Amigo-Vet Centrum Leczenia Zwierząt

Będzin

Opinie o Amigo-Vet Centrum Leczenia Zwierząt

gość

Pani Żuchowicz nie rozpoznała złamania kręgosłupa mojej psinki po wypadku samochodowym. Kręgosłup przetrącony tak, że gołym okiem było widać kilkucentymetrową wypukłość, do tego niedowład tylnej części ciała - wg Pani Żuchowicz to były objawy neurologiczne. Na moje nalegania na rentgen, powiedziała, że to zbędne i podawała leki przeciwobrzękowe. Kruszynka męczyła się potwornie przez 3 dni w tym stanie, po tym czasie wizyta u innego weta, prześwietlenie i natychmiastowa decyzja o uśpieniu, bo o ratowaniu już nie było mowy :( NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Amigo-Vet Centrum Leczenia Zwierząt - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amigo-Vet Centrum Leczenia Zwierząt