Opinie o Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Equalan Pharma Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. w Białystok

Eqaulan

Nie wierzę, że ta firma jeszcze działa, jak będzie taka rotacja w ludziach to niedługo dyrektorka i dyrektor sami będą tam pracować!

Ja pracowałam 2 lata i jeśli ocenić pierwszy rok mogę powiedzieć, że pracowało się bardzo dobrze ! ,natomiast drugi rok jedna z najgorszych firm .Niestety ... I nie chodzi o warunki w sensie umowa ,kasa bo te się nie zmieniły, ale atmosferę w firmie .Zmiany personalne które miały na to ogromny wpływ- jedna wielka tragedia .

White F

Pojawiło się ogłoszenie na portalu, w którym firma wymienia jako jedno z wymagań dotyczących przyszłego pracownika; „etyczne podejście do biznesu” Szanowni Państwo, zacznijcie etycznie podchodzić do swoich pracowników, a Oni odwdzięczą Wam się tym samym. Rotacja wśród PH jest ogromna a zwolnienia są robione na trasie, bez wcześniejszej zapowiedzi. Pod domem trzeba oddać wszystkie rzeczy. Także jeśli chcesz aplikować do Equalan, pamiętaj; miej zawsze czyste auto i naładowany sprzęt, bo nie znasz dnia ani godziny kiedy to Ciebie się pozbędą. Nie polecam pracy tutaj. Szkoda czasu.

Graźka

Tak się zastanawiam przy tym wszystkim, na jaka w zasadzie karierę można się nastawiać zaraz po zakończeniu współpracy z tym Pracodawca? odniesie się ktoś do rzeczywistego doświadczenia które udało się przy tym zdobyć oraz do dalszej ścieżki kariery?

Asia

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale chyba tylko przedstawiciele narzekają i rotują, tak? Bo teraz jest nabór dla młodszego specjalisty ds. rozliczeń finansowych i wyglądałoby to nieźle. Ale nie chcę w złą atmosferkę trafić, wiadomo. Ktoś napisałby dla mnie, jakie dofinansowanie firma gwarantuje do pakietu zdrowie i sport? Jak 5% to słaby benefit...

@Multisport 2

I co to zmienia? jedynie nazewnictwo? Zakres obowiązków stale jest identyczny? Nie łapię za bardzo czemu występują rozbieżności informacyjne odnośnie tych benefitów, ktoś w ogóle poruszał ten temat bezpośrednio w firmie? ciekawi mnie odniesienie samego pracodawcy

Czy w Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

A czy w marketingu będzie lepiej? Widzę, że komuś dział eksportu odradzono, na natomiast myślę o pracy jako młodszy specjalista. Tutaj w mojej ofercie już piszą o tym, że można się rozwinąć zawodowo. Ale w jakim stopniu i zakresie? opiszecie tez atmosferę na dziale? jest dla mnie ważna

A może zamiast na PH starać się o prace na dziale eksportu? Co myślicie o tej ofercie dla asystentki, która jeszcze niedawno dodali? Za dużo o atmosferze czy tez zarobkach z treści się nie dowiem. Pomożecie? Jaka jest ścieżka kariery? Jak oceniacie rozwój?

Elo Nowy wpis

Nie idź w to: kasa marna, ścieżki kariery brak, zamiast rozwoju idziesz wstecz. Już były tutaj głosy na temat szefowej z którą będziesz blisko pracować. To są wiarygodne opinie.

Lidzia

A technolog? Aplikował ktoś niedawno? Pojawiła się jakiś czas temu odradzająca opinia dotycząca rozmowy na PH, co natomiast z innymi działami? Potrzebuje się dowiedzieć jakie warunki teraz występują w lab, czy od kolejnego roku tez będą jakoś na początku prowadzić rekrutacje? Jest tu ktoś na bieżąco i by opisał organizacje pracy oraz jej stabilność?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy specjalista ds. rozliczeń finansowych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
AW

Aplikowałam na stanowisko PH. O firmie dowiedziałam się tak naprawdę z ogłoszenia o pracę, pierwszy etap 7.11, bardzo sympatyczny z Panem Tomkiem, widać że człowiek zaangażowany w swoją pracę, dość szybko miałam termin na drugi etap 9.11, również w miarę pozytywnie go oceniam. Po tym etapie zaczeły sie schody. 17.11 otrzymałam telefon, ze firma jest zainteresowana moją osobą i czy z mojej strony wszystko aktualne. Powiedziałam że tak, ale chciałabym poznać konkretne warunki, Pan powiedział że wróci do mnie w kolejnym tygodniu z informacją, w kolejnym tygodniu kolejny telefon z informacją o kolejnym tygodniu przesunięcia. 8.12 otrzymałam sms, że nadal brak konkretów i w kolejnym tygodniu mam dostać szczegóły. Chyba tak naprawdę firma zrobiła mi przysługę, tak sobie myślę czytając pozostałe opinie. Grzecznie podziękowałam z informacją ze takie przeciąganie samego przekazania warunków jest złym prognostykiem dalszej współpracy - nie myliłam się ????

Ocenicie jak się teraz robi na magazynie? pisali cos wcześniej o tym, że atmosfera raczej jest zla ale ciekawi mnie czy po takim czasie może cos się zmieniło? Mignęła mi po prostu niedawna oferta dla magazyniera właśnie. Opis nie jest zbyt rozwinięty, wiec w zasadzie co składa się na przykład na te niezbędne narzędzia do pracy? i jak pracuje się z aktualnym zespołem?

White F

@White F

Praca PH tak wygląda.Trudno spodziewać się w tym zawodzie pracy do emerytury lub ze ktoś doceni zaangażowanie.Realizujesz cudze wymysły i spełniasz marzenia,ale napewno nie swoje :) do tego dorobisz się garba i nerwicy,zwolnią i poszukają innego naiwniaka.

Zimorodek
@White F

Zgadzam się ,bo to szczera prawda.wcześniej jak czytałam negatywne opinie to myślałam że są przekoloryzowane,teraz wiem że to sama prawda. Teraz zawsze będę brała wszystkie wpisy na serio.

Graźka

Asia

Wtf
@Asia

Jakie pakiety jakie dofinansowanie o czym tu mowa ! Cud że wypłata cała i na czas ale do 10 każdego dnia miesiąca to modlić się trzeba żeby była bo to jakaś łaska na czas ludziom kasę wypłacić Atmosfera wszędzie zła w biurze i na produkcji magazynie laboratorium długo by mówić / pisać są zdecydowanie lepsze firmy

Multisport
@Asia

Karta jest. W 100% płatna przez pracownika

@Multisport

Masz 100% pewności, że jest płatna przez pracownika? Jest teraz ogłoszenie dla speca od logistyki i w opisie wskazano, że do karty sportowej występuje dofinansowanie. Zależy to wiec od stanowiska które zajmujesz?

Multisport 2

Karta Multisport jest w całości opłacana przez pracownika, bez względu na stanowisko. W ogłoszeniu podana jest nieprawda. Można korzystać z Multisporta, ale pracodawca nie daje dofinansowania. Benefitów w firmie brak. A co do ogłoszeń to piszą, że szukają "Specjalisty" a bywają sytuacje, że witają w firmie i na umowie występuje "Młodszy Specjalista".

@Multisport 2

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Equalan Pharma Europe Sp. z o.o.?

Kate

Dzień dobry Potwierdzam masową rotację w firmie. Zwłaszcza jeśli chodzi o współpracę z Właścicielką i jej podopieczną z akcentem ze wschodu. Okropny duet poniżający innych pracowników. Firma ma długą historię i długą listę byłych pracowników. Ktoś poniżej napisał, że niedługo będą sami właściciele pracować - o tak to prawdopodobny scenariusz. To jedna z firm z ideą, nie ma ludzi niezastąpionych, masz pracować i znosić fochy Pani Prezes oraz brak strategii i wizji a jak nie to do widzenia. W zamian nic więcej, żadnego rozwoju, szacunku, słowa dziękuję. Szkoda, że to kolejny pracodawca, którego można wrzucić do puli negatywnych miejsc pracy a praca to większa połowa życia. Szkoda, życia naprawdę. Może każda jedna opinia negatywna nauczy i zmieni postawę właścicieli a może nie. ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pytanie - odpowiedzieć

Tak rozmowa odbywa się w siedzibie "firmy", ale lepsze pytanie czy warto? Odpowiedź nie warto!!!

Szymon

Czy to prawda, że w firmie jest duża rotacja? Widziałem taki komentarz, ale to z tamtego roku i zastanawiam się jak jest teraz. W innym wpisie czytałem, że stawkę poznaje się dopiero po podjęciu pracy, czy to może jest powód tej rotacji? Jaka jest ta stawka, podstawa?

beba1
@Szymon

Firma nie może wybić się na rynku ,pomimo dobrych produktów ,właśnie przez rotację pracowników .Nawet klienci wiedzą że po roku zwalniają ,dlatego niestety rezygnują ze współpracy. Jak szukasz stałej pracy to odradzam .

@Eqaulan

Sugerujesz, że nikt nowy się tu nie znajdzie? To jak długo się to już w sumie ciągnie?

Nikt
@Katarzyna

Niestety się znajdą, ale na krótko, zwolnień i ogłoszeń o pracę co pół roku na to samo stanowisko jest tak dużo, że ludziom powinno to coś dać do zrozumienia.

@Katarzyna

A pani Katarzyna chyba nie jest tu przypadkową osobą! Pozdrawiam

@Eqaulan

Można prosić o rozwinięcie tej sugestii?

Hanna

Mężu się naczytał o pracy na produkcji jako pracownik od mas kosmetycznych. Bardzo skrótowe ogłoszenie dali, tyle, że umowa o pracę i możliwości rozwoju. Trzeba tylko zmysł techniczny mieć, nastawić się na pracę fizyczną, no i książeczka sanitarna, ale to on już ma. Naprawdę taka prosta ta robota? Ile w ogóle płacą, jak na Białystok?

Hanna 3

Rok to jeszcze dobrze. Bywa że po 2 - 3 miesiącach zwalniają.

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Equalan Pharma Europe Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Dynia

Nie warto brać udziału w rekrutacji. O proponowanej stawce dopiero dowiesz się na koniec rozmów kwalifikacyjnych

Iwona
@Dynia

zdradzisz czy chociaż ta stawka warta zachodu? Długo ten proces rekrutacyjny trwa zanim ujawniają warunki?

On
@Dynia

Bronisław

Co to znaczy? Bo można zgadywać w nieskończoność. Opisz to jak możesz. I jeśli przekracza swoje kompetencje, to czy ktoś to zgłaszał gdzieś wyżej?

Wreszcie

Między innymi działami jest ok tylko jeden dział tzn. kierownik działu gdzie odbywa się konfekcja wiecznie ma jakiś problem i jak jemu coś nie pasuje i chce pozbyć się pracownika to chodzi do swoich przełożonych i dosłownie podp....... I po czasie dostają pracownicy wypowiedzenia niestety tak jest. Kierownik zwala winę na innych pracowników odwracając od siebie uwagę.

Zzz
@Bronisław

Nie opiszę sytuacji swojej jaka zaistniała w zakładzie. Poprostu nie ma szacunku do ludzi i myśli, że jest Bogiem tam. Sprawy nie są zgłaszane a jego przełożeni nie reagują

@Wreszcie

Na innych działach to samo jest w kwestii podp... To norma w tym "zakładzie" tu jakiekolwiek informacje biegną do prezesa i prezesowej państwo M. wszystko wiedzą o wszystkich od donosicieli, w tym "zakładzie" są stałe osoby i one decydują czy tam pracujesz czy nie, nawet jakbyś był wołem do pracy i 200 % normy zrobił to podpadniesz i wylatujesz. Zero szacunku zwalnianie bez ostrzeżenia, umowy się kończą zwalniają, szukanie wiecznie haków na kogoś, organizacja pracy żadna. Podejście do pracownika żadne, benefity żadne,wakacje pod grusza żadne, wypłaty ubogie.

Wiktoria

Witam, zajrzałam na stronę internetową Equalan Pharma i zauważyłam, że można podsyłać firmie swoje CV. Czy ktoś korzystał z takiego rodzaju aplikacji? Jak długo czeka się na jakąś odpowiedź? Jak wygląda cała rekrutacja? :)

Róża
@Wiktoria

Nie warto! Słabo zarządzana firma, wieczna rotacja przedstawicieli, a szefowa? Pozwolę się nie wypowiadać.

