stąd ta rotacja, bo za 3 tysie im się nie opłaca z domu wychodzić... przestań ludziom ściemniać człowieku.

Róża

Praca ok, ludzie bardzo przyjemni, moja siostra pracuje tam w dziale prawnym już 3 rok, ja niedawno zaczęłam na Call Center. Nawet nie jest tak stresująco jak myślałam, że będzie. Mi się podoba, zarobki na identycznym poziomie jak wszędzie indziej w tej branży na CC, szanse na premie jasno określone, no to nie premie uznaniowe tylko liczone od realizacji celu więc jak krowie na rowie można sobie policzyć ile się dostanie za ile % realizacji celu. Awans zwiększa kwotę podstawy (na razie miałam tylko 1, przede mną jeszcze chyba 3-4) więc możliwości są. Budynek trochę kiepski ale za to dojazd mam super. Według mnie praca w porządku choć uważam, że nie każdemu może pasować i dlatego - LEPIEJ SPRAWDZIĆ SAMEMU NIŻ RADZIĆ SIĘ NA FORUM :-)

Me

Tak. 2200 od teraz brutto a 1200 PLN to raczej niższa premia. A premie są za wyniki wiec chocbys nie wiem jak w (usunięte przez administratora) e wchodził to i tak więcej niż sam wypracujesz nie dostaniesz. Wiec się panie anty nie wypowiadaj w tematach na których się nie znasz. 3500 PLN na początku kariery, brutto to wcale nie tak mało....

@Me

...3500 PLN na początku kariery, brutto to wcale nie tak mało.... - hahahaha człowieku ty naprawdę jeste (usunięte przez administratora) przezabawny :D ya made my day! :) miło poznać dupowłaza, a może i kierownika? ziomuś, gdyby na start płacono 3500, nawet brutto, to pojęcie ciągłej rotacji i wszechobecnej frustracji byłoby tam pojęciem całkowicie abstrakcyjnym i nieznanym. przestań więc może pieprzyć takie bzdury, bo nikt ci w twoje pierdoły nie uwierzy

@antywindykator

Nie jestem twoim ziomusiem, ani kolegą - proszę, zapisz sobie. Druga rzecz - strasznie dużo piszesz rzeczy wyssanych z palca, bo przecież tam nie pracowałeś, więc... jesteś dobrze tu karmionym internetowym trollem. Nic nie wiesz ale dużo piszesz. Większość postów tama sama, z założenia ma być pełna ciętych ripost, ironi itd. a wychodzi po prostu biedna paplanina człowieka będącego żywym przykładem "nie znam się - to się wypowiem". Powtarzam... sam stwierdziłeś, że tam NIE PRACOWAŁEŚ więc o kant grzywki rozbić to twoje kumoterskie, 'sprawdzone' i 'pewne' info. No ale chociaż jak już ktoś wcześniej wspomniał, jesteś tu atrakcją i ludzi bawisz, jest się z kogo pośmiać. Nie pozdrawiam.

@Me

zapisałem zanotowałem panie KR czy tam KO, ogólnie mówiąc - szanowny panie dupowślizgu :) a tak na marginesie, fajnie ziomuś że ci tak wesoło. też się cieszę z twojego dobrego humoru. browarek? ;) aha, szkoda tylko, że zdecydowanej większości pracowników jakoś tam nie jest do śmiechu...

Xx
@Me

Nie rozumiem Panie anty..., jak można wypowiadać się na tenat, o którym nie ma się bladego pojęcia?! A tym bardziej, jak można wypowiadać się o pracy w firmie, w której się nie pracowało?! Czy uważasz, że Twoje plucie jadem będzie odebrane przez innych za wiarygodne? Czy uważasz, że wypowiedzi osoby,która nie była, nie jest pracownikiem tej firmy, brzmią przekonująco? Pracuję w Ultimo od ponad roku. Praca nie należy do łatwych i przyjemnych. Fakt, nie każdy się do niej nadaje, ale też nikt nikogo nie trzyma na siłę! Na początek 2200 brutto, plus premia za realizację celu na poziomie 80%. I proszę anty..., nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia! Cele nie są "kosmiczne". Znam młodych pracowników, którzy na początku swojej pracy, realizują ponad 100% celu. Oczywiście, nie jest to łatwe! Pracując przez ponad rok w tej firmie, nigdy nie dostałem premii za bycie "dupowłazem". Cóż, być może w Twojej pracy takie premie się dostaje i najwidoczniej Ty należysz do grupy tych "wybrańców", skoro jak twierdzisz, wiesz o czym mówisz...Premie co prawda można dostać niezłą, ale za kawał własnej iciężkiej pracy! Tak więc anty... po co ten sarkazm i plucie jadem na około? Co Ci to daje? Satysfakcje? Cóż, ktoś kto ma tak okrojone postrzeganie rzeczywistości jak Ty, może lubić tego typu zaczepki. Hmmm, wypatrzenia ludzkie mają różne wymiary!

