Opinie o F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118 w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118 w Bielsko-Biała

Komentarze o jakiejś płatność za transport? A ta firma w końcu jest czynnie prowadzona czy i tak się spóźniłem? Po prostu zaciekawiła mnie oferta a zwłaszcza zarobki skoro kiedyś już były do tych 13 tys zł. Kierowcy miewali problemy z wypłatą czy raczej pracowników to nie dotyczy?

Aneta Nowy wpis

A ile Ci zalegali i od jakiego czasu? I jak przebiegał cały proces odzyskania kasy? Pozdrawiam

Tadeusz Nowy wpis
@Aneta

Mi ponad 1000 euro. Też ogarnięte. 2 miesiace :)

Pomocna Nowy wpis

W sprawie płatności 5I2 988 8 OO

Maria

W sensie, że ta firma? A kiedy te transporty miały miejsce?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
53O-39O-935 fv

Proszę.o kontakt jeżeli komuś zalega firma Udzielę informacje

Maria

Nie robi tu się zbyt tłoczno od jakiś reklam? Możesz jakoś udowodnić, że faktycznie miałeś styczność z nimi?

transportowiec

Daj spokoj. Można się przejechać za friko. Koszmar!

@transportowiec

Taka branża :(

@Ania

Branża? A nie firma przypadkiem? To teraz wszędzie za transport nie płacą i nie ma na co narzekać czy jak? :/

BRAK PŁATNOŚCI

Firma niewypłacalna. Nie płaci za zrealizowane usługi transportowe. Radzę uważać!

Krzysztof Winiarek

firma nie płaci, właściciel (usunięte przez administratora)jakich mało. nie polecam

Daria

Brak płatności!

Urszula
@Daria

Od kiedy Ci nie płacą? Dużo?

Kiwi

Dajcie spokój nigdy takiego kombinatorstwa jak tu nie widziałem. Ten szef śmieszny bysiorek na maxa

Sylwia
@Kiwi

Kombinatorstwa? Co masz na myśli? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Klauster

Jedna gwiazdka oceny jaka mozna wystawic to gruba przesada. Firma porazka wszystkie zle opinie nie sa wymyslem tych ludzi tylko czysta prawda. unikac!

Odradzam wszystkim ta pseudo firmę. Nie płacą w terminie od dawna. Właściciel burak powinien się leczyć na Olszówce - ma blisko. Również potwierdzam ze pozytywne komentarze piszą właściciele lub pracownicy firmy bo nie słyszałam o nikim kto by milo wspominał współprace z tym krzakiem. Omijać szerokim łukiem

Stanisław
@Andrzej

Firma niewypłacalna , proponuje nie podejmować współpracy bo będzie się migał od zapłaty

Przewoznik
@Stanisław

Ta firma to dowcip szkoda, że nikt sie za takich nie bierze

Przewoznik

Mamy cała mase firm z ktorymi wspopracujemy, chyba o zadnej nie mozemy powiedziec zlego slowa procz panstwa dziergas.. Ponury zart, firma to kpina. Wszystko co negatywne napisane ponizej to prawda. Nie płaca FV, nie ma z nimi zadnego kontaktu, zglosilismy na windykacje zadzwonila laska z biura ze oczywiscie za chwilke placą, bo szef wielce na urlopie, ale jest to (usunięte przez administratora), ktore maja opanowane przez lata na rynku. Szef b==k tu tez pelna zgoda. 3majcie sie z daleka wyjdzie to Wam najlepiej

Tel

Tel 512 988 800

Janusz

Najgorsza firma z jaką współpracowałem, nie płacą, jak coś się dzieje ignorują wszystkich

Damian

@trans masz pewność ze bankrutują ?

Lada
@Damian

Damian, do you know something more? We need to contact this company too.

Natalia

@kierowca rozumiem, że teraz opisujesz tą drugą firmę? Muszę Ci przypomnieć, że wątek dotyczy firmy F.T.U. Transpeed i piszemy w tym wątku tylko o niej by nie robić niepotrzebnego bałaganu. O tamtej firmie możesz napisać opinię w jej wątku, a tu jeżeli masz doświadczenia z Transpeed.

Natalia

@pablo a próbowałeś się dowiedzieć czy tylko Ty nie dostałeś wynagrodzenia? Czy to nie był przypadek? Jeżeli nie był to musisz próbować odzyskać swoje pieniądz. Czy ktoś miał podobną sytuację z F.T.U. Transpeed jak @pablo? Warto się dzielić takimi informacjami na forum, żeby w razie potrzeby kogoś przestrzec lub zweryfikować czyjaś wypowiedź. Po to służy to forum.

pablo

firma krzak nie płaci za wykonana usługę nie polecam zero kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118 - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118?

Zobacz opinie na temat firmy F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118?

F.T.U. Transpeed Dziergas Sławomir, Bielsko-Biała ul.Sternicza 2/118
1.7/5 Na podstawie 38 ocen.
  • al. gen. Władysława Andersa 6 lok. 5
    43-300 Bielsko-Biała