@Róża

Może jednak powiesz coś więcej na ten temat? Zachowując oczywiście pełną kulturę, jak na forum przystało :D Co Twoim zdaniem było nie w porządku w Equalanie, a co z kolei działało jak należy? Liczę na dłuższą wypowiedź, daj znać!

@Wiktoria

Jak szukasz pracy tylko na chwilę to aplikuj jak na dłużej to nie warto zatruniają tylko jak jest dużo pracy a potem nara

@Róża

Pewnie że nie warto,nawet na rozmowę nie warto iść,stanowczo ODRADZAM:)

Mikołaj

A co takiego jest na tej rozmowie, że odradzasz? Proponują słabe warunki finansowe, czy jak?

@Mikołaj

Inne firmy proponują lepsze zarobki ale i benefity a tutaj to ochłap najniższa i zero benefitow i jeszcze jak jest robota to jesteś potrzebny więc to chyba tylko dla jakiś gówniarzy uczących się I co chcą sobie dorobić:)więc nie polecam:)

@Mikołaj

Najniższa stawka jaka może być, na rozmowie wszyscy mili wręcz wchodzą (usunięte przez administratora) a później ? Strach się bać. Brak kompetentnych zarządzających oraz kierownictwo które jest chyba przypadkiem. O pracy biura nawet nie ma co wspominać lepiej sobie w Google poszukać odp.

Katarzyna

Serio aż tak źle? Zaraz zerknę z ciekawości na te google. To jak długo tutaj zabawiłeś swoją drogą? :/

Kontrahent
@Róża

Zgadzam się z opinia co do szefowej

Justyna
@Kontrahent

Ale mógłbyś się jednak o niej coś chociaż Ty wypowiedzieć. Bo tak to nie wiadomo za bardzo o co chodzi ...

Xyz
@Justyna

Szkoda moich słów i twojego czasu. Jeśli jesteś pracownikiem to wiesz co mam na myśli. Jeśli kandydatem to daruj sobie

Nikt
@Róża

A ja pozwolę się wypowiedzieć straszna firma. Bez pomysłu, wymagania jak w korporacji, ale słaba organizacja. Szefostwu słoma z butów wystaje, udają wielkie Państwo, a wychodzi tylko chamstwo, obgadywanie w firmie za plecami jest normą. Kierownictwo wielka porażka!!! A ludzie przychodzą do pracy odchodzą, są zwalniani, umowy się kończą nie przedłużają, rotacja w ludziach. Jak ktoś się decyduje tam pracować powodzenia nerwy ze stali, dupolizanie i do roboty.

@Nikt

Czyli dalej tak jakoś niefajnie się tu dzieje? Jak tak czytam ten Twój opis to się zastanawiam czy etykietka Ci się nie pomyliła? Mimo tego co widzisz wciąż tu pracujesz?

Kamil

Czy firma ma jakiś fajny system motywacyjny ?

Lila
@Kamil

Jedyny system jaki ma to system demotywacyjny, wymagania wielkie, pieniądze słabe, ciągłe niedociągnięcia w funkcjonowaniu, słabo inwestują w szkolenia pracowników. Nie doceniają lojalnych pracowników.

Aleksandra
@Lila

Możesz napisać coś więcej - czym demotywują? Na jaką kasę można liczyć, bo piszesz , że słabiutko? Wnioskuję z twojego poziomu niezadowolenia, że już tam trochę pracujesz?

Prawda
@Lila

Jedyne kto w tej firmie jest uważany to osoby z polecenia kierowników. Wtedy nawet jak nie masz umiejętności to awansujesz. „Obca” osoba w tej firmie popracuje do tego czasu kiedy jest nawał pracy później cię zwolnią przed końcem umowy albo wykończą tak byś sam się zwolnił. Wypruwasz z siebie flaki a firma szukając oszczędności i tak utnie ci premie bo np byłeś chory

@Prawda

Ok z tej perspektywy naprawdę niefajnie to brzmi. Ciekawa jestem jak druga strona barykady to postrzega i co oni tak poważnie myślą o pracownikach i o tym w jaki sposób z nimi postępują. Może jednak przejawia się jakaś szczypta empatii?

Bla bla
@Kamil

Nie ma

@Bla bla

Eh to słabo. A napisał o ucinaniu premii za nieobecność czyli uznaniowa tylko jest czy jakaś jeszcze może? I na ile średnio tej premii bez ucinania można liczyć?

Tomasz

A ja z kolei mogę polecić firmę Equalan Pharma i trudno odnieść się do emocjonalnych opinii nie pozytywnych, ale rozumiem jak pojedyncze jednostki szukają upust swym emocjom zapominając o tym, że nikt nie jest anonimowy. Firma Equalan Pharma to stabilna, rozwojowa spółka, którą tworzą pozytywni ludzie. W moim odczuciu ma ogromne możliwości i daje szanse dla każdego.

Angela
@Tomasz

Jakie są godziny pracy?

P.
@Tomasz

Widać po częstotliwości ogłoszeń o prace na te same stanowiska jaka to stabilna praca. Po to jest ten portal aby wyrazić swoje opinie i przestrzec albo zachęcić potencjalnych pracowników. Każdy kto polecił by swoje byłe/obecne miejsce pracy na pewno napisałby pozytywny komentarz. Także wnioski nasuwają się same :)

Edyta
@P.

A może firma ma nowe ogłoszenia bo się rozwija i potrzebują więcej pracowników?

P.
@Edyta

Raczej ludzie nie wytrzymują albo kończą im się umowy (tak jak to pisano wyżej)

@P.

Chcesz przez to powiedzieć, że stabilność pracy tutaj będzie stale oparta o jakieś perpetuum mobile? Czy może jednak kiedyś coś się zmieni?

Ula

Dyskryminują osoby nie zaszczepione, wstydzilibyscie się I to ma być firma,żenada normalnie

@Ula

Niby jak to wygląda? Naśmiewają się z ciebie, wskazują palcem? Czy sama to sobie wmawiasz? :)

Ula
@Bronisław

Może firemka nie powinna brać tego pod uwagę A wystarczy nagrać rozmowę i dowód gotowy

Jerzy
@Ula

ULA masz prawo jak każdy z nas do wyrażania opinii jednak nie bardzo jasna jest Twoja opinia na czym ma polegać dyskryminacja osób niezaszczepionych Sam jestem chory na wiele chorób jednak długo zastanawiałem się nad przyjęciem szczepionek i mówiąc szczerze z moimi obciążeniami według wielu informacji szczepionka mogła mi zaszkodzić. Nie wiem nie jestem naukowcem jednak mam poważną chorobę ( nie jedną) i wiesz co skłoniło mnie do przyjęcia szczepionki Mam 52 lata a opiekuje się mną Pani Opiekunka w wieku 60 plus i Ona przyjęła 3 dawki szczepionki i pomaga mi jest zdrowa to skłoniło mnie do przyjęcia szczepionek nie pseudo lekarze Salomon Chorban czy propaganda w mediach To ta starsza kobieta była dla mnie autorytetem. Choruję na glejaka przeszedłem przed szczepieniem koronawirusa efekt chyba jego ? dostałem zatoru płuc. Nie wiem co będzie i kto ma rację ale miliony ludzi przyjęło szczepionki i żyją Jeszcze raz powtórzę jak każdy z nas masz prawo do swojej opinii ale czy to akurat dobre miejsce aby oceniać Firmę tylko na podstawie że chcą aby pracownicy się szczepili ? Pewnie za parę lat dowiemy się kto miał rację ja tego nie wiem. Mam jednak prośbę gdy piszesz komentarz nie wciągaj w to szczepień napisz merytorycznie o pracy w Firmie czy produktach Złą opinię łatwo się wydaje ale pamiętaj że czasem przez niepotrzebny komentarz można zepsuć komuś dobrą opinię Osobiście życzę Ci zdrowia i aby nigdy nie dopadło Cię to paskudztwo Pozdrawiam Serdecznie Jerzy Urbanek

Zostaw merytoryczną opinię o Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Equalan Pharma Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Equalan Pharma Europe Sp. z o.o.?

Equalan Pharma Europe Sp. z o.o.