@Xx

oj oj, ty brzmisz za to tak niezwykle wiarygodnie :) 2200 zł brutto i jeszcze premia - wow, niebywałe! a ile tej premii kapnie? cele realizują już od samego początku i jadą tak no stop? weź sobie nie rób jaj. ano tak, tylko że na zachętę na dzień dobry coś lekkiego (i leciutka premia za to), a od drugiego miesiąca cel-kosmos. firma płaci niewiele, a grosze w stosunku do tego co wymaga. na twoje nieszczęście wiem jak to mniej więcej wygląda. w dodatku powiedz mi jak często szkolą was z takich idiotycznych bredni? żeby grać rolę tresowanego szympansa i wciskać ludziom ciemnotę, chociażby taką że pomimo oddalonego powództwa nadal trzeba do ultimo spłacać "dług"? możesz potem sobie w lustro spojrzeć, kiedy nagadasz ludziom takich pierdół? :) może to nawet ty byłeś i mi powiedziałeś (kiedy dzwoniłem w imieniu klienta) że co z tego iż sąd prawomocnym wyrokiem oddalił powództwo, jak nie mam wyroku w którym sąd stwierdza iż zwalnia od spłaty? więc nadal trzeba płacić :D buahahaha ale generalnie to lubię tę firemkę. żywi mnie :) (między innymi ona, inne też) więc jakże mógłbym pluć jadem skoro dzięki ultimo pieniążki zarabiam?

Zarobki

Na start 2200 płn i do tego realna premia 1200-1500 płn. To więcej niż u konkurencji. A panu anty dziękujemy juz bo bzdury, bzdury i nic więcej pisze... A skoro nie pracował w Ultimo pan anty to po co głos zabiera i puszczy? Zajmij się sobą człowieku i nie zasmiecaj forum...

@Zarobki

...Na start 2200 płn i do tego realna premia 1200-1500 płn. To więcej niż u konkurencji.... - hahaha wiesz co, każdy dupowłaz kierownictwa z każdej firmy tak mówi, że u nich to więcej niż u konkurencji :D więc nie rób sobie z ludzi tutaj jaj, że na start jest 2200 (nawet brutto...) plus realna premia 1200-1500. premia jest realna, bo wybrani (czytaj: dupowłazy) ją dostają. tylko że reszta ma cele nierealne i premii nie ogląda. ps. a co to jest w ogóle ten P Ł N?

antywindykator

ja już tyle razy zaznaczałem - w ultimo nie pracowałem, nie pracuję i pracował nie będę. ale m. in. dzięki ultimo zarabiam :) tymczasem coraz to nowi durnie mi wmawiają abym nie narzekał tylko wziął się do roboty bo źle pracuję i celów nie wyrabiam, zaś im się to udaje :D hahaha poziom wynagrodzeń - zależy co ci odpowiada. jak niewiele więcej od minimalnego wynagrodzenia, w stresującym środowisku, z premią jak marchewka na kiju rzadko osiągana - to myśl i decyduj.

Rezon

@antywindykator widać komu płacą za to żeby tu siedział i klepał bzdury, co strona to twoje wpisy, prawie jakbym patrzyl na swoja ex ktora kopnalem w tylek a ona czula sie tak biedna ze zawalala mnie SMS'ami po nocach. Jestes na tym samym poziomie ze swoja zenujaco smutna vendetta wzgledem konkurencji (bo gdybys byl bylym pracownikiem to bys raz wyrzygal opinie na forum i poszedl a tu co durny post - to twoj, wniosek = ktos ci placi jakis grosz zebys tu siedzial i bazgral, bo przeciez nie roibsz tego dlatego ze nie masz zycia, hm?) Natomiast w temacie: robie tam 2 rok, praca mnie wkurza tzn draznia mnie dluznicy i nie jest to praca moich marzen ale wyplata jest na czas, jak sie ora to i hajs w porzadku (3700 zyciowka, 2100-2400 zwykle). Szal i zachwyt? nie, po prostu praca na call center jakich wiele, ale zle nie jest

@Rezon

oczywiście że ci się kasa zgadza. 2100-2400 jak zwykle. tylko dodaj że to w chińskich juanach :)

Lidka

Pracuje tam 8 miesiąc (na call center) i mi się podoba. To moja druga praca wcześniej na tym samym stanowisku tylko gdzie indziej. Tu atmosfera jest w porządku, ludzie sympatyczni (jest z kim się spotkać po pracy itd) Z zarobkami różnie - zależy czy cel zrobisz i początkowo (2 pierwsze mc) nie robiłam i wtedy wypłata niska :< ale później troche się człowiek jednak uczy z codziennych rozmów no i teraz jest całkiem nieźle. Co mam na myśli mówiąc całkiem nieźle? netto około 2500. Mam większe ambicje i myślę, że mogę nawet tu zarobić więcej bo widzę ile % celu czasem mają ludzie w moim teamie (patrzę na najlepszych, nie ma co równać w dół). Kiedyś pewnie zmienię pracę i pójdę gdzieś wyżej albo do innej firmy ale na teraz jest na prawdę OK. Szczególnie, że to moja druga praca w życiu. Pozdrawiam

