ZPM Maxpol

Racibórz

Opinie o ZPM Maxpol

andrzej

Słowa kojarzące się z "sparta"sp z oo; FHU Mar-Kor Restauracja "Vivat" ; Maxpol sp z oo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "sparta"sp z oo; FHU Mar-Kor Restauracja "Vivat" ; Maxpol sp z oo: Najbardziej nie podobało mi się w "sparta"sp z oo; FHU Mar-Kor Restauracja "Vivat" ; Maxpol sp z oo:

andrew
@andrzej 09.04.2009 10:02

maxpol polecam

Zostaw opinię o ZPM Maxpol - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM Maxpol