Budrol-Projekt Katowice sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Budrol-Projekt Katowice sp. z o.o.

adam
użytkownik zarejestrowany

firma Budrol dalej prężnie działa w Katowicach i mają piękną stronę www @Witos :)

najemca

Za obecnego Prezesa wreszcie idzie ku lepszemu. Coś robi w budynku, otoczenie lepsze i atmosfera normalna.

Tak, teraz dopiero zobaczycie! Pierwsze co zrobi nowy w�a�ciciel to pozb�dzie si� Was wprowadzaj�c swoich!

Bardzo dobra wiadomość dla Pracowników tej firmy. Jest szansa na małą rekompensatę w postaci 15% akcji pracowniczych a także nadzieja na wprowadzenie "normalności" do spółki po latach zarządzania przez pseudo prezesów, którzy robili wszystko żeby rozłożyć firmę na czynniki pierwsze. Trzymam kciuki !

Zostaw opinię o Budrol-Projekt Katowice sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budrol-Projekt Katowice sp. z o.o.