Opinie o El-Metex 2 w Turek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Metex 2. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie El-Metex 2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Metex 2 w Turek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy pracownicy El-Metex 2 mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie El-Metex 2?

Michał Nowy wpis

@Pracodawca Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży więc pytania dotyczą obróbki metali, obsługi maszyn CNC.

Asia

Polecam pracę w firmie EL-Metex-2, również dla kobiet. Powrót Szefa Pana Michała, wniósł wiele dobrego, poprawa warunków pracy i podejścia do pracownika. Polecam serdecznie Firma również zatrudnia kierowców na trasy międzynarodowe.

Kalcia Nowy wpis
@Asia

A czym zajmują się kobiety? Czy na dzień dzisiejszy jest szansa na podjęcie pracy w tej firmie, jeżeli chodzi o kobietę?

Dawid

Od stycznia nie pracuje osoba zarządzająca Pani B. Przyczyniło się to do poprawy warunków i atmosfery pracy. Firma zatrudnia również kierowców na trasy międzynarodowe. Polecam

Firma El-Metex 2 prowadziła rekrutację na stanowisko Praca szuka kierowcy kat. B. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
Jacek

Ponawiam swoje pytanie ,gdyż szukam pracy ,a mam certyfikat w badaniach Ndt :PT,VT,MT,UT.Mam 15 lat doświadczenia w badaniach nieniszczących turbin parowych i gazowych.Jestem z okolic Turku i mogę być pomocny w waszej branży.Widzę ,że cały czas szukacie ludzi do pracy ,mogę wnieść coś nowego dla firmy i podnieść zyski.

Jacek

Mam pytanie ,czy firma potrzebuje inspektora NDT z certyfikatem do badań spoin konstrukcji metalowych i w ogóle elementów metalowych .Mam doświadczenie w tej branży.

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa el-metex 2 w mieście Turek, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Hej, a dlaczego nie polecasz? Napisałbyś coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o El-Metex 2 - Turek

• Jak się pracuje w El-Metex 2?

Zobacz opinie na temat firmy El-Metex 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Metex 2?

El-Metex 2
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Komunalna 6A
    62-700 Turek