Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. w Gdańsk

aga

Dlaczego Budros wybudował takie same budynki jak konkurencja obok ?

meryl
@aga

Bo mpzp nie daje architektom pola do popisu.

akk Nowy wpis
@aga

bo plan zagosp. przestrzennego pozwalał na max takie wymiary bud i dachy takie lub skośne, więc wiadomo, że i inwestor wybierze bardziej ergonomiczną opcję. A do kolorków to akurat dobrze, że nie napaćkane, gdyby wszędzie architekci się trochę stonowali w swoich zapędach to nie byłoby takiego (usunięte przez administratora) architektonicznego

Czy w Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Janusz Nowy wpis

Firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę.

Czy pracując w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Janusz Nowy wpis

Okres próbny w firmie trwa 3 miesiące po okresie próbnym można dostać awans.

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Janusz

Tak, z Szefem można rozmawiać, pomoże jak będzie mógł

Monter

zdanie

doświadczenie, książeczka pomarańczowa, certyfikaty, od kiedy mogę zacząć

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Aktualność
Firma Budros Sp. z o.o. poszukuje MONTERÓW RUSZTOWAŃ do pracy na terenie Niemiec.

Warunki zatrudnienia:
-okres próbny ustalany indywidualnie na podstawie doświadczenia, maksymalnie 3 miesiące: od 15,20€/h do 18,50€/h + do 50€ premii uznaniowej
-dodatek świąteczny Weihnachtsgeld
Wszystkie stawki podane są brutto, przy nadgodzinach, pracy w niedzielę, święta i nocy, naliczany odpowiedni dodatek.

Oferujemy:
-Umowę o pracę,
-Długoterminowe zatrudnienie,
-Dojazd i powrót z kontraktu na koszt firmy;
-Zakwaterowanie na koszt firmy na terenie Niemiec
-Zapewniamy bezpłatny dojazd do pracy na terenie Niemiec.

Poszukujemy:
-Monterów rusztowań posiadających uprawnienia oraz certyfikat SCC/VCA

Zainteresowany? Napisz lub zadzwoń!
email: eksport@budros.pl
Kom Pl +48 508 002 632
Kom De +49 151 53244429

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. na Cieśla? 7 czerwca ogłoszenie na GoWork.pl.

Wynagrodzenie dla stanowiska "Cieśla" wypłacane jest w systemie akordowym.

Hit

Firma ma 30 lat, myślałem, że mają mega doświadczenie pracy z klientami ale ostro się pomyliłem! Jestem bardzo nie zadowolony ze współpracy z tą firmą. Totalna porażka - Nie polecam. Chodzi mi o: - Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej klient staje się frajerem. Nie odpisują ma maile, nie odbierają słuchawkę, trudno o cokolwiek. - Szefowa działu handlowego ogólnie jest osobą (pracowniczką) nie przyjemną. Udaje z siebie nie wiadomo kogo. Trudno o wszystko dosłownie. O dokumenty dla banku trudno, o aneks do umowy trudno, o rozmowę przez telefon trudno. Co to ma być, nie życzę sobie więcej żadnej współpracy z niej. - Nie okazali mi żadnego wsparcia wręcz odwrotnie wywierają ciśnienie (o wszystko trudno, czasu brak i podpisać aneks trudno) i na siłę namawiają na swojego doradcę kredytowego który potem samodzielnie dzwoni do mnie i wciska swoje oferty na (usunięte przez administratora) (niby jeżeli nie podejmę współpracy z nim to nie dostanę kredytu). - Wprowadzają w błąd lub nie znają się na przepisach. Myślę, że po prostu kombinują jak zarobić więcej i robią to po chamsku. Jeszcze rok z kawałkiem do odbioru mieszkania, ale umowę deweloperską naciągają na siłę i na szybko (szybko-szybko bo Pan się spóźni). Jeszcze bank nie udzielił decyzji, a już cisną, gonią, szybko, szybko, szybko, jak byś kupował hot-doga a nie mieszkanie. Jest to nie przyjemne. Nie polecam. - Doprowadzili sytuację do absurdu, niby spieszą się ale trudno o aneks do umowy. Po upływie ważności umowy rezerwacyjnej dzwoni szefowa działu handlowego i proponuje podpisanie aneksu do nieważnej umowy (hit z Budrosu). Oczywiście odmówiłem aneksować nieważną umowę, natomiast zaproponowałem nową umowę na tych samych warunkach - ale trudno, nie zgodzili się!(usunięte przez administratora)

@Hit

Portal GoWork służy do publikowania zapytań, wystawiania opinii i prowadzenia dyskusji na temat doświadczeń pracownik-pracodawca. W razie niezadowolenia z jakości obsługi klienta prosimy o kontakt z naszym Biurem Sprzedaży Mieszkań.

@Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o.

