Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Fifi

Cześć, Widziałem ze firma szuka operatora wózka widłowego - magazynier. Może był ktoś na rozmowie i wie jakie zarobki proponują? Słyszałem ze pod względem zarobków trochę się poprawiło w teleplanie. Będę wdzięczny za odpowiedz.

Najniższa

Agencja pracy tymczasowej

3100 brutto

Fifi
@Agencja pracy tymczasowej

No to dziwne, bo wydaje mi się ze widziałem większe kwoty w ogłoszeniu, ale dziekuje za odpowiedz.

Pjer dusigrosz
@Fifi

Najniższa, nawet jak dostaniesz stówę czy dwie więcej to w przyszłym roku ci się zrówna z najniższą bo od Teleplanu żadnej podwyżki nie dostaniesz.

Jakub
@Pjer dusigrosz

A czy w Teleplanie szukają też ludzi bez doświadczenia? Jeśli tak to czy proponują tu jakieś szkolenia i kursy na początek? Daj znać!

@Jakub

Dostaniesz trenera który w mniejszym lub większym stopniu wytłumaczy ci na czym polega twoja praca. Twój poziom wyszkolenia będzie zależał od tego na kogo trafisz. Po siedzi z tobą parę dni potem zostajesz ze wszystkim sam. Prace są raczej mało skomplikowane jeśli chodzi o stanowiska operatora więc jak jesteś chociaż trochę kumaty to raczej ogarniesz o co chodzi. Jak już stwierdza że ogarniasz to będą cię cisnąć że masz osiągać wyznaczona normę. Doświadczenie nie jest tu wymagane bo 90 % osób które tu przychodzi nie ma żadnego doświadczenia

Elo
@Piotrus_od_mopa

To nie są ludzie bez doświadczenia tylko nie udacznicy życiowi którzy mogą wybrać między teleplanem a kopaniem rowów

@Elo

No z tym akurat muszę się zgodzić że to 99% przegrywy. Osoby które zaczynają teraz pracę w telelplanie widząc jaki jest ono nie rynek pracy to największy odpad jaki istnieje. I na takich osobach jest ta firma budowana.

Dd
@Elo

Skoro same przegrywy to co wy w teleplanie robicie przegrywy...

@Dd

Na szczęście już tu nie pracuje ale lubię poczytać Goworka dla beki

Jakub
@Piotrus_od_mopa

A co sądzisz o pracy w Teleplanie? I dlaczego już tu nie pracujesz, możesz podać powód? Fajnie jeśli wymienisz jakieś plusy i minusy pracy w tej firmie, to wiele wniesie do dyskusji. :D

kuba98
@Elo

Pelna zgoda, nikt kto ma jakikolwiek szacunek do siebie czy potrafi cos poza rozdawaniem ulotek nie wytrzyma tu dluzej niz kilka tygodni. Widac ten przekroj ludzi na palarni czy na stolowce, typowa patologia wykonujaca patologiczna prace.

Ingenico

Jak widać firma chce się pozbyć doświadczonych pracowników, w oczach rosną normy które trzeba wyrabiać, ciągle wymagają od techników i operatorów coraz więcej. A wynagrodzenie? Oczywiście stoi bez zmian, wygrodzenie starszego technika za dwa/trzy lata wyrówna się z najniższą krajową... Starsi technicy zwalniają się, nie ma kto szkolić nowych pracowników, na szkoleniu krok przed rozpoczęciem pracy uczy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pan Sz. chyba na stanowisko trenera dostał się tylko dlatego, że rozumie i jako tako posługuje się językiem polski, bo wiedzy to u niego kompletnie brak.... Najlepiej po szkoleniu z tym panem (dużo powiedziane) usiąść koło doświadczonego (jeśli jeszcze takowi będą) pracownika i pytać się o wszystko, od tego jak lutować porządnie SMD do czytania schematów. Ale cóż jak firma nie umie utrzymać przy sobie pracownika to pokutuje na tym poziom szkoleń oraz szereg dalszych rzeczy, lepiej zatrudnić trzech tanich pracowników ze wschodu niż dać godne wynagrodzenie specjaliście. Co do reszty rzeczy, na serwisie mimo siedzącej pracy pot leje się po czterech literach, sauna i ukrop panuje w budynku, rozumiem, że firma chce kreować się na eko ale mimo wszystko jakiś standard temperaturowy powinien być zachowany. Stołówka zdecydowanie za mała (tutaj też panuje sauna), często trzeba wychodzić na dwór z obiadem żeby zjeść. Jeśli chodzi o kwestie sanitarne jak łazienki, co dwie godziny są sprzątanie, niestety ludzie nie umieją trafić do sedesu przez co po kilkudziesięciu minutach lepiej wchodzić na bezdechu, brak klimatyzacji i ukrop dokładają tylko swoje do "terapii aromatycznej". Słowem żeby się nauczyć lutowania, czytania schematów polecam pracę, ale jak poczujecie, że już to ogarniacie to uciekajcie jak najdalej. O innych działach jak i innych stanowiskach niz technik Ingenico się nie wypowiem bo nigdzie indziej nie pracowałem jak i na pewno nie będę pracować bo etap Teleplanu mam za sobą, nauczyłem się czego się dało, spakowałem madźur i poszedlem pracować w normalnym serwisie elektroniczym gdzie szanują wiedzę pracowanika jak i jego samego oraz pensja starcza na trochę więcej niż przysłowiowe waciki.

