Opinie o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

dobry pracownik

a jeszcze jedno propozycje zarobków wychodzi ok 1800zl na rękę na miesiąc i umowa zlecenie która jest przedłużania non stop tak żeby było wiadomo pisze

a kuku
@dobry pracownik

czyli teraz tną dalej zleceniowców :) trzeba robić dalej oszcżędności dobrze będzie na wyższą premię dla zarządu... z tego co słyszałem to na ten rok planują po 100 kawałków na głowę a to i tak mniej niż wzięli dla siebie w poprzednich latach.... :)

dobry pracownik

prace w azymucie Odradzam z całego serca pracowałem w warszawskim magazynie było mi nawet tam nie źle starałem się ile tylko mogłem żeby utrzymać posadę aż tu pan Maciej.P stwierdził że mu się nie podobam i mnie zwolnił cala załoga magazynu była w szoku jest on człowiekiem specyficznym uprawiających mobbing psychiczny na pracownikach polecam unikać tego człowieka i magazynu na suwak szerokim lokiem pisząc te słowa nie robię tego po złości tylko z obowiązkuostrzec ludzi przed prawdziwym tyranem jakim jest pan Maciej Najgorszy kierownik jakiego miałem a mam blisko 9 lat doświadczenia w pracy na magazynie swoją historię mam zamiar jeszcze umieścić na czarnej liście pracodawców na fb i napisać mail do zazarządu azymut żeby wiedzieli jakiego potwora mają u siebie

petra
@dobry pracownik

Masz racje!!!Ci,którzy pracują tam od dłuższego czasu to ....rodzinka,rodzinka....popedza.Ci najbardziej wartościowi wyjechali za chlebkiem za granicę albo znaleźli sobie bardziej godna pracę.Ludzie po studiach zapierdzielali z wózkiem,a kier.po zasadce obstawił swoja rodzinka cały AZYMUCIK.Przykre!!!!!!!!!!

ex

...się rozkręcił bo szukają (usunięte przez administratora)co tam będą za najniższe stawki robić. Już dawno najwartościowsze osoby albo odeszły albo zostały zwolnione, Ci to tam zostali to już tylko i wyłącznie tzw. plankton czekający na wydalenie. Jeszcze jedno odnośnie tej firmy...jak komuś marzy się tam kariera to proponuje wżenić się w rodzinę najjaśniej tam panującą, wówczas nawet brak jakichkolwiek kwalifikacji sprawi że macie szanse na stanowisko hmmm kierownika jakiegoś działu ;) Reasumując, najszczęśliwsi są Ci których już tam nie ma i z doświadczenia własnego wiem że im dalej od tej "firmy" tym człowiek zdrowszy.

kwik

Czyli że Azymut tyra na całą grupę, a cała reszta nic nie robi, czy reszta to głąby są i nic nie umieją? To po co ich tam w ogóle trzymają? Nie rozumiem nic z tego, czyli się pewnie nadaję do tej Grupy :-)

ptyś

W innych firmach w grupie można bez żadnych kwalifikacji zrobić karierę i bez wżeniania się i nie tylko zostać kierownikiem, ale i dyrektorem.

haa
@ptyś

Co ty za głupoty opowiadasz... można zrobić karierę bez kwalifikacji jak się dostanie poparcie od gł prezesa.... a on lubi tylko.... W całej grupie siedzą rodziny, pociotkowie i inni znajomkowie itp... i fakt nie muszą mieć kwalifikacji. A co do stanowisk dyrektorskich i kierowniczych to prawda co 2 osoba w PWN ma tytuł dyrektora ale sprawdź ile podwładnych mają.... 0 lub 1.

Magazynier

całkiem miło, pytania ogólne, mogłem opowiedzieć o doświadczeniu

co robiłem w poprzednich pracach, dlaczego szukam nowej pracy (szukałem czegoś nowego)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

nik

Nie siedzi.... zwalniali pod koniec lutego polecieli dyrektorzy, pracownicy w centrali i na magazynie. Zakładamy, że to nie koniec zwolnień kolejne pewnie będą za jakieś 3 miesiące. Dlaczego bo tak każe matka w postaci gł prezesa PWN. Rynek książki się kurczy a azymut musi oszczędzać żeby zarobić na premie roczne dla zarządu oraz na kaskę dla matki i jej córek /wpisz w wyszukiwarce grupa PWN/, które przynoszą straty. Szansa jest na zlecenie w magazynie Stryków na pracę ale dopiero jak zacznie się sezon tzn. od lipca do września na 3 miesiące... potem wywalą ich na pysk :)

nik

Aktualnie w tej firmie zaczynają zwolnienia i szykują się do kolejnych. Być może już na koniec marca wpadną w tzw zwolnienia grupowe :)

fit

praca zajebista pracujesz na zmiane rano-popoludnie-popoludnie (zmiany sie zmieniaja zalezy jaki kaprys ma dyrektor)dwie soboty miesiecznie na popoludnie w sezonie po 11-12 godz dziennie za najnizsza srednia jak nie wyrobisz normy to zabieraja ci premie i tak po ok 10 latach mowia ci ze jestes zwolniony naprawde goraco polecam

wit

Widze, że Azymut, który reklamuje się sprzedażą hurtową książek ma bardzo rozbudowaną oferte, teraz da się kupić tutaj także łyżwy, czy kaska dla dziecka, no ciekawy asortyment. Co to w ogóle znaczy, że na senatorskiej jest masakra, bo dla mnie atak na world trade center to masakra, ale praca w jakiejś firmie? Czy to nie zbyt duże słowa.

lol

Praca w AZYMUCIE...ale chyba nie na senatorskiej..TAM JEST TOTALNA MASAKRA!!!!!!!

nikol22

Na czym polega wydajność w Azymucie co trzeba robić żeby poprawić wydajność. Prosze o odpowiedz

andrzej

Miło wspominam ten czas (parę ładnych kat minęło) praca w jednym z ówczesnych wtedy oddziałów w Polsce

muszkaaa2512

pracuje w azymucie okolo miesiaca i nie kiedy trzeba sie narobic szczególnie na kompletacji ale skoro chce sie miec pieniadze to trzeba charowac!!

muszkaaa2512

karo

1800, 1900 chyba brutto, takie pieniądze to zarabiają studenci w sezonie którym nie płacą żadnych składek to oczywiście tak, trzeba pracować szybko i wydajnie jak wszędzie, ale nie biegiem i sprintem przez nawet 10 godz różnie to bywa wiem bo tam pracowałam na zleceniu, atmosfera spoko ale atmosfera to nie wszystko są też pewne zasady zdrowego rozsądku, ale to trzeba się przekonać na sobie, nie polecam tej pracy uważam to za stratę czasu i na etat niema co liczyć.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Witam:) ja pracowałam w azymucie, atmosfera świetna:). pieniądze zależy od pracy i wydajności. w sezonie można wypracować nawet 1800-1900 zł. nie ucząc się.tylko trzeba chciec. fakt faktem trzeba pracować bardzo wydajnie i szybko. i nadgodziny ale wszystko da się wytrzymać bez przesady.bardzo dobrze wspominam prace w azymucie:) polecam:

www

Praca na umowe zlecenie, brak perspektyw, nie polecam za te pieniądze,(usunięte przez administratora)

niezadowolony

Jak ktoś lubi biegać przez 8,9lub10godz i ciężko charować za 1200 może 1300 na umowe zlecenie to zapraszam, na etat nie ma szans wiem bo tam pracowałem, (usunięte przez administratora)

Wilk

Robota ciężka jak ktoś nie lubi dużo chodzić. Pracuję krótko więc niewiele wiem jeszcze, ale podobno ciężko o umowę o pracę więc zostaje tylko zlecenie które nie zalicza się do stażu !

Txc

Do działu sprzedaży są już stołki zapełnione. Tylko jako pracownik magazynowy.

Txc

Zapewne będą przyjęcia od marca. Pracują tylko osoby na etacie. Przestoje związane z brakiem popytu na książki, brak sezonu.

Zostaw merytoryczną opinię o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