BonJ

dajcie spokój "młodej", wyrobi się ;) były prezydent też słynął z popełniania błędów ortograficznych... ;D i bez przesady, nie mylmy pracy w Ultimo z pracą biurową, bo to trochę tak jakby porównać pomidora do buraka - oba czerwone ;D "pisanie" sprowadza się głównie do klikania myszką w komputerze i sporadycznego zapisywania autonotatki z rozmowy...do tego matura najwidoczniej wystarczy, bo nie słyszałem by kogoś z doktoratem szukali! ;))

@BonJ

super to ująłeś - pomidor i burak. i tak się składa że sporo tych buraków tam pracuje :)

antywindykator

najpierw to niunia popracuj nad ortografią, dopiero potem wypisuj zachwyty na zlecenie kierownictwa :)

MojeZdanie

pracuję w firmie Ultimo od jakiegoś czasu. Do tej pory nigdy niespotkałam się z przejawami mobingu, czy dyskryminacji. Wręcz przeciwnie!Wszyscy są rzyczliwi i pomocni.Nie rozumiem więc skąd takie opinie i uwagi ze strony NIETKI? Jeśli nie podoba Ci się ta praca, to nikt na siłę Cię w niej nie trzyma! Droga wolna...Jeśli stosowanie się do wytycznych i zasad panujących w pracy to dla Ciebie zbyt wiele, gratuluje...nie zaprowadzi Cię to daleko.Wytyczne obowiązuja w każdej pracy, nie tylko tej!Co do pani prezes i dyrekcji...uwierz, że mają ważniejsze sprawy na głowie, niż zastraszanie portali internetowych.Na opinię firmy powinien pracować każdy jej pracownik.Ale najdiwoczniej Tobie te zasady saobce! Pracujesz w firmie, co miesiąc pieniążki wpływają na konto,ale nie masz odwagi odejść, tylko opluwasz publicznie pracownika! Nie, to nie świedczy źleo firmie, leczjedynie o Tobie!

Ktoś

Tu nie chodzi kto tam pracuje ale kto tym zarządza. A zarządzają byli Ubecy elita się podzieliła, byli agenci UB po rozwiązaniu PZPR weszli do największych spółek. Telefony, Telewizja, Energetyka, Banki, Ubezpieczenia itp. Inni zajeli się ściąganiem długów Kruk, Ultimo i jeszcze jedna spółka. To ich Lobbyści układają prawo razem z Palestrą pracownicy nawet nie wiedzą do końca dla kogo pracują. Mają szkolenia i regułki według których nękają ludzi. System jest nastawiony na zysk. 90% społeczeństwa biorąc telefon lub satelitę wcześniej lub później wpada do ich sieci i zamiast płacić 1000 zł za abonament kosztuje ich to 2000 lub 3000 zł i o to tu chodzi. A prawo jest po ich stronie bo tak sobie ułożyli.

@Ktoś

co ty pieprzysz? 90% abonentów wpada w ich sieci? weź się stuknij w tę łepetynę. wystarczy płacić co wynika z umowy i ogromna szansa że problemu nie będzie. niestety całkowitej gwarancji to nie daje, albowiem windykacje i sekurytyzacje potrafią ganiać za człowiekiem z długami z (usunięte przez administratora) wziętymi itp. (np. za rzekomy brak zwrotu dekodera)

antywindykator

a ten telefoniczny doradca klienta to ten co wydzwania do "dluznikow" o przedawnione czy wrecz nienalezne kwoty?

polks

Beke mam z ludzi, którzy wypisują o tej pracy nawet tam nie pracując :D szczególnie gostek który nie wierzy że windykatorzy zarabiają około 3 tys na rękę. Jako pracownik blendowy potwierdzam, że jak ktoś wykonuje cele miesięczne to można całkiem ładną sumke zarobić

@polks

1. zrób te cele :D 2. pracownicy ultimo mówią co innego, więc jakoś trudno uwierzyć w te 3 tysie na łapkę. no chyba że ulubieńcy kierownictwa, którzy najłatwiejszymi sprawami mogą zrobić cel

AaBb

w obecnej chwili zatrudniając kogoś do pracy,firma ULTIMO proponuje umowę o pracę na 3 miesiące, następnie umowę o pracęna 7 miesięcy,później ewentualnie umowę na czas nieokreślony.Proponowana stawka to 1750 zł BRUTTO, co na rękę daje ok 1300zł.Do tego dochodzą premie,jednak razem z nimi miesięczne wynagrodzenie na początku "kariery" wychodzi w granicach 1800zł netto!

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.