Dd

A kim ona jest żeby ją polecać? To nie roksy...

oj

Nie tylko Ewelina jest nie miła , często b.młode dziewczyny 18 stki, 20 paro latki są zbyt pewne siebie, niewychowane itp.

XYZ
@oj

To prawda. Jest taka jedna na magazynku wysoka Ukrainka. Takiego te.paka w życiu nie widziałem.

Paulina

@Doman, piszesz o mobbingu w firmie. To bardzo mocne słowa i poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Amazon
@Paulina

Tak

@Paulina

Co do mobbingu. Taka sytuacje mają miejsce, chociażby na dziale magazynu ingenico. Liderka siedzi z (usunięte przez administratora) przed komputerem i udaje, że pracuje zamiast szkolić nowych pracowników. Chyba inni pracownicy nie są od tego prawda?

Bułkazestolowki

Nie tylko na tym dziale liderka siedzi i udaje że robi cokolwiek

Zjebastian
@Bułkazestolowki

Norma pszyjacielu

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Pracuję w tej firmie krótko, jednak firma już wyrobiła sobie opinie. Zacznijmy od początku. Stołówka brudna, naczynia niedomyte, tłuste, kawa to jakieś pomyje, czajnik to jeden wielki kamień, jedzenie jakie serwuje stołówka to jedno wielkie g. Szatnia jest tak mała, szafki mikroskopijne. Toaleta????o ile można to tak nazwać, brud smród i ubustwo. Co do nie których pracowników Man duże zastrzeżenia. Mam szacunek do ludzi, bo tego nauczono mnie jako dziecko, jednakże nie ma się go dla osób, które go nie mają dla Ciebie. Przełożony nie potrafi szkolić pracowników. Pani ochroniarz jest tak niemiła, że ma się ochotę powiedzieć jej parę słów. Nie polecam tej firmy osobom poszukującym pracy.

Mia

A możesz mi napisać jak wygląda praca kobiet? Czy każde stanowisko ma komputer?

George
@Mia

Fakt stołówka nie należy do najlepszych ale póki darmo to koniowi w zęby nie zaglądaj. Bier swoje kanapki. No i to opinia chyba bardziej o stołówce a nie pracy.

cepie

Jak się nie podoba to z domu bierz swoje śniadanie. W wielu zakładach możesz pomarzyć o stołówce gdzie serwują ci posiłki. To nie kuchenne rewolucje , że ci wystawny obiad podadzą inaczej musieliby nam odciągać z wypłaty lub podnieść ceny ale wtedy stołówka kaput.

Dawny Pracownik
@cepie

Uwierz, że w innych firmach potrafią podać " jadalne" dania. Baaa, są nawet desery i napoje wliczone w cenę obiadu i tańsze niż w teleplanie.

Fentanyl

W ostatnim czasie złożyłem wypowiedzenie jednak kadry skutecznie blokują "za porozumieniem stron w trybie natychmiastowym" tłumacząc się masowymi zwolnieniami i chcą trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia. Czy są jakieś sposoby żeby to obejść ?

