Opinie o Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. w Białystok

counter
2 7 12 5 1
Wiktoria Nowy wpis

Witam, zajrzałam na stronę internetową Equalan Pharma i zauważyłam, że można podsyłać firmie swoje CV. Czy ktoś korzystał z takiego rodzaju aplikacji? Jak długo czeka się na jakąś odpowiedź? Jak wygląda cała rekrutacja? :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 130 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Equalan Pharma Europe Sp. z o.o.?

Kamil Nowy wpis

Czy firma ma jakiś fajny system motywacyjny ?

Harry Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 165 dni.
Kandydat

Jak atmosfera w biurze? Jak właściciele?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Praca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.
Klient

Dzień dobry jak wygląda rekrutacja do firmy ile jest etapów i jak wyglądają godziny pracy i kwestia finansowa?

Karolina

@tomasz czyli rozwojowa tak? A jak z awansem w tej firmie, czy jest on możliwy?

Tomasz
@Karolina

Karolina (moderatorko page ranku) a jak myślisz? Każda firma daje możliwości.

Tomasz
Kandydat

A ja z kolei mogę polecić firmę Equalan Pharma i trudno odnieść się do emocjonalnych opinii nie pozytywnych, ale rozumiem jak pojedyncze jednostki szukają upust swym emocjom zapominając o tym, że nikt nie jest anonimowy. Firma Equalan Pharma to stabilna, rozwojowa spółka, którą tworzą pozytywni ludzie. W moim odczuciu ma ogromne możliwości i daje szanse dla każdego.

Edyta

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy ktoś obecnie pracuje w tym miejscu i mógłby podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy, zatrudnienia czy też atmosfery w firmie? Każda merytoryczna opinia jest bardzo istotna i może być dużą pomocą dla potencjalnych kandydatów. Jeśli ktoś na forum może wypowiedzieć się na ten temat, czekamy na Wasze komentarze.

Zuzia

Nie lubię komentarzy tego typu. Napisać "to samo (usunięte przez administratora)" i dowiedzenia - zapewne ktoś z konkurencji... Ja akurat jestem zadowolona z produktów Equalan Pharma i szczerze polecam - głównie GlySkinCare do codziennej pielegnaci.

ciekawy

a cos wiecej? Ze wlasiciele ci sami to wiadomo, ale chyba troche inne produkty?

UWAGA to samo Bagno co Diagnosis sp. z O.O tylko nazwa zmieniona

Zostaw merytoryczną opinię o Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad