budros

Gdańsk

Opinie o budros

Julita
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy jako Monter rusztowań przemysłowych. Jest to praca w Niemczech. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad odpowiedzią na tą ofertę pracy? Merytoryczne, szczegółowe opinie będą szczególnie pomocne.

Konfident

Nachapac sie tylko kirownik przerwa laduje kieszenie I zyje jak pan wielka rodzina mafia wszyscy po rodzinie projektanci,inspektorzy ,kierownicy,zarzad niech sie prokurator wezmie zanich bo to zorganizowana grupa przestepcza a nie firma

filip
użytkownik zarejestrowany

no coś Ty.. chodzi o udokumentowane doświadczenie w branży, a nie w konkretnym miejscu :) nie przesadzajmy.

talar

Bzdury piszesz.

lokator

Tak buduje Budros W piątek byłem w mieszkaniu na ul. Storczykowej związku z przeciekiem przy kominie ,po oglądnięciu przecieku a później komina na dachu i poddaszu,okazało sie ze powodów może być kilka .(Zdjęcia w załączniku) -źle zamontowane listwy kominowe -brak kampinosa na czapie komina i woda podcieka do wewnątrz ,pęknięcia na czapie -wnętrze wylotu wywietrznika komina powinno być wyprowadzone do zewnątrz a nie odwrotnie bo woda która dostaje sie do środka nie ma jak wypłynąć -ponadto Lokatorka twierdziła ze zimą tworzy sie przy kominie jakaś pleśń ,co może być spowodowane brakiem izolacji części komina który jest na poddaszu-może przemarzać

akamrna
użytkownik zarejestrowany

hejo panowie i panie jak to jest z tą atmosferą pracy w budrosie co ? całkiem przyjemna i mam nadzieję zę nie ma żadnego wyścigu szczurów, dobrze myślę? bo ja to należę do tych co od takich wyścigów trzymaja się daleka, ale praca w budrosie mnie przekonuje wiec moze i spóbuje tylo jak tam jest co? warto?

Borsuk

Co za porabana firma, 300 godzin w miesiącu a na wypłatę 1700, oni nie liczą się z pracownikiem, odradzam ta firmę. Zwolnili mnie za to, ze wziąłem urlop po 2 miesiącach pracy codziennie. Omijajcie ta zaklamana firmę z daleka.

Ostroś

Wybudował takie same bloki co konkurencja, bo synek prezesa jest architektem i dyplom ma za kasę, wiec co może wymyślić innego jak tylko skopiować to co juz powstało.

aga

Dlaczego Budros wybudował takie same budynki jak konkurencja obok ?

meryl
@aga 28.04.2014, 15:51
Dlaczego Budros wybudował takie same budynki jak konkurencja obok ?

Bo mpzp nie daje architektom pola do popisu.

rafi

Kontakt na Plettaca, wejdz na stronę internetową znajdziesz wszystkie dane do Ostrzeszowa. Pani Aneta bardzo miła. Budros już przekreśliłem.

A mozesz podać jakiś namiar na pletaca na wyjazd

kar
@rafi 01.03.2014, 12:53
A mozesz podać jakiś namiar na pletaca na wyjazd

cześć daj jakiś namiar na tą firmę

rafi

Chrzanic tą firmę czekam na wyjazdu ciągle zwodza i obiecują. Jadę z Pletaca, przynajmniej nie sciemniaja.

rafi

i co z tymi wyjazdami tych niemiec mialy być w stycznu i lutym a tu powa lutego i nic sie nie dzieje

Szuwi

Witam mam pytanko jak płacą na rusztowaniach w tej firmie jako montażystom ale nie tu w kraju myślę o Niemczech był ktoś z góry dziękuje za odp.

Jaro
@Szuwi 16.01.2014, 20:20

Witam, pracowałem w tej firmie, na szczęście zwolniłem się. Jak chcecie pracować za 4,50 na godzinę to życze powodzenia i duzo wytrzymałości. 300 godzin, jak chcesz jechać na urlop to wielka łaska i straszenie, że nie będziesz miał po co wracać. Jeśli ktoś był w wojsku, powiniem sobie przypomnieć napis jaki jest na bramie wejściowej z przodu i z tyłu za bramą. Powodzenia

kozdii

Witam panowie czytam wasze opinie i sam już nie wiem czy składać papiery do tej firmy,po przeczytaniu ich zaczynam mieć wątpliwości nadmienie ,że akurat poszukuję pracy w tej branży ale za granicą doświadczenie też jest stosowne kursy,a jak warunki socjalne w tej firmie

rafi

ja jeszcze próbuje w HOLBERN zobaczymybmwe

Tomatoo

Rafi - w styczniu nie ma wyjazdu-są one na początku lutego. Niby wyjadę ale po tym co tu pisza-nie wiem czy warto-choć papiery złóżyłem.

rafi

czy ktoś wie coś o wyjeżdzie w styczniu

MIKI

witam...mam zaplanowany wyjazd na rusztowania w styczniu z tej firmy. do rpacy w Koln... pracuje moze juz tam ktos? moze podzielić sie opinia?

roki
@MIKI 01.12.2013, 19:34

miki możesz zadz w do mnie w sprawie tego wyjazdu do niem na ruszt (usunięte przez administratora)

abc

Jak z kasa?

abc

jak z kasa w tej firmie ?

miki

Może ktoś napisać,ile dostanie się "na rękę",gdy obiecują 2000 euro brutto?

non

Biskup masz całkowita racje tam się tyra po 330 godzin miesięcznie tak tak dobrze czytacie bo niby masz akord a wyrabiasz dwa miesiące w jeden miesiąc a zapłata jaka jest na umowie taka jest wiadomo w przeliczeniu na złote niby dużo ale żyć za to w Niemczech nie jest za wesoło. Jednym zdaniem ukryte [usunięte przez moderatora] ile można wytrzymać takiej orki miesiąc dwa ale nie dłużej i w ten sposób firma ma taka opinię i olbrzymia rotacja pracowników. Ale jeśli ktoś lubi dużo pracował a mało odpoczywać to firma akurat dla niego.

biskup

anonim i seba, coś mi ta wasza rozmowa śmierdzi. Czyżby pracownicy budrosu chcieli wybielić firmę. anonim zatrudnij się a zobaczysz jak jest, na początek naobiecują a przy wypłacie otworzysz oczy. Pozdrawiam

seba

Tak maja za darmo tylko w razie rozwiązania umowy przed terminem na jaki została zawarta muszą zwócic kwote 220 Euro to co zapisane w umowie. A tak ogólnie biorąc pod uwagę sytuacje na rynku pracy w Polsce to nie narzekajcie na Budros. W Polsce tez trzeba pracować ciężko i długo i czasami za frajer. Ta firma przynajmniej płaci na czas i to co ma się w umowie.

seba

Koledzy byli w porządku, atmosfera też. Do budrosu przyszedłem z pletaca, tam mialem umowę na godziny i niby jasną stawkę na godzinę, tylko przy wypłacie nie mogłem się nijak doliczyć tej stawki, zawsze czegoś brakowało. W budrosie nie masz na godziny tylko na akord. Masz podstawę plus premię, ale na nią ciężko wyrobić. Ciągle im mało i wymyślają jakieś koszta. Przy akordzie ciężko mówić o nadgodzinach, były miesiące, w których pracowaliśmy 160godzin a były też takie po 280. Trzeba samemu zobaczyć i wybrać co lepsze, teraz pracuję u niemca, zarabiam więcej, ale doszły też wydatki na mieszkanie i dojazdy do pracy.

Seba

Może moja opinia będzie inna niż pozostałe. Pracowałem w tej firmie i muszę potwierdzić, że praca jest ciężka i dużo. Jednak co najważniejsze, pieniądze są na czas,nie da się dużo zarobić dlatego zwolniłem się od nich. Pozdrowienia dla kumpli

rudolf

Wszystko co piszą koledzy to prawda trzeba tu porobić żeby się przekonać jak jest faktycznie.A jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y,rudolf, majster [usunięte przez m,oderatora] jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y trąba\" tak zwany jest [usunięte przez moderatora]żyje swoimi latami z kasą na premie robi co chce i daje jak mu się podoba.Ogólnie to do bani

ciuziu

bardzo fantastyczna firma niedośc ze kłamią i kradną na kazdym kroku to jeszcze z człowieka szmate robią jak tylko się da... Wspaniały pan kierownik [usunięte przez moderatora] który kłamie jak mało kto razem z [usunięte przez moderatora] myślą że ludzie są sianem karmieni... banda [usunięte przez moderatora] i[usunięte przez moderatora].... Jeżeli ktoś szuka pracy za granicą to polecam wszędzie tylko nie Budros.... Jesteście wspaniali....300 godzin i 1700 na rękę fantastycznie a w zeszyciku dla kontroli pisane 167 godz.

kwint

zadna rewelacja goŁe 9 na godzine zjazdy najlepiej chapać i nie jeździć wogóle i nabijac im kieszenie żyją tym cobyło 20 lat temu pracowników mają zanic mieszkania gorzej jak rumuni po 10 osób na 3 pokojach zastanówcie sie odradzam

Zostaw opinię o budros - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budros