Jola

Taka polityka firmy

@Fentanyl

Tak, jest jeden sposób. Przestań przychodzić po prostu do pracy xD

Nie polecam
@Gonzo

W świadectwie pracy mu nasmarują porzucenie pracy i nie zachęci to przyszłego pracodawce do zatrudnienia. Nie masz możliwości żeby odejść bez uszczerbku w świadectwie pracy. Wykorzystaj urlopy idź na l4 rób cokolwiek lub pogadaj z kimś wyżej niż kadry.

Bonzo
@Fentanyl

Złożyłeś wypowiedzenie za porozumieniem stron, bez porozumienia się z kierownikiem i jesteś zaskoczony, że to nie działa? Z kim ja tu pracuję :D

@Nie polecam

Znam wiele osób, które porzucały prace w teleplanie i jakoś nie miały problemu ze znalezieniem zatrudnienia, oczywiście chodzi mi o prace na niewygórowanych stanowiskach.

@Fentanyl

Kilka osób ostatnio rzuciło wypowiedzenie z winy pracodawcy w trybie natychmiastowym. Teleplan jest znany z łamania kodeksu pracy to na pewno znajdziesz wiele argumentów aby powołać się na coś w swoim wypowiedzeniu. Jeśli nie masz pomysłów popytaj na Ingenico tam teraz na ten temat huczy.

Fentanyl
@Karolina

Doinformowałem się i wystarczy powołać się na 55.1.1 kodeksu pracy . Jako argumentację każdy coś znajdzie dla siebie. Żegnajcie :-)

Bożena
@Fentanyl

Faktycznie ten punkt w kodeksie może pomóc osobom chcącym się zwolnić, poczytajcie troche

@Karolina

I będzie tych osób coraz więcej.

Chciałem wypowiedzieć się co do tej firmy. Nie mam nic co cudzoziemców jak i do zatrudniania przez pracodawcę takich osób. Jednakże panoszenie się takich osób jest już lekką przesadą. Od jakiegoś czasu obserwuję jedną pracownicę, nie wiem jak ma na imię lecz to nieważne. Jest Ukrainką. To co ona wyprawia w pracy jest niedopuszczalne. Zastanawia mnie po co są w formie kamery? Dla ozdoby? Ta dziewucha jest bezczelna, pyskata, chamska i do tego śmierdzący leń. Zamiast wziąć się do pracy to przegląda się w lusterku, czyści buty. Lider zapatrzony jest w tą lalunię, bo chętna jest do nadgodzin. Nie ma co się dziwić, że pracownicy zwalniają się na masówę. Oby wytrzymać tylko okres wypowiedzenia i pożegnam się z tą firmą. Przełożeni to jacyś ludzie specjalnej troski. Jeden ze Liderów działu technicznego ewidentnie zapomniał, że istnieje coś takiego jak pralka i proszek do prania. Drugi codziennie robi zebrania i czepia się wszystkiego. Porażka.

Dystrakcja

Stosowanie tej metody wobec pracownika jest niewybaczalne

nowa nazwa

firma zmienila nazwe na reconext?

Chmurka

Odradzam wszystkim tam pracować, brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka

Skromny

Możliwe, że tym wpisem stracę, ale niech będzie (jak już to z grubej rury): Pracuje w Teleplanie trochę ponad pół roku. Kwestia stołówki to rzecz gustu, chociaż ceny mogliby trochę obniżyć i wstawić automat, gdzie można płacić kartą, a nie wydawać 8 zł na butelkę litrowej Pepsi czy "najprostszego" kaktusa za 4 zł, ale ja nie o tym. Rozumiem poddenerwowanie niektórych liderów, bo mają do ogarnięcia cały dział, ale jak słyszę tekst: "Czy ty te kable żresz?", to zaczyna się we mnie gotować i mam ochotę walnąć jakąś ciętą ripostą. - "Tak, mam niedobór żelaza". Tylko ja tu pracuje? To moja wina? Pourywane zatyczki też? Jprdl. Od kilku miesięcy proszę o przeniesienie na inne stanowisko, to nie, bo ludzi nie ma, w sensie nie przychodzą do pracy. Może przejrzeli na oczy i uznali, że za takie traktowanie (albo gorsze) i najniższą krajową, nie ma co przychodzić. Jak tak traktujecie ludzi to nie dziwcie się, że odchodzą, albo przenoszą się gdzieś indziej. O stanowisku: Kit z tym, że przez pierwsze pół zmiany musze (usunięte przez administratora) sam na stanowisku, gdzie powinny być dwie osoby, kit z tym, że w większości przechodzą sztuki pozytywnie, kit z tym, że czasem nie ma sztuk, ale o urwany kabel raz na tydzień czy do wymiany, to się przypierdalają jakby to było nie wiadomo co. Gdzie przez to stanowisko miesięcznie przechodzi kilka (naście) tysięcy sztuk, ale to już nieważne. Wbrew temu, co mówią inni, gdy ma się wiele kompetencji to może i można pracować na wielu stanowiskach, ale ja pomimo 6 kompetencji pracuje od kilku miesięcy na jednym i tym samym stanowisku. Liczę na opinię w komentarzach :)