Nie szkodzi, niech inni widzą jacy jesteście.

Czy firma Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Firma Budros nikogo nie pozostawia bez pomocy. Do każdej trudnej sytuacji Pracownika podchodzimy indywidualnie i pomagamy.

Mariusz

Cześć, rozpocząłem pracę w Budrosie, jestem pozytywnie zaskoczony, polecam firmę!!

@Mariusz

To super! Jeszcze jakbyś coś więcej napisał żeby inni wiedzieli czy im pasuje, to juz wgl byłoby świetnie :D Powiesz coś o zarobkach?

Mariusz
@Monika

dostałem to na co się umówiłem z pracodawcą, jestem zadowolony!!!

Aktualność
Firma Budros Sp. z o.o. oferuje pracę dla MONTERÓW RUSZTOWAŃ na terenie Niemiec.

Stawka:
-okres próbny ustalany indywidualnie na podstawie doświadczenia, maksymalnie 3 miesiące: od 14,50€/h do 15,00€/h + do 100€ premii uznaniowej,
-monter rusztowań: od 14,50€/h do 15,50€/h + do 150€ premii uznaniowej

Oferujemy:
-Umowę o pracę,
-Długoterminowe zatrudnienie,
-Dojazd i powrót z kontraktu na koszt firmy;
-Zakwaterowanie na koszt firmy na terenie Niemiec
-Zapewniamy bezpłatny dojazd do pracy na terenie Niemiec.

W razie zainteresowania napisz, zadzwoń odpowiemy na każde pytanie
email:eksport@budros.pl
Kom Pl +48 508002632
Kom De +49 15153244429

Aktualność
Dzień dobry, Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie BUDROS Sp. zo.o. Bardzo dziękujemy za Państwa wpisy. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze być wszędzie tam, gdzie podejmuje się zagadnienia związane z pracą w naszej firmie.Wykorzystując nowy środek komunikacji!!

Czy w firmie Budros są regularne szkolenia pracownicze?

Robert

Ja mialem szkolenie z pierwszej pomocy w tym roku.

Robert

ja mialem szkolenie zpierwszej pomocy w tym roku, a o jakie szkolenia ci chodzi?

Bartek

firma zrobila mi szkolenie z scc i jakiegos BHP niemieckiego

Mikołaj
@Bartek

Czy w Budros chętnie zatrudniają osoby bez większego doświadczenia? Jaka umowa jest proponowana na start, można liczyć od razu na umowę o pracę?

@Mikołaj

Hej, z tego co mi wiadomo Budros zawsze daje umowe o prace,

Kuba
@Mikołaj

Ja dostalem probna na 3 miesiace!! zobacze jak jest, w prace zaczynam od 11.01 to napisze jak jest!!!

Tak, firma wykonuje szkolenia z Pierwszej Pomocy, BHP niemieckiego, SCC

Koza

Ja pracuję w firmie bardzo długo. Jestem zadowolony z pracy. Nowy dyrektor jest spoko, konkretny, ogarnięty i da si z nim dogadać. O poprzednim szkoda gadać. Budros jest nie kręci i dostaję wszystko na umowę nie ma żadnych machlojek.

Aga

Jak się w sumie ta firma nazywa obecnie?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Budros?

Jakub

Hej ja nie pracuje w systemie 12 na 12. Jadę na urlop kiedy chcę muszę tylko o tym wcześniej poinformować kierownika.

Bartek

Jak jest w Budrosie, płacą czy zwalniają w kryzysie.?

@Bartek

Hej Płacą, nie zwalniają jest OK, jest tylko mniej nadgodzin niz normalnie, da sie przezyc

Beata

@robert a z iloma osobami dzielisz kwaterę ?

@Beata

ja mieszkam w pokoju dwuosobowym , pozostałe 4 pokoje to jedynki.

Marek. G
@Robert

Jakie stawki-zarobki są w budros?

@Marek. G

ja dostałem 14,60

Agnieszka
@Robert

Jak rozumiem - jest to już kwota netto. Tak czy inaczej - słyszałam, że w Budros poszukują teraz do pracy za granicą doświadczonych monterów rusztowań z uprawnieniami montera rusztowań i certyfikatem SCC / VCA. Powiedzcie mi, jeśli oczywiście możecie, czy zapewniają tam bezpłatną odzież roboczą oraz wszelkie narzędzia?

Robert

Pracuje w Budrosie od stycznia jestem zadowolony, polecam, kwatera OK, pozytywnie zaskoczony jestem bo zwrócili mi za dojazd na budowę!! Poki co super

JP

Jest nowy inzynier zatrudniony, pelno pracy- tylko pogoda sie psuje :)

Janusz

Wszystko zależy od dokumentów, czy kompletne, wszystko jest i czy spełnia się wszystkie wymagania.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o.