Opinie o ZPM Maxpol w Kuźnia Raciborska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZPM Maxpol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZPM Maxpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPM Maxpol w Kuźnia Raciborska

Na jaki dzial najlepiej przyjac sie w maxpolu

@Jack

Powiesz dlaczego odradzasz? Na jakim dziale pracujesz? Czy może już odszedłeś bo nie byłeś zadowolony z warunków? Z tego co pisali robota ciężka. Ty jak oceniasz?

Piersi Nowy wpis

Kobiety w Maxpolu ciężko pracują za średnią krajową,firma nic od siebie nie daje.Nawet nic na święta żadnych paczek ani żadnych gratyfikacji finansowych.A dla związków kopalnianych robią paczki to by pracownikom też dali Wstyd

@Piersi

A przybliżysz średnią krajowa, ile to u was wynosi? Faktycznie to taka ciężka praca dla kobiet ? Jestem ciekawa zakresu obowiązków czy jesg bardzo dużo dźwigania? Bo mam trochę problemów z plecami. Właśnie tez zie zastanawiałam czy coś na święta dostaliście, a może jakieś podwyżki na styczeń?

Pracownik Nowy wpis

Ciężka, dziennie trzeba mięso, wędliny wykładać, dokładać wyciągać itp, też z początku wydawało się, że fajna praca, ale niestety wszystko waży

Piter Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora).Z laska dali dziewczyna po 150 zł jeszcze zakupy trzeba zrobić w Maxpolu.Smieszne (usunięte przez administratora).A jak ktoś robi parę miesięcy to nic nie dostanie.

Na jaki dzial najlepiej przyjac sie w maxpolu

Mik

Rozbiór

ktoś2
@zenek

Na rozbiorze jest cieżka robota ale teraz jest spoko no i można codziennie wynosic mieso .Nie sprawdzaja szafek

@ktoś2

Z tego co pamiętam to jeden pan ma w tym mistrza przez tyle lat

@Mik

Troche poczytalem ,popytalem szukam rogoty gdzie indziej

@zenek

A dasz znać bardziej konkretnie co na decyzję wpłynęło?

@zenek

Najlepiej w ogóle się tam nie zatrudniać :) Chyba, że lubisz (usunięte przez administratora)i inne tego typu rzeczy :)

Jack
@zenek

Na żaden dział nie polecam się tam zatrudniać.

@Jack

Co wchodzi w socjal ZPM Maxpol?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZPM Maxpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Klient

Dzień dobry muszę podzielić opinie na sklep Świętochłowice Korfantego 1 bardzo polecam obsługa coraz to lepsza przyjemnej robi się tutaj zakupy

Jagoda

Mój mąż zastanawiałam się nad złożeniem CV na rozbiór. Pisano w komentarzach, że jest to ciężka praca, ale że jest spoko. (Choć nie wszyscy mieli takie zdanie) Czy chociaż wynagrodzenie na tyle rekompensuje ciężką pracę? Czy nie ma szału? Może napiszcie takie widełki, ile można zarobić na tym stanowisku?

Maxpol w Świętochłowicach Piaśniki

Maria

Tutaj tak działów nie polecacie, ale chyba macie na myśli produkcyjne? Nie widziałam wpisów o kierowcach, a to właśnie ważne, bo szukają kierowcę B i C, mąż by chciał wiedzieć, jaka płatność za pracę, jak daleko wyroby się wozi itd. Kto powie? :)

Klientka

Jestem klientką sklepu w Świętochłowicach od kilku lat robie w tym sklepie zakupy. Dziś zostałam bardzo niegrzecznie obsłużona przez panią z tatuażami, ta pani jest beszczelna i opryskliwa a na dodatek obsługuje bez rękawiczek, nie mam zamiaru jeść wędliny z brudnej ręki tej pani. Zastanówcie się kogo zatrudniacie .kiedyś było lepiej

Halina
@Klientka

Zwróciłaś pani jakoś uwagę, że nie ma rękawiczek? Jaka była jej reakcja? W ogóle to tam obsługa jest cały czas ta sama czy jednak widać tam rotacje pracowników?

@Halina

Nie jesteśmy koleżankami więc wypadałoby napisać " Czy Pani zwróciła jakoś uwagę" . Zwróciłam uwagę napisałam już że ta pani jest beszczelna i opryskliwa!! Rozmawiając z koleżankami które też robią w tym sklepie zakupy, doszliśmy do wniosku że kiedyś była zdecydowanie lepsza obsluga, nawet się nie dziwię że ciągle wisi kartka że poszukują pracownicy . Kto by chciał tam pracować ?!

Kwiatek
@Klientka

Szanowna pani wystarczy taki szacunek? W pani wypowiedzi jest tyle wyniosłości i wyższości że aż mdli....panie za ladą są takimi samymi ludźmi wykonującymi prace ciężka pracę dodam jak pani w niczym nie są gorsze ...Miałam okazję stać ostatnio w sklepie nie Maxpol za taką samą jak Pani i nie szkło słuchać jakie było podejście do pani obsługującej...Założę się że gdyby Pani ktoś zwrócił uwagę że źle coś robi to by usłyszał ale ekspedience można bo przecież nie odpowie nic nawet w swojej obronie bo nie może....Trochu wiecej luzu i spokoju wtedy lepiej się żyje...

nowy

Robilem w maxpolu z majstrem alkusem mobing na kazdym kroku a w kadrach bardziej liczy sie pieprzenie glupot i ploty jednym slowem firma kszak

@nowy

jak już poszedłeś tak po bandzie to ujawnij więcej szczegółów

@pracownik

I co, banda przejechana i już niczego nie dopowie? A Ty się zgadzasz z tym czy nie, że go tak podpuszczasz?

@pracownik

A co tu dopowiadać chyba kazdy wie co sie dzieje ..chyba ze Ty nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć ..Moze Ty nam coś opowiesz

@Kasia

Czyli tutaj w końcu dzieje się coś niepokojącego czy nie? Bo wysyłacie sprzeczne sygnały. :(

@nowy

100% się zgadzam jednym słowem dno :)

Ilona
@Siwydym

Ale co, jakieś złe traktowanie Cię dotknęło czy co? Daj znać, o co chodzi dokładnie. Fajnie byłoby się czegoś konkretnego dowiedzieć.

Robert
@Siwydym

A z czym konkretnie się zgadzasz? Każdy krytykuje, ale nie podaje żadnego przykładu sytuacji, która świadczyłaby o tym, że naprawdę jest tutaj tak źle. Czy rotacja jest duża z tego powodu czy raczej nie ma to wpływu?

Jaka jest kultura pracy w ZPM Maxpol?

Kultury to tam nie ma wogóle nikt sie z nikim nie liczy a najbardziej Pani Anita ona jest bezkarna i traktuje ludzi jak smieci a szefostwo jej na to pozwala dlatego z pełnym przekonaniem mówię brak jakichkolwiek dobrych zasad wzgledem pracownika..

Normalna
@Kasia

Nie rozumiem tego ciągłego oczerniania Pani Anity, przecież jest na wyższym stanowisku niż My pracownice i ma prawo do tego, aby się do czegoś doczepić albo zwrócić o coś uwagę. Też ma kogoś nad Sobą i jest z tego rozliczana , to Ona świeci za Nas oczami gdy coś jest źle. Ja osobiście nigdy nie odczułam od Pani Anity złego traktowania, zawsze można się dogadać ze wszystkim . Poza tym zawsze mógł się trafić ktoś o wiele gorszy , ciekawe co wtedy byście mówili/ pisali..

Aga
@Normalna

Nie wystarczy być na wyższym stanowisku jak to tak można nazwać trzeba też mieć kulture osobista wrodzona zeby współpracowac z innymi ludzmi ,trzeba również umieć współpracować i zarządzać tym wszystkim niestety owej Anicie tego brak.

Lena
@Normalna

Również jestem tego zdania , nie wiem o co wszystkim chodzi. Może to z zazdrości jakiejś jest pisane , przecież wystarczy normalnie rozmawiać i rozwiązywać problemy . Pani Anita jest tylko człowiekiem jak każdy z nas . Może niech inni postawią się na jej miejscu i pomyślą.

Milena
@Kasia

Ciekawe czy powiedziałaś to otwarcie Pani Anicie w oczy , w internecie każdy potrafi pisać i oczerniać a na żywo tylko wazeliny brakuje żeby (usunięte przez administratora).y wejść .. Żałosne to jest !

Siwydym

Tam nie ma żadnej kultury tylko (usunięte przez administratora):)

Łucja

W necie widziałam ogłoszenie na Sprzedawcę. Jestem ciekawa o co pytają na rekrutacji? Jakieś konkretne pytania czy wymogi?

Tobiasz

Chciałbym podzielić się ze swoja opinią dotycząca sklepu Maxpol na Wojska Polskiego w Kędzierzynie.Atmosfera na tym sklepie jest beznadziejna,naprawdę sytuację ratują dwie Panie w czarnych włosach choć będąc dzisiaj na zakupach dowiedziedziałem się ze Pani Ania która była super sprzedawczynią z uśmiechem do klienta podchodziła została zwolniona.Starsza Pani która tam sprzedaje jest bardzo opryskliwa wręcz nie miła.Dlatego uważam że zwolnienie tej Pani to strzał w stopę dla całego sklepu,dzięki temu ja i moi znajomi będziemy omijac ten sklep.

Ktoś 1

Nic jak widać się w tej firmie nie zmienia na dobre skoro pracownicy dalej odchodzą..Nadal (usunięte przez administratora) się nz wadze kto sie do tych zasad dostosowuje to pracuje reszta jak sie nie podoba to leci na pysk..Szkoda ze w ten sposob traktuje sie tu ludzi a szefostwo opływa w luksusy to sie nie wtraca ma swoich sprzedawczykow ludzi ktorzy rzekomo pracuja a tak naprawde sa ograniczeni umyslowo tak jak nijaka Anita..

Auu
@Ktoś 1

Zgadzam się z tą opinią tym bardziej że bardzo dobrze znam tzw. niby (usunięte przez administratora). Tak to jest jak człowiek dojdzie do władzy w głowie się miesza. Ale kiedyś na wszystkich przyjdzie kara to że ona nie ma sumienia i traktuje ludzi jak rzeczy trudno. Kiedyś przyjdzie kara. Śmieszne jest to że mając taką opinie ona dalej pracuje. To trzeba mieć tupet.

@Auu

Niestetyna nia tez przyjdzie pora tylko szkoda ze tyli ludziom nerwy zepsuła..Zwykły element ale Judytka lubi chyba elementy

Bzzza
@Ktos1

Anita idziesz po trupach do celu???? Za niedługo przejmiesz Firme

Bzz

Dziwne ze szefostwo nie widzi tego co ona robi z ludzmi. Jak tak przychlebia sie szefostwu to niech powie jak na nich nazekala gdy byla sprzedawca a teraz obrosla w pióra niech sie wszystkie zwolnia i dama niech sama pracoje jak taka dobra jest.

@Bzz

Bo nie chce widziec im jest tak wygodniej maja swojego kapo i tyle .Tylko dziwię sie wszystkim pracownikom ktorzy zostali upokorzeni przez ta Anite ze jeszcze tam pracuja powinni fartuchem rzucić i do widzenia,pracy za takie pieniadze wszedzie pelno nie trzeba byc niczyimniewolnikiem Ludzie obudzcie sie wreszcie i dajcie porzadnego kopa Anicie niecj sama rekawy zakasa i do roboty!!

Ktos1

No to wiesz tak i ja co to za ludzie potrzebni im sa w pracy tacy sami psychole jak oni a potem się dziwimy ze tam jest tak a nie inaczej.

@Ktoś 1

Widać ze klientow coraz mniej cos musialo na to wplynać niestety

@Klient

Sytuacja gospodarcza?

Nikt ważny
@Ktoś 1

Zgadzam się z opinią w 1000%. Popracowałam w maxpolu krótki okres czasu, pani Anita nie do końca przyjemna, miła i pomocna osoba. Miała i z tego co wiem to ma sowich pupilków tak jak menager Martyna.... o ile jeszcze jest. a syn właścicieli robi z siebie pana nad panami... :|

@Nikt ważny

Cos chyba pamiec szwankuje nigdy nie było manager Martyny.....

@Ona

Czyli to jakieś stwierdzenie, że jednak fakty są tutaj jakoś przeinaczane? Bo jak to wszystko czytam i o tym braku reakcji na niektóre zachowania to idzie się zmartwić

Marko

Umowa najniższa krajowa a reszta to tzw premia uznaniowa, ale jeśli choć 1 dzien w danym miesiącu pójdziesz na chorobowe to dostaniesz wypłatę właśnie z tej najnizszej z umowy, a praca jest ciezka i czasem się zdarzy problem z plecami lub recę wysiadają,nie ma się co dziwić ze nowi pracownicy wytrzymują tu miesiąc jednym słowem dramat

Ostatnio byliśmy świadkami jak jedna pani z rozbioru wygłupiała się przy drzwiach z kolegom inne panie pracowały a tej tylko wygłupy głośne śmiechy i docinki do innych pracowników a na koniec zmiany jaka ona jest zmęczona albo coś ją boli.ta pani jest zawsze głośna tylko ją wiecznie słychać na hali.inni pracują a ona robi tak żeby się nie narobić a zarobić tyle samo co inne osoby.szkoda tylko tych trzech pań które z nią muszą pracować i znosić jej nastroje

Honorata

Zastanawiam się co ta opinia ma tu wnieść? Bo może zamiast biernie obserwować i współczuć jakoś zareagujecie? Może trzeba to zgłosić, żeby ktoś zwrócił na to większą uwagę?

@Honorata

Zgłosić ale komu? Szefostwo wie że na sklepach menagerki mobbing stosują dziewczyny się zwalniają i nic z tym nie robią a myślisz że na zakładzie się tym zainteresują?

@Ona

Serio takie słabe podejście u nich? No to jakby nie patrzeć chyba jakaś inspekcja byłaby alternatywą?

@Honorata

Bardzo słabe kiedyś tak nie było. Inspekcja co masz na myśli żadna ekspedientka czy osoba z zakładu nie powie tego wprost bo straci pracę a menagerka zatrudni następna ofiarę. Tutaj szefistwo powinno reagować i bardziej kontrolować pracę managerek i innych kierowników na zakładzie.

@Ona

No dobrze... A sądzisz, że mają tego świadomość czy należałoby to w jakiś sposób pokazać? Chociaż już samo nazywanie osoby zatrudnionej tutaj jakąś "ofiarą" brzmi zniechęcająco. Zastanawiam się dlaczego ktoś miałby się bać o stratę tego typu pracy w takim razie?

@Honorata

Oczywiście że wiedzą wystarczy poczytać opinie ekspedientek o menagerkach jak traktują ekspedientki gdyby to był jeden dwa to ok ktoś mógłby pomyśleć że ekspedientki wymyślają ale skoro pojawiają się negatywne opinie i odchodzą ludzie czyli wiadomo że coś jest nie tak. Ja wiem ze może komuś ciężko w to uwierzyć wystarczy zatrudnić się pod menager z Mikołowa i wszystko będzie jasne. Ja uważam firmę maxpol za dobra tylko za słaba reakcja na mobbing

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ZPM Maxpol?

Tak spotkania w pracy .wyjazdy z pracy a integracja jak na Cibie zaczną nadawać do kierownika. Nie ma żadnych benefitow itp.

No tak na Maladiwy 2 razy do roku

Bob

Porażka, nie polecam tu pracować, ani kupować

Małgorzata
@Bob

Ale dlaczego tak uważasz?

Klient Swiętochłowice
@Bob

Na sklepie w Świętochłowicach masakra obsada szczególnie ta jedna kobieta z tą czerwoną gębą nieprzyjemna ze az sie nie chce kupować sklep spadł na psy widać po ruchu kiedyś a dziś ale nie ma się co dziwić sklep ma złą opinię i ta masakryczna ekspedientka ..Juź tam nie kupię!!

Ula
@Klient Swiętochłowice

Proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi , o co chodzi z pracownikami tego sklepu ?

@Klient Swiętochłowice

Witam, też jestem klientką sklepu Maxpol w Świętochłowicach. Jedna Pani, która pracuje już tam dłużej taka z kolczykiem w ustach jest bardzo miła i życzliwa, zawsze doradzi i pomoże ale ta Pani o ciemniejszej karnacji to jakaś porażka, chyba przychodzi tam za kare . Jest niemiła , opryskliwa i wiele ludzi się na nią skarży, zawsze gdy przychodzę mam nadzieję że to nie ona będzie mnie obsługiwała .

Klient Swiętochłowice
@Ula

A chodzi o to że ta Pani robi łaskę ze obsluguje byłam swiadkiem jak przez telefon się wykluca z przelozona a pozniej nerwy i humorki na klientach wykłada.Wiem ze praca u Was w zakladzie nie jest łatwa jest trudno dogadać sie z przełożonymi ale jak coś komus nie pasuje to siępoprostu zwalnia bo takich sklepików jest naprawde mnostwo i to na lepszych warunkach sie pracuje

Patrycja

Byłam pracownikiem Maxpolu w Świętochłowicach , zostałam zmuszona do zwolnienia się pod pretekstem pokrycia kosztów z remementu (manka) , a w tym samym czasie byłam na urlopie . Chętnie nawiąże kontakt z osobami które były w podobnej sytuacji . Mail : papix33papix33@gmail.com

Łucja
@Patrycja

Zaraz, czyli byłaś na urlopie jak był remanent i wyszło manko i kazali ci z tego powodu się zwolnić, tak? A jaką miałaś tam wtedy umowę?

Ktoś
@Łucja

Po pierwsze nie była już na urlopie bo remanent jest w poniedziałek a koleżanka miała urlop do soboty i to były tylko 3 dni urlopu , po drugie nie została zmuszona do zwolnienia tylko było to za porozumieniem stron. Ktoś tu kłamie i nie wiem co chce tym osiągnąć. Nie ładnie..

Ktoś
@Ktoś

Dodam jeszcze, że nie było to bezpodstawne , bo wydawanie klientom towaru bez skasowania albo nie zamknięcie drzwi na klucz i nie poinformowanie o tym jest nienormalne.

@Ktoś

Nawet chyba nie że nienormalne tylko niedozwolone, no bo jak to potem rozliczyć poprawie, żeby błędu nie było? A do tego porozumienia jak doszło? Był kwas?

Pracuje wiele lat w firmie i zadziwia mnie to że pani Judyta nie widzi tego co robi pani menager Anita z pracownicami sklepów która rok jest na stanowisku a była zwykłym pracownikiem i kapusiem teraz panoszy się jak królowa na firmie a w bistro sama dobija klientom na wadze gdy stoi cały dzień żeby mieć wypłatę. Przyjeżdża na sklep i pije kawki strasznie się panoszy na dodatek pabila rekord że w ciągu roku aż tyle pracownic przez nią się zwolniło. Ta pani wprowadza mobbing na sklepach i przez takiego człowieka szefowa nie będzie miała ludzi do pracy. Pani Judyto niech pani zastanowi się komu daje pani stanowiska dla dobra firmy.

#-)
@Anna

Ta niby pani menager Anita powinna już dawno zostać usunięta ze stanowiska bądź najlepiej zakładu

Dziewczyna))
@Anna

Szkoda że ta pani nie pamięta jak sama brała towar za fri i wychodziła wcześniej z pracy a teraz pomiata ludźmi nawet urlopu nie da jak ktoś ma chore dziecko. Teraz pokazuje lojalna wobec szefowej śmiechu warte )))

Koleżanka
@Anna

szkoda że żadna z pań nie zadzwoni do szefostwa i nie powie co Anita robi na sklepach ,ona jest gorsza od (usunięte przez administratora) a nie pamięta co robiła jak była sprzedawca na sklepie i jak nagadywała na szefostwo i menadżerki. (usunięte przez administratora)

Pracownica
@Anna

Anita sama doprowadza do niskich utargów na sklepach każe pracować w pojedynkę na sklepie później tworzą się kolejki i ludzie wychodzą bo nie są szybko obsługiwani jak uważa że zrobiła dobrze że wpadła na taki pomysł to jest w dużym błędzie bo nigdzie tego nie ma na sklepach żeby pracownik był tyle godzin w pracy sam bez pomocy nawet konsumenci mówią że to wstyd na tak dużą firmę

Iza
@Anna

Pani Juduta widzi tylko swoje usta po botoksie nic wiecej zyje w swiecie snobow i nic ja wiecej nie interesuje.

Pati
@Iza

Ja, dokładnie. Najpierw wchodza powiekszone usta i(usunięte przez administratora) a potem P. Judyta. A na końcu powiększono rzić.

Szyneczka
@Pati

Hahaha ja, no rzić tys se chyba powiększoła

Sylwia
@Anna

Dobijanie to rytuał w tej firmie bez tego ani rusz...Wszyscy o tym doskonale wiedza klienci równieź.(usunięte przez administratora)

@Anna

Pani Judyta to też ma mòzg zryty jak Anita to nie rozumie pewnych podstawowych zasad..Dla niej liczy się tylko kasa i żeby botoks się przyjął nic innego nie ma znaczenia.

Urszula

Wiesz że kultura języka obowiązuje również w internecie? Może zamiast takich komentarzy, opowiesz coś o warunkach pracy na twoim stanowisku?:)

Zostaw merytoryczną opinię o ZPM Maxpol - Kuźnia Raciborska

• Jak się pracuje w ZPM Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy ZPM Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPM Maxpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZPM Maxpol