Skromny

@Kongo A ty na jakim dziale?

Kongo
@Skromny

Przyjacielu Ja już tam parę lat nie pracuję na szczęście, pracowałem tam wystarczająco długo żeby wiedzieć że teleplan to najgorsze d no jakie tylko może być, uciekaj stamtąd jak najszybciej, wiem co mówię, te są m a t y wykrecą cię jak cytrynę a jak już będziesz wykręconych to ci ładnie podziękują. Ps I ogólnie uważaj na Mariusza ER To(usunięte przez administratora) Fałszywa zrobi wszystko żeby dla niego było dobrze. Ludzi ma w (usunięte przez administratora)

Enia

Jak myślicie czy pracując w Teleplanie przez inną agencję można się przenieść do Adecco? Głównie chodzi o to że a agencja ta jest na miejscu.

Bułkazestołówki
@Enia

Nie przechodź z agencji do agencji bo to jedno i to samo, z innych agencji są dyżury no i macie przecież telefony, pozatym na takie ponowne zatrudnienie w innej agencji może nie zgodzić się sam Teleplan. Poczekaj aż zakład cię przejmie jeśli masz ku temu predyspozycje. Więcej możesz stracić niż zyskać

Enia
@Bułkazestołówki

Okey dziękuję za odpowiedź.

Jo anna

Czy zatrudniają też normalnie na umowę czy tylko przez firmę agencyjną?

Milka
@Jo anna

Jak dobrze pracujesz to w ciągu półtora roku cię zatrudnią. Czasami to nawet pół roku. Jak zmieniasz stanowisko np. na kontrolera jakości, gościa od napraw, trenera lub podobne i dobrze sobie radzisz na tym stanowisku to w bardzo krótkim czasie dostajesz umowę przez firmę.

Oreo
@Milka

(usunięte przez administratora) jakie wyróżnienie po 1.5 roku umowa LOL

bella

od paru osób już słyszałam że mamy przejść na czterobrygadówke? ktoś coś może więcej słyszał? czy to tylko ploty

Lilith

Absolutnie nie polecam tej firmy. Już pomijając śmieszne zarobki, atmosfera w tej pracy jest nie do wytrzymania. Mowa zwłaszcza o dziale Ingenico. Zdenerwowany prezes wyżywa się na pracownikach, krzycząc, przeklinając i miotając na wszystkie strony przedmiotami. Zwolnienia pracowników bez powodu - np. z powodu Koronawirusa. Czy naprawdę pracownicy mają pomimo choroby i nałożonej izolazji przychodzić do pracy, by uniknąć zwolnienia?! Firmą powinien zainteresować się sanepid.

Hej
@Lilith

Dokładnie.Ale nikt nie zgłosi do sanepidu...(((

Przykro
@Lilith

Szkoda, źle musiałeś/łaś trafić bo ja pracuję na dekoderach i atmosfera jest bardzo fajna, mamy miłą i pomocną liderkę. Fakt zarobki mogły by być lepsze, ale ja w większości siedzę 8 godzin na (usunięte przez administratora) i sobie przy dekoderach dłubię czasem na innej linii pospaceruję więc moim zdaniem zarobki są nawet ok. Pozdrawiam.

pracownik serwisu
@Lilith

Pierra cisną , a on ciśnie Was.

