Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Makro Cash & Carry Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Makro Cash & Carry Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

Billy

Izka. Kto tu pisze o centrali. Gadka jest o hali . Zreszta taki temat. Zwroc uwage nastepnym razem co chcesz napisac i gdzie.

Billy

Obronilo Twoja wypowiedz slowo "raczej" Otoz jest tak ze jesli jest rekrutacja na stanowisko jesli Cie przyjmuja po sredniej szkole czy po magistrze to podstawa jaest ta sam. Na przebudzenie sie juz jest za pozno panstwo kadra menadzerska. Firma leci w dol i Wy razem z nia i swoimi decyzjami.

Lidka

Tragedia! Okropnie się pracuje. Stres non stop. Cały czas kogoś zwalniają i szukają nowych. Hale nie robią obrotu. HR niekompetentny. Zamiast wspierać nowych pracowników wywyższa starych, który z obawy przed zwolnieniami stosują nagonkę na nowych ludzi. Pracowałam 1,5 roku. W tym czasie przyszło koło 11 nowych pracowników. Za mojej kadencji wszyscy odeszli. Bardzo to źle świadczy o firmie. Nie polecam- z pełną odpowiedzialnością.

mmm

Ma się dobrze???? a ostatnie zwolnienia grupowe??? Jeśli nic o tym nie słyszałeś /-łaś to poczytaj w internecie. Ogólnie ponad 600 osób do zwolnienia. "Rozwój i podnoszenie kwalifikacji" oznacza, że zrobią przeszkolenie na wózki widłowe i przez to będzie się robić kolejne zadania. Przeszkolenie na kasy spowoduje brak możliwości robienia swojej pracy, ponieważ będzie się tzw. "pracownikiem wielozadaniowym". Pomyśl, co to oznacza... Później przyjdzie twój przełożony i zapyta "co robiłeś /-łaś całą zmianę". Nie wspomnę o kompletowaniu zamówień, które napływają do działu dostaw. To robią nawet dyrektorzy, bo wszystko im się wykłada. Kto może to kompletuje. Jednym słowem BURDEL

Zwolniony

Chyba pracownicy wiedzą jaka sytuacja jest w Makro. Firma jest już raczej na krawędzi. Ciągle zwalniają pracowników z długim stażem w ramach oszczędności a zatrudniają młodych, którzy przyjmują niskie warunki płacowe.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Makro Cash & Carry Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
Nowima Sp. z o.o.
picker

szukają jeleni bo normalni już odeszli

wefu

i przede wszystkim jak wygląda tygodniowy grafik? co z dniami wolnymi?

wefu

A jak wygląda praca w dziale dostaw? praca pikera... jak to wygląda od kuchni? ;)

picker
@wefu

składasz zamówienia klientom na wozki , na akord

@picker

Na akord? to jest jakaś podstawa w ogóle?

pytanie

z tego co mi wiadomo, każdy pracownik moze miec inną stopę premii, dlatego spytałem się narazie o podstawę :) Jednak jeżeli ktoś posiada wiedzę na ten temat bardzo prosiłbym o napisanie kwot podstawy i premii :)

jutro

Nic dziwnego że odchodzą. Za takie pieniądze pracowac. Bez samochodu, z minimum 1500 klientami w bazie. Haha, sam prezes by miał problemy żeby zrobić jakieś wzrosty na takiej bazie samemu. Pozdrowienia You & Makro PS: Za to na kanale FB Makro sie ma całkiem nieźle. Prosperuje jak świeżynka na rynku handlu. Dobrzy ludzie od mydlenia oczu

pk

Ludzie z makro przechodza do eurocash

today

Quel
@today

Biedronka to nie Eurocash

pk

Podobno eurocash kupuje makro....czy to jest mozliwe?

jasamosobiscie
@pk

Czy eurocash - niekoniecznie, czy makro w Polsce zostanie sprzedane - z pewnością. Czekajmy i patrzmy :-)

lekki

Jaś - jak dbasz tak masz. Praca za 1500 netto to jest nieodrzeczne. Siedzisz po godzinach, poswiecasz swoj czas by klient mial tematy pofopinane. Nikt tego za Ciebie nie zrobi i tska wyplata. Mowisz 2300 brutto z premia? Zastanow sie czy warto

ROBSON

Witam mam pytanie staram się o prace na przedstawiciela handlowego jestem z Jeleniej Góry ktoś coś może mi powiedzieć o tej pracy w tej firmie?, może ktoś już jest tym przedstawicielem tylko w innym województwie ?

lekki

xz - to zależy na jakim stanowisku chcesz byc, ale wszystko można uzgodnić z przełozonym. nie moga Ci przeciez blokowac mozliwości rozwoju.

lekki

pierwsza umowa na czas 3 miesięcy , potem na 1 rok lub dłużej - umowa o prace. makro to nie praca na stałe

Jaś
@lekki

To w którym makro ty pracujesz bo ja z premia ma 2300 brutto

notaki

Mlodszy pezedstawiciel?Cos okolo 1500 na reke.Jak juz ktos wspomnial wczesniej,umowq na 3 miesiace-szkolenie stanowiskowe oraz wprowadzenie do firmy.Pomoc kolegom w codziennych sprawach i moze otrzymanie jakiejs bazy klientow do "wyciagniecia".Oo 3 miesiacach weryfikacja i przedluzenie umowy na rok.Z tego co wiem to pieniadze sie zbytnio nie zmieniaja,a wyrobienie premi raz na rok to jest cos. socjal-jesli mamy mowic o plusach bycia w makro to samochod,karta makro z jaoimis tam nieznacznymi znizkami.Prosze wziac pod ocene samemu sobie jakie sa ceny w makro. bon do wykorzystania w makro na swieta bozego narodzenia.Reszta socjalu to smiech na sali:ubezpieczenie grupowe,dofinansowanie do posilkow,dofinansowanie do fitprofit. Polecam osoba szukajacym pracy w spezedazy ktorzy chce nabyc wiedzy,osoba ze stazem w sprzedazy niekoniecznie-chyba ze chcecie sie uwstecznic. pozdrawiam

młody

Pracownik zarabia w granicach 1500-1900 w zależności jaka premia i ile nocek miał w miesiącu.Koordynator w okolicach 1900-2200 max.

Niezadowolony :(
@młody

U nas to samo , i dlatego wiekszosc ucieka po 1-2 miesiącach pracy.

Roman

Na stanowisko Młodszego Przedstawiciela są oferty? Jak wyglądają warunki zatrudnienia, kasa, socjał? oraz jakie obowiązki?

miz

Przez 2 miesiace szkolenia, obserwacja pracy na hali, praca z przedstawicielem. Od poczatku normalna umowwa, po 3 miesiacach podpisują na rok.

Mik
@miz

Jakie zarobki :)? jakiś socjal?

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Makro Cash & Carry Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash & Carry Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Makro Cash & Carry Polska