F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118

Bielsko-Biała

Opinie o F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118

Natalia

@kierowca rozumiem, że teraz opisujesz tą drugą firmę? Muszę Ci przypomnieć, że wątek dotyczy firmy F.T.U. Transpeed i piszemy w tym wątku tylko o niej by nie robić niepotrzebnego bałaganu. O tamtej firmie możesz napisać opinię w jej wątku, a tu jeżeli masz doświadczenia z Transpeed.

Natalia

@pablo a próbowałeś się dowiedzieć czy tylko Ty nie dostałeś wynagrodzenia? Czy to nie był przypadek? Jeżeli nie był to musisz próbować odzyskać swoje pieniądz. Czy ktoś miał podobną sytuację z F.T.U. Transpeed jak @pablo? Warto się dzielić takimi informacjami na forum, żeby w razie potrzeby kogoś przestrzec lub zweryfikować czyjaś wypowiedź. Po to służy to forum.

pablo

firma krzak nie płaci za wykonana usługę nie polecam zero kontaktu

xoxo

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Poodbno pojawiają się jakieś premie.

xyz

Nie płaci faktur

trans

Firma unika kontaktu. ksiegowa podaje za kazdym razem inne terminy platnosci i ich nie realizuje. mam wiedze o wielu firmach w takiej samej sytuacji. skoro nagle przestali placic prawdopodobnie bankrutuja wiec nie polecam w zadnym wypadku jakiejkolwiek wspolpracy o ile chcecie zostac oszukani na pieniadze.

niezadowolony !!!!

odradzam wszystkim ta pseudofirme. to ze nie placa w terminie wiadomo od dawna wszystkim znającym rynek transportowy w Polsce. Rowniez potwierdzam ze pozytywne komentarze pisza wlasciciele lub pracownicy firmy bo nie slyszalam o nikim kto by milo wspominal wspolprace z ta firemka-krzakiem

przewoznik

patałachy u zlodzieje. pani odpowiadajaca za platnosci co chwile podaje inne daty platnosci. wlasciciel olewa wszystko. platnosc opozniona o kilka miesiecy i za kazdym ponagleniem mowi ze w tym tygodniu platnosc wyjdzie. problem w tym ze od jakiegos czasu firma przestala placic wszystkim. pozytywne opinie wystawiane sa przez pracownikow firmy.

xyz

ZŁODZIEJE! Nie chcą płacić za zlecenia! Czekam już ponad miesiąc i nic. Jak udało mi się dodzwonić to dostałam ochrzan, że nie będzie nikt ze mną rozmawiał, bo nie ma czasu...

przewoznik

Nie polecam, wręcz ostrzegam!!!!Jedno wielkie krętactwo....Pani księgową Katarzyna Moczek - kłamie, wymyśla różne terminy płatności. Sprawe zgłaszam do prokuratury za oszustwa...

tomek

wszytsko ok

kati

polecam wyplata na czas atmosfera super wszytsko ok

ssdd

Kara 100 euro wyciągnięta z kapelusza.Krętacze

szofer

Nie polecam kręcą!!

niezadowolony

19. ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO OPOZNIEN W PLATNOSCI O KOLEJNE 30 DNI GDY DOKUMENTY CMR ORAZ FV DOSTARCZY ZLECENIOBIORCA POZNIEJ NIŻ DO 10 DNI OD DATY WYKONANIA USLUGI, BĄDŹ WYŚLE 1 ORYGINALNĄ CMR CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM ? NIE POLECAM

KRIS

PRACOWALEM 2 LATA JAKO SPEDYTOR I ROK JAKO KIEROWCA KASIURKA NA CZAS KONTAKT Z SZEFEM WPOZADKU JEDYNIE CO TO DUZO JEZDZENIA I MALO CZASU NA ODPOCZYNEK ALE ZA TO WYPLATA WIEKSZA :)

Nie polecam, pełen [usunięte przez admina] i brak wypłaty w terminie. Poza tym dość często zmieniają się kierowcy, o czymś to świadczy.

Zostaw opinię o F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118 - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118