@pracownik serwisu

Ciekawe kto Pierra ciśnie ? Pierre w ogóle nie wie co się dzieje w firmie..bo według tych tabelek co jemu podkładają wszystko jest super, a jak schodzi z góry na serwis jest wkurzony, bo się nie zgadza z tym co widział w tych tabelkach ;) I chyba nie wie, że prawie cała kadra zarządzająca to albo krewni albo sąsiedzi lub przyjaciele i tu w ogóle nie chodzi o kompetencję, a tylko o znajomosci;) Nie wiem śmierdzi tu konfliktem interesów ;) Ale kim my jesteśmy żeby o tym mówić ;) Głównie żeby w tabelkach wszystko się zgadzało )))Pozdro

Alice
@Przykro

Witam wszystkich. Od poniedziałku zaczynam pracę w tej firmie ... Przydzielono mnie na dekodery, ale gdy czytam te wszystkie wpisy, to zaczynam się bać i zastanawiać, czy warto podjąć tą pracę. Mam nadzieję, że po 2 tygodniach nie będę uciekać z tej firmy ;) Pozdrawiam.

Byk
@Alice

Po dwóch nie ale po jednym tak, jak co drugi w tej firmie, powodzenia życzę

Ktoś
@Alice

Na jakie dekodery ?

Elo
@Lilith

To zgłoś to tam gdzie trzeba a nie wypisujesz w internecie niech z tą firmą zrobią porządek bo takie (usunięte przez administratora) jak telesran nie powinno istnieć

Alice
@Ktoś

Szczerze mówiąc nie wiem, ja bynajmniej tak zrozumiałam ... Skoro pytasz się na jakie ,to czy są jakieś inne dekodery, jakieś stanowiska czy działy ?

George
@Lilith

Zmień dział jak źle. Wszystko jest do dogadania ale ciężko buzie otworzyć, łatwiej w klawiature stukać.

Johnny Memonic
@Lilith

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, depresja i obniżenie poczucia własnej wartości pewne jak w szwajcarskim banku... Przy okazji rozumiem że Polacy już nie chcą pracować w tej CUDOWNEJ KORPORACJI, skoro w firmie aż nadto widoczny jest afrykański zaciąg...

@Johnny Memonic

Dobrze piszesz, ja po 10 latach pracy w tej "firmie" musiałem się trochę przestawić w innej, nie polecam absolutnie, osoby które chciałyby podjąć zatrudnienie w tej firmie niech się zastanowią 2 razy, proszę posłuchać osób, które tam pracowały.

Johnny Memonic
@Andrzej

Myślę że się znamy przyjacielu :p

@Johnny Memonic

Być może

Gdzie jest wypłata (usunięte przez administratora) ten wolny dzień powinniście oddać w maju a jak oddaliście w czerwcu to nie powinniście liczyć go jako dzień wolny te z HR to jakieś tępe. Trzeba to zgłosić.

Włodi

Jakie wasze opinie o liderach Ingenico? Planuję tam przejść, ale nie wiem czy się nie wpakuje w większe gwno. Sylwia,Agnieszka, Waldek, Marcin,Mati i Ziółek? Gdzie najlepiej trafić?

@Włodi

Nie wiem jak się nazywa ten gruby koleś grzyba ale do niego trafić nie polecam, bo jest tępym burakiem i mobingowcem ;) A tak są dużo tych co dostali białe koszulki nie tak dawno i wysługują się ;) Pozdro

XD

Nela
@XD

Waldek Ł.

Aligator

Pracowałem kiedyś w teleplanie i potencjalnym kandydatom jeśli nie zależy im na jakiś wielkich zarobkach, to mogę śmiało polecić pracę w teleplanie. Ja pracowałem na takim stanowisku, że praca nie sprawiała mi większego problemu. Mogłem ja spokojnie wykonywać 12h i nie odczułbym jakieś wielkiej różnicy. Dużo ludzi narzeka tu na liderów i owszem, są w firmie takie osoby, które nie nadają się do zarządzania ludźmi. Mi się akurat trafił lider który był zazwyczaj w porządku. Tak samo było z ludźmi, z którymi przyszlo mi pracować. 3/4 wspominam dobrze. Wiadomo, że byli tez tacy z którymi ciężko się pracowało, ale to raczej pojedyncze przypadki. Firma oferuje dofinansowanie do jedzenia i o ile dobrze pamietam to jest to 5.40 dziennie. Niestety obiadu się za to nie dostanie, a dopłacać codziennie po 10 zł żeby zjeść pelnodaniowy obiad to przy zarobkach w teleplanie raczej ciężko. Podsumowując - jeśli jesteś panna/ kawalerem, jest to twoja pierwsza praca, bądź szukasz pracy, w której zbytnio się nie napracujesz, ale tez nie zarobisz, to polecam prace w teleplanie. Ja musiałem się zwolnić bo zakładałem rodzine i z tymi zarobkami byłoby mi ciężko ich utrzymać, ale gdyby teleplan oferował więcej niż podstawowe wynagrodzenie + może jakieś premie, to może bym wrócił.

@Aligator

Dokładnie. Praca w teleplanie jest prosta jak konstrukcja cepa, każdy da sobie radę na każdym stanowisku. Jednak zarobki nie zachęcają do zatrudnienia się. Owszem, nie każdy zarabia tam najniższą krajową, ale zarobki rzędu 3200 brutto po 10 latach pracy tez nie napawają optymizmem.

Przyszła
@Aligator

Bardzo bym chciała pracować w teleplanie ale u mnie naprawdę ciężko z komputerem nie czuje się i obawiam się że na start mi podziękują

Intruz
@Aligator

Zapraszam na Kosmetyke Samsunga lub na Kanban jebiesz jak wół a wzamian miska ryzu. Praca nie adekwatna do zarobkow

GrafikNa3Zmiany
@Intruz

Wg Ciebie kosmetyka jest ciężka? Zapraszam na tester, obojętnie czy duży czy mały. Ile kabli tyle możliwych faili i jeszcze więcej ... atrakcji

Koli
@Gonzo

Optymizmem jak tu piszesz nie napawa oczywisty fakt wszechobecnego kolesiostwa i nepotyzmu zarówno na serwisie jak i magazynie tudzież kreowania (usunięte przez administratora)i ich wynagradzania,tworzenia liderów z ludzi którzy nie dość że nie mają żadnego przygotowania merytorycznego to przede wszystkim brakuje im podstawowych umiejętności zarządzania zespołem ludzi brak jakichkolwiek kursów i podstawowego obycia by nie robić trzody i z siebie pajaca na postronku ulubionego kolegi nieudacznika-kierownika.

Wojtek
@Koli

Wszyscy mają wszystko w (usunięte przez administratora) i zachowują minimalne pozory przyzwoitości bo tak trzeba. W rzeczywistości banda głupków bez jakiegokolwiek przygotowania a trenerki są tak ambitne, że zaliczają faile nawet podczas wypowiadania prostych słów w języku angielskim. To tylko polaczki w tym prostym wydaniu i każdy to dostrzeże szybko.

Ekonom

Aż przykro czytać to forum. Szoda czasu na czytanie tych wypocin. Widać gołym okiem jaki element tam pracuje- firma schodzi na psy. A szkoda bo kiedyś była to firma na całkiem innym poziomie.

KarolinaLia
@Ekonom

Ludzie bywają całkiem spoko, ale to tylko przejściowo są jako studenci lub musieli nie mieć wyboru. Najczęściej młodzi. Reszta to rzeczywiście wypisz wymaluj - element. Wszystkich nie można mierzyć jedną miarą, co to to nie. Ale za te pieniądze i na tych zasadach.. najgorsze w praktyce jest dziwne uczucie, że przebywając tam czujesz jak cofasz się intelektualnie. Studiuję socjologię i mimo wszystko można tam się czegoś nauczyć, poobserwować. Ja to rozpatruję bardziej w takich kategoriach. Kto ma papiery leję na ten zakład z góry, błagam.

mobbyapussycats

Praca w firmie Teleplan to wymarzone miejsce pracy. Najlepiej płatne i znajduje się w najładniejszym miejscu w BDG. Dojazdy mercedesem firmowym. Sam widok palm na zewnątrz budynku wprawia w osłupienie. A to początek. Niezłe pierwsze wrażenie. Plaża na parkingu ! rozumiecie to !? pierwszy raz takie coś widziałam w tym mieście ! każda pracownica po miesiącu już leży na plaży parkingowej z cygarem marki Cohiba w ustach na godzinnej przerwie. Doskonale. W lato tu przerwa trwa 2h, więc po godzinie leżakowania wszyscy pływają w firmowym 4 km basenie. Krewetki i kawior all inclusive codzień na voucherach. Od firmy. Najlepszy pracodawca w regionie. Wake up.

AgaJuliadrugaPlebiscytowa
@mobbyapussycats

(usunięte przez administratora) i nie kłam. Przerwa jest sporo krótsza.

@AgaJuliadrugaPlebiscytowa

Zgadzam się…i basen jest 2 km ;) czyli kłamie ..

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz