ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

Paulina

A jakie benefity oferuje ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

kira

pewnie od tego jaki wyrobisz target. Nie wiem jak jest liczony, a dają umowę?

serwus

No tak, jako firma mają się czym pochwalić, jednak mnie trochę martwi fakt, że w 2014 roku pojawił się tutaj jeden post i to raczej pytający. Czy oni tak rzadko poszukują ludzi do pracy, czy jak? Czy może warunki macie takie dobre, że nie ma nawet najmniejszych powodów do narzekania i przez to jest tu taka cisza?

Komini

Byłem na ich stronie i przyznam, że jestem zszokowany tak dużą ilością wyróżnień czy autoryzacji, jakie posiada firma. Jest to dla mnie tym bardziej dziwne, że według mnie nie mają 100%owej rozpoznawalności. Warto byłoby nad tym popracować , bo może to tylko pomóc ogólnej sytuacji firmy nie mówiąc o zwiększonym generowaniu zysku.

karol

a jak ich szkolenia, ktos cos wie ?

kr.

Nauczyłaś się wiele ale w żaden sposób nie polecasz ? Ciekawe :) Jasne zasady wynagradzania i premii, brak nierealnych do osiągnięcia obrotów, praca w ustalonych godzinach, darmowe szkolenia, telefon komórkowy bez ograniczeń. Rzeczywiście. Nic tylko odrazać :)

Ja byłam na rozmowie i ta pani kierownik czy kim ona tam była zrobiła na mnie negatywne wrażenie. Niewiele wiedziała na temat prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Brak profesjonalizmu nie odbierał jej jednak dobrego humoru i pewności siebie. Śmiesznie było, no ale nie po to się idzie na rozmowę, żeby było śmiesznie. Stracony czas.

ROKO

A na jakie stanowisko aplikujesz i kiedy idziesz? Ja też właśnie zostałam zaproszona i nie wiem czy iść po tym co tu przeczytałam:((

czy ktoś jeszcze był na rozmowie? Opiszcie proszę wrażenia! Bo nie wiem czy iść czy nie!

geena

To ja chyba nie pójdę na tą rozmowę skoro tak....nie brzmi to najlepiej...Dzięki za info:))

geena

Asystentka działu handlowego.

A na jakie stanowisk aplikujesz?

Zostaw opinię o ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACTION Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.